Skocz do zawartości

Fotki naszych kruszunek:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny szał zakupowy już w pełni,
WielkaB słodkie ubranka 🙂 szczególnie spodenki 🙂
ja mam jeszcze pościel z baldachimem i ochraniaczem upatrzoną, ale muszę trochę poczekać bo mój budżet tego nie zniesie. Szczególnie, że jeszcze spotkanie rodziców w szkole i muszę zobaczyć ile oni sobie życzą 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1985 napisał(a):
Nikusia skorzystam z tego linku z butelkami i też zamówię. Bo ja nawet nie wiem jakich miałabym szukać butelek. A ile kompletów najlepiej zamówić?

Monika wzięłam jeden, bo zamierzam karmić piersią ale jakby nie wyszło to żeby mieć coś na początek, lub do przechowywania pokarmu. Już nie mówiąc, że nie wiem czy maluszkowi przypasują, bo mój syn nie był wybredny, ale Skoreczka pisała, że jej owszem-nie chciał z nich pić więc musiała kupić inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika1985 napisał(a):
To też zamówię jeden. Też chcę karmić piersią. Skorzystam z Waszego doświadczenia 🙃

Pewnie, że tak. Tylko uprzedzam, że ja swoje zamówiłam wczoraj i jeszcze nie przyszły, 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii nie wkażdym przypadku sprawdza sie to 62 od razu 🙂 Ja musiałabym 62 owijać na moim synku 😁 😁 😁 I tak jak Nikusia mam kilka takich malusich ciuszków schowanych. 56 a nawet ciut mniejsze 🙂 Warto mieć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Skoreczka piesze. Mój syn jak się urodził miał 53 cm czyli kombinezon byłby o 9 cm za duży. Wyobrażacie sobie ile miejsca by zostało w nóżkach 🤪
ale jak jeszcze kombinezon to mam nadzieję, że może być większy tak śpioszki czy kaftanik już niekoniecznie. Za to są też dzieci co mają 58-59 cm jak się rodzą i wtedy 62 w sam raz. I bądź tu człowieku mądry 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...