Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe ja sobie niewypbrazam chodzic ze swoim wielkim brzuchem w upał,masakraaaaaaaaaaaaaaa




a tu dla ciekawych dalsze losy mjm

735
Barbara opowiada Marii o romansie Marka i Grażyny. Kilka godzin póź?niej, Rogowska spotyka się z Grażyną. Grozi, że jeś?li bratowa nie zrobi tego sama, to ona doniesie Michałowi o jej zdradzie.
Grażyna broni się, przekonując Marię, że w całej historii to ona jest ofiarą.
W drodze do Warszawy Raczyńska ma wypadek. Potrąca mężczyznę i ucieka zostawiając rannego na drodze.
Paweł prosi Kubę, by odnalazł Majkę. Chce mieć pewno?ć, że dziewczyna jest bezpieczna.
Marek ma problemy z szefem. Łukasik grozi mu nawet zwolnieniem. Mimo to Mostowiak - gdy tylko znajduje adres Hanki - od razu jedzie do Olszówki. Z początku, żona w ogóle nie chce z nim rozmawiać. Marek jednak się nie poddaje. W końcu Hanka pozwala, by wszedł do le?niczówki. Nie wie jednak, czy zdoła wybaczyć mu zdradę.
Między szefem i Sylwią co chwila dochodzi do drobnych sprzeczek. Najpierw Zawadzki obraża się, gdy dziewczyna - w żartach - radzi, by zaczął bardziej o siebie dbać. A pó?źniej irytuje się ona, gdy - na imprezie z cateringiem - szef w?ścieka się na klienta, który prawił
jej komplementy.

736
Hanka zgadza się wrócić z Markiem do domu. Zapowiada jednak, że robi to tylko dla dobra dzieci. Przed wyjazdem z Olszówki, żegna się z Maciejem i odkrywa, że jest on księdzem.
Mateusz podsłuchuje rozmowę Barbary i Lucjana: dzieci domyś?lają się, że tata pojechał po mamę.
Okazuje się, że mężczyzna, którego potrąciła Grażyna, przeżył wypadek. Trafił do szpitala, w którym pracuje Rogowski. Artur opowiada o nim Marii i zdradza, że jest ?świadek wypadku.
Tymczasem Grażyna porzuca samochód i okłamuje Michała oraz policję, że została napadnięta i okradziona.
Tomek robi się zazdrosny o jednego z klientów - Michalskiego - który ciągle namawia Małgosię na kolejne spotkania i wyra?nie ją adoruje. Chodakowska przekazuje jego projekt Izie, ale mężczyzna w ogóle nie chce z dziewczyną rozmawiać. Przypadkiem, podczas wizyty Michalskiego, w biurze jest także Tomek.
Tomek wyznaje Marcie, że czuje się zaniedbywany przez Małgosię. Żona cały czas po?święca się tylko pracy i dzieciom.

Na Deszczowej, pod sufitem pojawia się jemioła. Efekt jest natychmiastowy. Irek zbiera się na odwagę i namiętnie całuje Mirkę. Podlew?ny namawia także dziewczynę, by spędziła z nim Wigilię.
Za to Kuba dostaje ognistego całusa od Ali. Poza Deszczową,
ma jednak miłosnego pecha. Ziober chce umówić się na randkę z nauczycielką Krzysia. Ale gdy do szkoły zagląda "tato numer dwa" - Irek nauczycielka uznaje, że Kuba jest gejem.
Kuba przekazuje Pawłowi adres Majki. Chłopak od razu chce jechać do Wiednia. W ostatniej chwili, adwokat wręcza mu jednak list od narzeczonej. Majka wyznaje w nim, że już Pawła nie kocha.
Grażynie grozi nawet 12 lat więzienia Michał zatrudnia najlepszego adwokata i odwiedza ukochaną w areszcie. Żona chce, by się z nią rozwiódł. Opowiada mu o swojej zdradzie. Łagoda wyznaje jednak, że wciąż Grażynę kocha.

738
Hanka wciąż nie umie wybaczyć Markowi zdrady, a Nowacki, widząc, w jak dużym żyje stresie, proponuje jej "ucieczkę". Chce, by razem wyjechali na ?święta w góry. Mostowiakowa odmawia. Czuje, że jej miejsce jest przy dzieciach.
Barbara zastanawia się, kto podkrada z kuchni smakołyki - i podejrzewa Lucka. A winna okazuje się Natalka. Dziewczynka wyznaje, że zaprzyja?źniła się z Jerzykiem, a ponieważ mieszka sam
i jest biedny, podrzuciła mu co?ś smacznego na ś?więta. Sąsiad uczy nastolatkę, jak tworzyć strony w Internecie.
Budzyński pokazuje Marcie przeprosiny, które wydrukowano w gazecie po jego interwencji.
Marzena straciła pracę, a rodzina zabrała ją na leczenie do Krakowa, bo wróciła do narkotyków.
Tymczasem w bloku Wojciechowskiej jest awaria: brak prądu. Po ciemku Szymon otwiera niewła?ściwe drzwi i wchodzi do mieszkania sąsiadki. Spotkanie kończy się ostrą kłótnią.
Gajewski oskarża Martę o to, że jest z Andrzejem, gdyż boi się prawdziwej miło?ci i zaangażowania, a Budzyński słyszy każde jego słowo.
Z kolei Łukasz jest zazdrosny o Gabi, która chce zostać modelką. Obawia się, że ukochana wybierze karierę, a jego porzuci.
Piotrek oraz przyjaciele z Oazy zamartwiają się o Pawła, nie wiedzą, gdzie chłopak znikną. Zduński wraca do domu dopiero po kilku dniach. Wyznaje bratu, że był w Wiedniu, ale Majka zdążyła się już przeprowadzić.
Tymczasem Piotrek z Kingą mają problemy finansowe - Mirka nie wypłaca im pensji. Orski ją oszukał i teraz firma jest na granicy upadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam..

mówicie że wy bez energii dziś..a we mnie jakby diabeł wstąpił..od rana pranie, mycie sanitariatów, odkurzanie, mycie podług, prasowanie..jednym słowem sprzątanie na całego. pranie powiesiłam rano na ogródku, żeby wiosny trochę "złapało"..

no teraz robię obiad..

🤪 🤪 🤪 🤪

..jak starczy mi sił to może nas jeszcze spakuję, przynajmniej częściowo..póki co odpoczywam bo już kręgosłup zaczyna boleć

no i się rozpadało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja powera miałam do czasu aż deszczem walneło, miał być słitaśny spacer a wyszła znowu mega kłótnia, boże ryczę jak ostatni debil o wszystko, nie wiem czy to stres przedporodowy tak u mnie wygląda 😞 już jest dobrze ale po co mi było takie akcje robić i wyć z żalu i teraz jak myslę o tej biednej kruszynce w brzuchu to znowu łapie doła

też zmuszę się do drzemki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik dzięki 😘 ciekawe, jakie moje się urodzi, bo też mnie czasem zgaga męczy 😉

Sztunia skąd ja znam takie akcje? 😉:laugh:

no, ubrania jakby przejrzane, w szafach i szufladach porządek...teraz ciąg dalszy...chociaż pogoda ładna i na spacer by się raczej poszło...zobaczymy, jak małż ze sklepu wróci - zależnie od tego, co mi przywiezie, albo będzie romantyczny spacer, albo awantura :laugh: 😁 :laugh: 😁

tym, co są zmulone przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~fale energii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laski.
My dzisiaj tez pełni energii, zakupy zaliczone, ciuszki się suszą, pies wykapany...idę robić sernika na niedziele. Jutro przyjeżdża babunia w odwiedziny więc trzeba zrobić coś dobrego.
Odezwę się wieczorkiem

Klapoucha - słoneczniki super!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uczcie sie kobiety 😁
Baba wstała wczesnym rankiem, posprzątała dom, wydoiła krowę,
wygnała na pastwisko, zbudziła dzieci, nakarmiła i wyprawiła je do
szkoły,
naostrzyła kosę, poszła na łąkę, nakosiła trawy, narąbała drewna,
przygotowała obiad, nakarmiła dzieci, zrobiła pranie, po czym znów
poszła w pole.
Kosiła do zmierzchu, przygnała krowę do obory, wydoiła,
przygotowała kolację, nakarmiła dzieci, wykąpała i położyła je spać,
sama się wykąpała, przekąsiła kromkę chleba,`zmówiła pacierz i w
poczuciu dobrze spełnionego obowiązku położyła się spać.
Nagle zrywa się :
- O matko boska, przecie chłop niewyruchany od rana !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirrke nie kuś. Ja właśnie sobie uświadomiłam że nie będe mogła czekoladki sobie zjeść i wielu innych rzeczy jak mały sie pojawi 😞 Chyba ze mi sie cudowne dziecko trafi ktorego nie da sie uczulic. Jak ja bez kawy przeżyje. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz moge nóg nie zaciskać. Przyjazd Sławka w przyszłym tygodniu stanął pod wielkim znakiem zapytania 😠 😠 😠 I jak zwykle sama zostaje. No jak mam sie nie denerwować. Własnie mu napisałam że nie chce odwiedzin w szpitalu i przez jakis tydzień w domu tez nie. ciekawe co on na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jeszcze mam problem z teściową bo napewno bedzie sie wciskać z pomoca a ja jej nie chce choćby nie wiem co. A dużo osób mówi żeby korzystać. Tylko że jak ja jej nie ufam to co poradze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...