Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatta gratuluję ukończenia SR 😁

Madzik super, że się poukładało w brzuszku 🙂 super akwarium! [Anka mam tak samo, jak Tyyyy-y: akwarium lepsze od tv 😉 😁 😁]
a gdzie kupujesz tą herbatkę? i czy już zamierzasz ją pić?

Klapi gratki dla koleżanki i dla Zosieńki 🙂 kurde, nie lubię takich byłych 😠 jakby co, to ja ją wirtualnie i zdalnie mogę przycisnąć 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeść jeść jeść!!!

chyba sobie zamontuje lodówkę w pokoju 😉 mam taki ssanie a banany nie pomagają 😞

To od kiedy można pić tą herbatkę z liści??

Zrobiliśmy wczoraj zakupy dla Bobka 🙂 brakuje jeszcze tylko pidżamek dla mnie ale to dziś bedę walczyć 🙂 Cycki zabezpieczone po same uszy...maść,nakładki żelowe,balsam,wkładki laktacyjne,nakładki do karmienia, odciągacz 😉 Jacek się smieje czy chce jeszcze zbroje rycerską 🙂

Idę po zapasy do lodówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochłonełam 4 danonki w tempie ekspresowym 🙂

Muszę się pochwalić że ostatnio już tyle nie tyje 🙂 waże 69kg a myślałam że 70 dawno minęłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę Ramka że Ciebie też mały głód dopadł 😉

Dlaczego nie ma reklamy z Głodem o kobiecie w ciąży?? Chyba boja się ryzykować że zje wszystkie serki 🙂

Małż odstąpił mi swoją jedną bułę śniadaniową 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was drogie kobiety 🙂
lenka miodzio, akwarium zajebiaszcze, glod ach ten glod coraz wiekszy i coraz czesciej 🤪 , klapi ja tez sie zazdrosciara zrobilam jak moj pan wychodzi na pempkowe:P trzebabylo z anka jechac i pokazac jaka ciezarne maja moc:laugh:
co do ubranek do szpitala to dla niuniusia zakupilam wczoraj taki najzwyklejszy mundurek w kolorze ekri(czapeczka, spiochy, koszulka i kaftanik w rozmiarze 56)i jeszcze jeden komplet tzn spiochy i kaftanik do domu wiecej pani w tym rozmiarze nie chciala mi sprzedac bo powiedziala ze niewarto wiec naciagnela mnie na 62 🙂 u mnie w szpitalu tylko na wyjscie ciuchy potrzebne wiec super, do tego wezme jeszcze kombinezon i kocyk.dla siebie albo dresy albo ciazowe spodnie i jakas bluzke, jest to dla mnie bez znaczenia byleby wpasc do auta i szybko do domu.
ilona teraz z metoda na gloda jest promocja i w czteropaku dostajesz bryloczek "gloda" wiec to moze oferta wlasnie dla nas 🤪 agata gratuluje dyplomu fiu fiu 🙂

mam jeszcze pytanie jakie zakupilyscie pampersy 1 czy 2 ? bo wczoraj w rosmanie patrzylam i chyba te 1 kupie , aha jest promocja sudokremu w rosmanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab, reklama głoda" z cieżarną byłaby może zbyt banalna he he

ja juz wczesniej kupilam pampersy 2,ale dlatego ze byly w promocji 94szt,ale musze kupic 1,bo one mają lepszą wchłanialność podobno,a na początek na to oczyszczanie sie maleństwa,te rzadkie kupki,bedą idealne,w rossmanie sa po ok 25zl,i to chyba najtaniej,jak widziałam do tej pory za 43szt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Miodzinki 🙂
Mnie obudziły futerka dopominające się michy i pieszczocha 😁 No to dałam pieszczocha a Piotrek michę 🙂 Teraz sama zapełniam żołądek kanapkami z majonezem i jajem 🤪
YCD oglądałam i nastawiałam się, że będzie gorzej, mucha do przełknięcia, a szejker wymiata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

... kurcze jak do tej pory swietnie spalam - a teraz kiszka ... niby spie, niby ok, ale budze sie ciegle bo albo siku, albo cos mnie boli, albo Mala kopie ... dzisiaj to mialam wrazenie, ze mam za maly brzuch dla niej ... jakis kanciasty mi sie zrobil - tak sie ta moja mala cholera rozpychala ... i ciagle mam wrazenie, ze ja przygniatam bo kopie akurat w ten bok, na ktorym leze ... a wierci sie w nocy, szaleje ...
chyba imprezowka z niej bedzie 😉

... widzialam, ze wczoraj sie zadyma szykowala i juz mialyscie jechac ex Brzydkiego ustawiac 😉 😉
ale to fakt, strasznie wkurzajace sa upierdliwe byle laski, ktore sie odczepic nie moga ...
i te ich wszystkie gierki i manipulacje, ktore zaraz widac na odleglosc ... tzn my Babki widzimy a z Chlopami to roznie 😉

Madzik akwarium cudne ...
tez bym mogla godzinami sie gapic :P

asienka ja narazie kupilam 1 pake Huggiesow - NEWBORN ( w promocji ze skarpetkami dla Maluszka ), ale jeszcze na pewno cos tam dokupie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja się dzisiaj całkiem nieźle wyspałam 🙂
i nawet na siku wstawałam co 4 a nie jak zwykle co 2 godziny 😉
może to zasługa tej poduchy :P
ale muszę powiedzieć, że mąż ją zaakceptował (przecież to mi ma być wygodnie)ale wyraźnie było mu smutno, że nie może się przytulić... 😞

klapoucha - brzydki zdał relację? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...