Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Barabara
Szansa jest zawsze 🙂
Naszej pierwszej kwietnióweczce dzidziuś się podczas porodu obrócił akurat w złą stronę. Odwrotnie też może być. Trzymam za to kciuki. Oby jak najszybciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dotis nie wiem może w spółdzielni. W końcu to jest permanentne zakłócanie spokoju. A jak nie to ostatecznie pewnie na policje ale różnie to bywa z nimi. Napewno jak hałas przekaracza ileś tam decybeli to muszą reagować. A jak będzie dziecko to tym bardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha,miłam też zapytać czy któraś z Was miała Usg w 33 tyg i czy lekarz podał Wam orientacyjną przybliżoną wagę Waszego maleństwa???Moja gin.powiedziała mi ,że nasza mała waży około 1600 gram(w 33 Tc) i ,że jest maleńka i drobniutka...ciekawa jestem ile ważą inne dzieciątka w tym tyg.ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszłam spać a jak wstałam to dostałam takiego powera aż cała mokra jestem 🙂 chyba z Asi na mnie przeszedł 🙂

Klapi ja tam mało co mówię o moich dolegliwościach swojej mamie a teściowej to już w ogóle nic nie mówię a chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego 🙂

Zresztą jak mi coś dolega to od tego mam lekarza by się mu zwierzyć a nie jakieś szaleńczych metod słuchać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia ja miałam w 33 i moja ważyła 2181g 🤪 ale nic się nie martw niektóre dzieci są większe a inne mniejsze...koleżance wyliczyli że jej synek waży 2800 w 34 tygodniu a jak się urodził to ważył 2760 🙂 czyli usg też może się mylić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie martw się dziewczynki sa drobniejsze. A byc może już sporo córa twoja nadrobiła i zrobi ci niespodziankę wagową. W końcu USG i lekarz mogą sie sporo mylić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiadomości dla rodziców oczywiście mocno sortuję, i tak nie dają mi żyć... (z troski oczywiście 😉 )

Barabara - mój synek w 32 tygodniu ważył prawie 2400 (ale wiem że to wyjątkowo dużo), a w 36 - 3000.
Nie przejmuj się na zapas, bo stres jest dla maluszków najgorszy. Albo twój maluszek nadrobi, albo taka jego uroda i już; będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dżem dobry.

fatalnie mi się dzisiaj spało. jestem zmęczona.

Elkka nie stresuj się. podobnie jak dziewczyny uważam, że to może być czop.

Barbaro moja się odwróciła przed 34tc...wydaje mi się, że pomogło pływanie, bo sporo chodziłam na basen, a w czasie aktywności dzidzi wypinałam na czworaka pupę do góry. co do wagi to pojęcia nie mam - bo od 21tc nie miałam i nie będę miała usg 😞

mamie mówię, ale też nie zawsze i nie wszystko. cała reszta może się wypchać 😉 no, chyba, że mi się maruda włączy ☺️ ☺️ :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W każdym bądz razie ciuszki szykuje od rozmiaru 54,moja gin pytała czy ja lub mąż też urodziliśmy sie drobni,mąż tak normalnie standardowo ponad czy a ja ponad cztery i 63 długa ze mnie kobita,może tj piszecie dzieciątko teraz w ostatnich tyg nabierze masy 🙂 i zrobi niespodziankę 🙂 Usg także ma jakąś tam tolerancje plus minus...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basia a ja się urodziłam 2200g a mój Mąż 2100 i byliśmy dłudzy a nasza mała jakaś grubaśna jest 🙂 i po kim to ma??

Dziewuszki szukam w necie czy senność w III trymestrze jest normalna i nie mogę nic sensownego znaleźć 😞 ciągle bym spała jak susełek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem czemu ale mam taki jakiś wewnetrzny stresik. Aż do kibelka poleciałam. To mam chyba po babci bo jak sie ona denerwuje to z automatu leci na tron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza to gadanie by wypoczywać na zapas bo po porodzie nie będzie czasu...obserwuje już tyle kobiet które niedawno urodziły i mówią że spokojnie wszystko robią i nawet czas na drzemkę jest.Fakt faktem wstają o tej 6 by nakarmić malca ale nie narzekają i są same w domu. A jak czytam gazety że będzie Ci potrzebna pomoc Mamy lub teściowej to odrazu mi się nóż otwiera i koniec czytania artykułu.A gdzie jest napisane o tatusiach co oni już po porodzie mogą mieć wszystko w d...e?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 🙂

barabara nie martw sie moja pannica w 31 tyg wazyła 1450 i tez sie z początku martwiłam ale kilka mamus powiedziały ze widocznie taka jej uroda i ze bede miala latwiejszy poród... wazne ze mała zdrowa jest a ze drobna ... cóż będzie miała mniej stresu podczas porodu.
i tez mam spiocha podobnego jak ty... w 1 pierwszym to spałam jak suseł i teraz tez 🙂 2 był nnajbardziej aktywny 🙂

trzymam kciuki za ele i za wszystkie dzisiejsze wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle młode Mamusie maja sobie radzic same. Tak stereotypowo nas traktuja. Niech mi sie tesciowka nie zbliza bez mojej wyraźnej prosby bo ręce odgryze 😉
Tatusków musimy zaprzęgnąć do roboty i tyle.
Z tym spaniem przy dziecku to i tak nam w praniu wyjdzie. Ja się narazie nie martwie na zapas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia ja mam tak jak Ty 🙂 już kombinuje wymówki by mi tylko nikt małej na ręce nie brał oprócz mnie i Jacka 🙂

Kasiula może mu się jeszcze odwidzi i zacznie dorzucać swoje zdanie co do wyprawki. Mój Mężuś to szaleje ostro nawet ceny go nie interesują czasem to się muszę tyle nagadać by mu coś z głowy wybić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...