Skocz do zawartości

Shopping ;-) | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
chloe jakie piękne ubranko 🙂

agami ja też jeszcze nic nie mam, kompletnie nic dla maluszka


uff a myslalam ze to tylko ja tak do tylu jestem;p ale obiecalam sobie ze za tydzien po usg jak bedzie wszystko ok to cos kupie do ubranka;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe jakie piękne ubranko 🙂

agami ja też jeszcze nic nie mam, kompletnie nic dla maluszka


uff a myslalam ze to tylko ja tak do tylu jestem;p ale obiecalam sobie ze za tydzien po usg jak bedzie wszystko ok to cos kupie do ubranka;D


nie jesteś sama, ja jakoś do tej pory bałam się cokolwiek kupować. może to głupie, ale nie chciałam zapeszać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe jakie piękne ubranko 🙂

agami ja też jeszcze nic nie mam, kompletnie nic dla maluszka


uff a myslalam ze to tylko ja tak do tylu jestem;p ale obiecalam sobie ze za tydzien po usg jak bedzie wszystko ok to cos kupie do ubranka;D


no ja tez sie balam kupowac bo pozniej bylo by zal... no ale chyba juz bedzie ok... to mozna by cos zaczac....

nie jesteś sama, ja jakoś do tej pory bałam się cokolwiek kupować. może to głupie, ale nie chciałam zapeszać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe jakie piękne ubranko 🙂

agami ja też jeszcze nic nie mam, kompletnie nic dla maluszka


uff a myslalam ze to tylko ja tak do tylu jestem;p ale obiecalam sobie ze za tydzien po usg jak bedzie wszystko ok to cos kupie do ubranka;D


no ja tez sie balam kupowac bo pozniej bylo by zal... no ale chyba juz bedzie ok... to mozna by cos zaczac....

nie jesteś sama, ja jakoś do tej pory bałam się cokolwiek kupować. może to głupie, ale nie chciałam zapeszać


Agami tak czy tak byloby chyba zal.....
ale oczywiscie kazdy decyduje sam. my nie jestesmy przesadni wiec sie nie przejmowalismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe jakie piękne ubranko 🙂

agami ja też jeszcze nic nie mam, kompletnie nic dla maluszka


uff a myslalam ze to tylko ja tak do tylu jestem;p ale obiecalam sobie ze za tydzien po usg jak bedzie wszystko ok to cos kupie do ubranka;D


no ja tez sie balam kupowac bo pozniej bylo by zal... no ale chyba juz bedzie ok... to mozna by cos zaczac....

nie jesteś sama, ja jakoś do tej pory bałam się cokolwiek kupować. może to głupie, ale nie chciałam zapeszać


Agami tak czy tak byloby chyba zal.....
ale oczywiscie kazdy decyduje sam. my nie jestesmy przesadni wiec sie nie przejmowalismy 🙂

ja wiem ze tak czy siak zal ale by przypominało wszystko... zreszta faktycznie wszystko by przypominało.. teraz kupilismy meble do duzego pokoju i sypialni dodatkowe i to wlasnie w zwiazku z dzidzia... ze musimy miec wiecej miejsca na rzeczy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam kilka kartonów ubranek wózek wanienkę ale wszystko muszę dopiero od teściów przewieź także jak narazie w domku tez nic nie mam 🙂
więc pozostaje mi kupic ręczniki pieluszki i kosmetyki ( i pewnie coś jeszcze dojdzie) aha i rozek bo to super sprawa a ten co miał młodszy synek służył jako materacyk dla naszego szczeniaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeść dziewczyny 🙂 powracam - marnotrawna 😉 sorry za długą przerwę - dużo się działo w robocie! Ale teraz od dzisiaj już wiem, że bedę miała chłopczyka i ... o zakupach czas zacząć myśleć! 🙂)) to akurat jest super. Jakiś miesiąc temu nieśmiało weszłam do mothercare i ... wyszłam szybko nic nie kupując. Nie wiem. Chyba wybieram opcję - chwilowo odkłądać kaskę i wybrać (na razie na sucho) co kupić z tych droższch rzeczy.

Jakie łóżeczko chcecie mieć? Takie drewniane ze szczebelkami czy z tyh turystycznych + dobry materac? Jak zgłębiałam ten temat to jest wiele fanek obydwu tych rozwiązań...

I czy wanienka czy wiaderko do mycia dzieci? Widziałam maluszka kąpanego w takim specjalnym wiaderku i to poszło doskonale - dziecię jest w pozycji stojącej, mama podtrzymuje pod szyjką, do oczu nic sie nie nalewa... także kuszące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
famfatal napisał(a):
niecałe 3 tygodnie, ale rzeczywiście mam wrażenie że całe wieki 🙂 nadrabiam wasze wpisy - jestem na stronie 500, a już dzisiaj doszły chyba ze 3 strony... 🙂

a u was wiele się działo!!!


Famfatal tu o zakupach 😉 idz do grudnioweczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny co do tej miski do kapania to slyszalam ze ona nie jest dobra widzialam kolezanka w tym kapala dziecko i to nie jest za fajne poza tym drogie ja kupuje zwykla wanienke!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pier...... super ta lista ale wprawia człowieka w mega przerażenie- ja jeszcze nic nie mam bo wszyscy wokół twierdzą ze jest jeszcze za wcześnie ale jak sobie pomyślę że mam to wszystko skompletować w jeden lub 2 m-ce. to mam ciary na plecach 😞 z drugiej strony korci mnie zeby już zacząć cokolwiek kupować bo się obudzę z ręką w nocniku-no i jestem w kropce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lepiej co miesią kompletowacpo troszku niż na ostatnią chwilę zastanawiać się skąd na to wszystko wiąź pieniążki zwłaszcza że jak ktoś nie ma kompletnie nic dla dziecka to szarpnie go troszkępo kieszeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...