Skocz do zawartości

Shopping ;-) | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
antya1 napisał(a):
Ja pier...... super ta lista ale wprawia człowieka w mega przerażenie- ja jeszcze nic nie mam bo wszyscy wokół twierdzą ze jest jeszcze za wcześnie ale jak sobie pomyślę że mam to wszystko skompletować w jeden lub 2 m-ce. to mam ciary na plecach 😞 z drugiej strony korci mnie zeby już zacząć cokolwiek kupować bo się obudzę z ręką w nocniku-no i jestem w kropce.


e tam, ludzie niby wierzacy a tacy zabobonni...ehh

my juz mamy prawie wszystkie ubranka. na 56 i 62. liste oczywiscie troche okroilismy bo wydaje mi sie przesadzona w niektorych miejscach... ale jest na prawde pomocna jak sie nie ma pojecia tak jak my:P
ja to nie wiedzialam co to jest kaftanik i musialam w grafikach googla szukac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 484
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Chloe a masz tą okrojoną listę? ja jeszcze bardziej niedoświadczona jestem, każda rada się przyda.. 🙂


mam w wersji papierowej. nasze okrajanie glownie polegalo na zmniejszeniu ilosci konkretnych ciuszkow, np 3 spiochy zamiast 6 - najwyzej sie dokupi pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przy poprzednim synu miałam z powodu mojej mamy i tesciowej mini sklep z ciuszkami 🙂 z częsci tych ciuszków nie skorzystał bo szybko rósł,takze moje skromne zdanie lepiej poźniej dokupic niż ma lezeć z metkami nie wykorzystane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/28060936.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2791/28060936.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Moj wózek tego typu wygląda wiec nowego nie bede kupować ,kupie dopiero spacerówke 🙂
ja to chyba tylko bede musiała nakupic pampersów bo całą reszte mam także ten problem mam z głowy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis zwiedzalam 5-10-15 gdzie tez mega wyprzedaz juz chyba chca sie bardzo pozbyc starej kolekcji.. kupilam spiwor sliczny blekitny z pieskiem za 25zl i czapeczke zimowa za 8zl!!!! 🤪 i spioszki kremowe za 15 🙃 sa takie sliczne.
Z wozkiem czekamy bo rodzice obiecali zafundowac a znajac ich to beda zwlekac do ostatniej chwili bo oni z tych przesadnnych, hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny ten wózek ale ja takiego mieć nie będę!!!! dostanę więc nie będę kupować!!!
Dziś sobie tak myślałam ile to będą kosztować kosmetyki dla maluszka i butelki i smoczki kurde masakra jak sobie pomyślę!!! Trzeba będzie kupić cóż!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
Piękny komplecik Agami śliczny no to się musisz przyzwyczaić do niebieskiego teraz hihi

pewno ze sie przyzwyczaje i ciesze sie ze wszystko ok...teraz moge zaczac zbierac kolekcje jakas dla mojego synusia ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wczoraj w swojej depresji kupiłam sliczne, uzywane łóżeczko 2w1 z litego drewna ...waży 50 kg... 🤪 tym razem zakupu dokonałam w Krakowie 🙂
Wózek - Łódz
Łóżeczko - Kraków

Hhehehe co bedzie dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze mam do was takie pytanie, bo wlasnie przegladalam ubranka ktore kupilismy i zorientowalam sie ze body mamy prawie same na 56cm, tylke 1 na 62. Jakie rozmiary kupujecie i w jakich ilosciach? Reszte ubranek kupilismy wlasnie raczej 62, ale te body......

i czy body bedziecie kupowac z dlugim czy z krotkim rekawem? bedzie zima w sumie, ale w domu przeciez cieplo... doswiadczone mamy, powiedzcie cos!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja np. nie jestem doświadczona ale kupuję różne bo wiadomo że w tych 56 cm dlugo nie pochodzi a np. tak jak spodenki małe jak dzidzia będzie pieluszkowana też nie pochodzi więc to róznie bywa 😁
GUGA jesteś dobra naprawdę z tymi zakupami przynajmniej będziesz już miała te najważniejsze sprawy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak czytam o tych zakupach i martwię się. Pewnie bezpodstawnie, ale czy dam radę? nie mam żadnego doświadczenia.....i jakoś przez to, że nie wiem, co będzie chłopiec czy dziewuszka, to nie wiem, co kupować....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
Jeszcze mam do was takie pytanie, bo wlasnie przegladalam ubranka ktore kupilismy i zorientowalam sie ze body mamy prawie same na 56cm, tylke 1 na 62. Jakie rozmiary kupujecie i w jakich ilosciach? Reszte ubranek kupilismy wlasnie raczej 62, ale te body......

i czy body bedziecie kupowac z dlugim czy z krotkim rekawem? bedzie zima w sumie, ale w domu przeciez cieplo... doswiadczone mamy, powiedzcie cos!!! 🙂


doświadczona nie jestem 🙂 ale mama mi ostatnio mówiła, że ja po urodzeniu miałam rozmiar 56, ale moja młodsza siostra nie użyła nawet jednej rzeczy po mnie z tego rozmiaru bo od razu miała 62cm. była trochę dłuższa ode mnie i cięższa. miała 58cm ale rozmiar 56 był na nią za mały. więc po prostu to chyba zalezy od dzidziusia jaki się urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
dziewczyny co do tej miski do kapania to slyszalam ze ona nie jest dobra widzialam kolezanka w tym kapala dziecko i to nie jest za fajne poza tym drogie ja kupuje zwykla wanienke!!!!


poszukałam w necie, żeby pokazać o co dokładnie chodzi - nie o miskę, a o wiaderko. Tu jest filmik z telewizji śniadaniowej. http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/wiaderko-do-kapieli-niemowlaka/2490045
widziałam kąpanego dzieciaczka miesięcznego i potem 6 miesięcznego i odbywało się to super! Uśmiech na buzi, zero stresu. Poza tym dobrze się go używa pod prysznicem - my nie mamy wanny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...