Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do obiadku zostal mi z wczoraj jakos nie mam ochoty nic robic najechetniej bym lezala i lezala tak mi najwygodniej,eh jak ja juz bym chciala byc w tym 39 40 tc im blizej tym wiekszy stres i mysli a jak to bedzie i czy bedzie cesarka czy naturalnie urodze jakich lekarzy bede miala i wogole 😞 😞.kolejna wizyta 7 kwietnia nie wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przemeblowłam pokój małej 73 razy i wróciło do dawnej formy 🙂

A wiecie co Brzydki wczoraj powiedział, zę będzie brał jeden dzien wolnego w tygodniu żeby mi pomóc i żebym, sie wyspała 🙂
Czyż nie jest kochany??? 🙂

Aha zapomniał mi powiedzieć że nie przywizoża nam przescieradełek ze stanów bo tam maja inne wymiary, dobrze że zapytałam bo Hania by spałą na gołym materacu chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł!

elkka super wiadomość!

Klapi może to czop odchodzi? 😉

Iskra bolącym uchom stanowcze precz! Wózek i jego kierowca jak najbardziej ekstraśni 😁

ściskam kciuki za dzisiejszy wizytacje i przeglądy 🙂

Amii gratuluję donoszenia 😎

chłop do brzucha gada, ale jakieś głupoty 😉 za to ręce mu się ciągle przyklejają - lubi czuć kopniaki i wiercenie 🙂
nie ma to jak na śniadanie wpierniczyć 4 krówki 😎

i jak przylazłam to wszystkie gdzieś się rozpełzły :P ech, to nawet dobrze 😉 będę miała motywację wstać od kompa i wyjść z domu 😁

do później Lachony! miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki mam panikę 😞 spałam ale znów mnie obudził ból krzyża nie jest to jakieś mega bolesne uczucie żeby zaraz pożreć stół z bólu ale jest.Do tego boli brzuch tak jakby na rozwolnienie a nic nie jadłam takiego tylko bułeczkę bo nawet ochoty na jedzenie nie mam no i przy tym bólu czuję że zaraz muszę siku.Czy to są te skurcze?? Chyba zadzwonię do lekarza ale nie chce znów panikować by się ze mnie nie śmieli 😞

Widzę że Wy się tu z gwiazdami bujacie 😉 to ja tez się pochwalą moją małą gwiazdą 🙂 kiedyś łączyła nas bardzo bliska przyjaźń typu buzi buzi 😉 ale teraz już się nie widujemy każdy ma swoją rodzinkę. Znacie Mateusza Krautwurst z fabryki gwiazd??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak o tego Tomka hehehe 🙂 On i jego brat mają takie loki :p

Remik jest świetny 🙂 hehe Teletubiś w wózku 😉

Ilonab - skurcz to takie napięcie brzucha, tak jakby Ci sciskało, skręcało brzuch na około 30 sekund, ja przy tym czuje uczucie gorąca i brzuch robi się kwadratowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wielorybki :P:P:P

wlasnie wrocilam od gina i moja mala wazy kolo 2900 🤪 wszystko jest ok :P tylko ze dalej lezy glowka do gory i jak sie nie obroci do 1 kwietnia(wtedy mam wizyte u gin) to dostaje skierowanie na cesarke 🙃 nie boje sie tylko nawet ciesze ze zobacze predzej moja niunke 🙂
i tak 6.04 tulilabym juz swoja coreczke 🙂
a jak sie obroci to pozniej 🙂

madzikM drzewko wcisniete

ilonab - moze zadzwon do lekarza jak sie boisz,nikt napewno sie nie bedzie z ciebie smial!!i daj zaraz znac co i jak 🙂trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe nie nie ja 🙂 Tylko przyjaciółka mojej siostry z mojego osiedla z nim chodziła, a ten Tomek to kolega mojej siostry 😉 To nie mój typ hehe choć fajny facet z charakteru.

MadzikM pytałam ciebie przedtem kiedy miałaś cesarkę ile wcześniej od terminu? Ale mi nie odpisałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...