Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JA JAK LEZALAM W SZPITALU TO POZNALAM TAKA NATALIE KTORA MIALA BLIZNIAKI 2 JAJOWE CHLOPAKA I DZIEWCZYNKE OBOJE BYLI GLOWKA W DOL ULOZNI 14 LUTEGO ODESZLY JEJ WODY A 15 O 7.45 MALEJ ZACZELO ZANIKAC TETNO I CO ZROBILI LEKARZE POCIELI JA ALE BIEDNA TAK POCIELI OD BIODRA DO BIODRA TAKA KRECHA,CESRAKE MIALA W 35 TC ALE MALE I TAK W INKUBATORKU LERZALY PRZEZ MIESIAC CHLOPCZYK WCZORAJ DO DOMKU ZOSTAL WYPUSZCZONY A MALUTKA COS Z OCZKAMI MIALA LEKARZE MOWILI ZE U WCZESNIAKOW TO TAK JEST ZE SIATKOWKA SIE ODKLEJA.EH MOWIE WAM CO JA SIE NASLUCHALAM I NA OGLADALAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab baloniki epino, wpisz w google i poczytaj, drogie cholerstwo 🙂

new york moja siora była podszyta a kumpela miała krażek, obydwum wywoływali poród, więc to chyba róznie bywa 🙂

iskierka widzę ż ejednak temat kfc zaliczony 🙂 ja mówię pass to już nie dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ho!

o jaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Madziaaa trzymam kciuki z całej siły 😁

Ilonka ja sobie masuję tym olejkiem, jak sobie przypomnę 😉

asienka nam położna mówiła na SR, że to dużo daje i że wielu kobietom, które sobie masowały pipki i krocze udaje się uniknąć nacięcia 🙂

raport nocny wygląda średnio. spanie na boku kończy się po ok 40 min bólem biodra nie do zniesienia i trzeba zmienić bok...więc tak śpię i ciągle mi się coś śni, bo nie zdążę wpaść w głębszy sen. a sny niezbyt mądre 😉 dzisiaj jakieś średniowiecze dominowało i Maria Curie (nie wiadomo skąd 😉 )

miłej soboty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 🙂

na przywitanie życzę Madzi łatwego i bezproblemowego porodu 🙂

ja wczoraj byłam na wizycie i więc

któraś dziewczyny miała problemy z ciśnieniem... ja kilka dni temu zmierzyłam sobie z ciekawości bo byłam strasznie senna i okazało sie ze mam troszku za wysokkie i jak powiedziałam o tym mojej gin to sie na mnie spojrzała i zaraz mi zmierzyła cisnienie...za niskie znowu...kazała mi dzwonić jakby znowu skoczyło...
poza tym strasznie boli mnie krzyż. jak chodze to nic mi nie strzyknie al jak juz sie położe choćby na pięć minut to juz mam problem ze wstaniem ..gina sprawdziła ale wszytsko jest pozamykane i wygląda w porządku

no i środe wybieram sie na pierwsze ktg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja też za Madziorkę naszą dubelkę trzymam kciukasy i jestem w szoku, ze to już bo miało być w poniedziałek.
ale dla Madzi to chyba dobrze bo coś mówiła, ze wolałaby z zaskoczenia więc chyba dało radę.
Agatto, grypa żołądkowa to to nie jest bo chyba dalej by było, a to jednorazowy atak klonów. narazie spokój.
w szkole jak tak sobie popatrzyłam i bartek mój potwierdził to te laski wszystkie wydawały mi się "lżejsze" ogólnie ode mnie ale wiecie co, zadna z nich nie ćwiczy tak solidnie jak emerytka anka73 😉 🙂
niby zwinniejsze ale brak siły mają więc pocieszam sie, ze pierdne ze 2 razy i urodzę :laugh:
tez mam dzis plan doprasowania potrzebnej reszty ciuszków i moze jutro rozpocznę pakowanie do "wyjazdu" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wchodzę na forum, a tu takie info!!!

Madziaa trzymamy kciuki !!!

Aż nie mogę uwierzyć, że zaczynamy 🙂

Dziewczyny was też tak suszy??? Ja pije litrami, wodę, herbatę cytrynową, kompoty, soki, sprite, fantę itp..... bez przerwy.


Emilka informuj nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka ładnie Cię przeciągneło, ale dobrze że juz po 🙂

ja się wziełam za sprzątanie, coś tam mi wychodzi, ale powiem Wam że mam mniejszą moc i brzuszek już mi ciaży strasznie 🙂

a co do suszenia to spokojnie bywa, że w nocy wypije jedną butle mineralnej a w ciągu dnia to nawet nie zliczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos z tymi cisnieniami to cągle coś ja mialam za wysokie ale narazie jest ok,mam nadzieje,że u ciebie tez tak bedzie,ja w poniedziałek ide na ktg 🙂

anka73 pokazałaś na co cie stać a co! 😁 😁

amii mnie tez suszy okrutnie!


i nie pojechałam po kubełek,lenistwo wygrało,ale za to napiłam się maślanki ,wypiłam prawie litr,a przecież nigdy wczesniej mi nie smakowała,blee.

kfc wieczorem jak mąż mi przywiezie jak będzie wracał z remikiem od teściowej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka podłogi to juz z dwa miesiące nie myłam, bo bym chyba urodziła 🙂 tak samo z odkurzaniem, ale dzisiaj mnie wzięło i wojuje z odkurzaniem, juz czuje jaką zjebe dostane jak Michał wróci 🙂
ale myslę że teraz już większa aktywność może tylko pomóc 🙂

bogusia pozyczyłabym Ci mojego jelonka, ale jeszcze mu została szafka i wszystkie meble trzeba bedzie do ściany przykręcić, więc odpada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...