Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusia może twój mąż spróbuje pampersiaka wyprasowac heheh dobry agencik,mnie kość nie boli mnie plecki pobolewaja,i czuje jak maja mi tam w piczce wierci sie ale uczucie,a na noc czesto mam strasznie twardy brzuch az sama nie wiem od czego,eh az sie boje urodzic za wczasu;/;/;/jeszcze za wczesnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia no sprytnego masz męża, nie powiem 🙂

mnie od kilku dni boli kość ogonowa i krzyż - ostatnio po dłuższym spacerze aż mi tam spuchło 🤪 a mała odkryła mój żołądek ostatnio jako doskonałą formę rozrywki 🥴 wtyka tam nogi, a matka się od razu prostuje jak dzida...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy z ikei i doczytałam posta Kłapouchej, fuck sama chciałam ten kosz kupić 🙃 🙃 🙃 skleroza nie boli 🙂ale mamy kolejny mebel do salonu i kochanie go skręca, już jest wreszcie w pełni urządzony, jedynie jeszcze fajny duży wazon i fajna doniczka 🙂

a no i zjadłam pyszną pizzę z biedronki bardzo polecam, podrasować można mozzarellą i peperoni i normalnie zarąbista 🙂

co do zwracania uwagi na ciężarówki, to wczoraj bylismy w carefourze i podbijam do kasy z pierwszeństwem przede mną trójka ludzi, w tym dwóch już ma zakupy na taśmie, już mam wypinać brzuch, a tu pani kasjerka wstaje i mówi, proszę się przesunąć ta pani będzie pierwsza, a ja cały wózek i wykładałam rzeczy na tą drugą taśmę, ale dumna i blada byłam że zostałam zauważona.No ale już jak weszłam do apteki to musiałam odstać swoje, a jedna małolata przede mną tak mnie zmierzyła, że myślałam że mnie opluje, pewnie jej się okres spóxniał hihi

ja mam wrażenie że Majka ręce przez pipkę wypycha, boli ała

bogusia masz oklaska za męża 🙂

ale walnęłam eleborat fiu fiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego drugiego jak mój Sławciu to nie ma. jeszcze musze troche pocierpieć bez niego. Jeszcze ze dwa razy bedzie wyjeżdzał. Akurat wtedy kiedy będę go najbardziej potrzebować 😞
Jedyna nadzieja w babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaa i najważniejsza rzecz mam już wózek 🙂 znaczy bazę z kółkami +fotelik, Mikel koła napompował, i pojeździłam trochę na sucho 🙂 wózek stoi u teściów więc fotosów nie porobię 😞

o dziwo chyba teściom się podobał, aczkolwiek oni nigy nie powiedzą że coś jest fajne więc mogę się domyslać 🙂 najważniejsze że my z Michałem jestesmy podjarani nim na maxa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będę rodzić tutaj. Tam mieszkamy na jakimś zadupiu. 100 km do lekarza czy szpitala no i języka nie znamy. Poszłoby coś nie tak i nawet nie wiedziałabym jak się o dziecko zapytać

Dlaczego nie wolno malować paznokci? Ja nie umiem żyć bez czerwonego lakieru!!!No ale jak mus to mus...Ułatwię życie anestezjologowi 🙂

Morphinum podeślij mi swojego męża bo mi się nie chce pakować:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...