Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co byłam na spacerku z 5km 🤪 🤪 jestem z siebie dumna że tyle przeszłam 🙂

Mi Monia pisała rano że jakaś położna jej coś dała po czym zanikły skurcze i cała akcja i nigdzie nie zapisała co to 🤢 podali jej kroplówkę i jak ona akcji nie wywoła to będzie cesarka wieczorem.A wczoraj miała 1cm rozwarcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!!

Nareszcie wiosna 🙂
Przesyłam fotkę ze spacerku, noi trzymajcie kciuki bo jutro rano jade do szpitala. Nie znam jeszcze terminu cesarki, ale myślę, że poniedziałek albo wtorek bo długo nie będa mnie trzymać (słowa położnej).

Trochę się boję ale co tam!!Dam rade!!! 🙂
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymajcie się razem ze swoimi brzuszkami 🙂 Zdrowia!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wielka chwila, lada moment Aruś bedzie na swiecie!!!

kurcze ale mogli predzej zrobic moni cesare, bidula sie nacierpiala niepotrzebnie.

ja dzis jestem tak skolowana, ze hej, gralam w karty z tesciami i mi tak slabo szlo, ze szok jakbym w ogole nigdy nie grala 🤨 dodatkowo ani razu nie wstalam dzis w nocy na siku, ani na jedzenie, wiec caly czas mysle, czy cos sie czasem nie kroi :P

a w piatek zauwazylam ze juz mi sie tak powaznie opuscil brzuch, dobrze ze w srode do lekarza ide 😉

a dodatkowo chce jeszcze w tym tygodniu odwiedzic fryzjera i sie farbnac, bo jak mi niedaj boze przyjdzie jeszcze cala wielkanoc chodzic w dwupaku to chce wygladac normalnie :P
jutro zadzwonie sie umowic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...