Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
napisalam do moni czy jest juz po a ona mi na to:


niestety nie,teraz czekają bo jest rozwarcie a nie ma skurczy,jutro idę stąć w cholere,bo mam kurwa dość,myślałam,ze będzie łatwo tak jak z dziewczynkami a tu kacza dupa upierdliwy jak tatauś!



kurwa mać w jakim ona jest szpitalu,przesada!!tyle czekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
biedna czekająca Monia 😞 😞 😞 😞 😞 😞
widocznie w szpitalu widzą szansę na poród drogami natury i dlatego tak długo czekają
ja właśnie dlatego jestem przeciwnikiem wszelakich kroplówek i zbędnej medykalizacji porodu, bo to często wprowadza takie zamieszanie w organizmie jakie zrobili Moni
i dupa 😠 😠 😠

Klapi - ja rozumiem, że to chodzi o procenty
tylko jaśniejsze to byłoby gdyby nie robiło się co tydzień od nowa 100%, czarno na białym wiedziałbym jakie mam statystycznie szanse na urodzenie w danym tyg. 😉 tak to jest mylące 😞

😞 No chyba że to tylko ja mam tak mózg przez ciążę uciśnięty

Emi - sam sex!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik u ciebie to już naprawde wiosna w tle

Monia pewnie wkurwiona że uuuuuuuuu.....i wcale sie nie dziwie!!!

Jak leżałam w szpitalu to dziewczyny kilka dni ganiali patologia i połoznictwo i tak w koło , bo albo skurcze albo rozwarcie i tego właśnie sie boje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo..Madzik laska jak sie patrzy!!i dogrzało sie porządnie ze sie tak wyletniłaś 😉

a te mity są smieszne!!najlepsze jak mnie kiedys znajoma spotkała,obejrzała od dołu do góry i stwierdziła"ze nic sie nie zmieniłam,ładnie wyglądam,wiec pewnie bedzie chłopak" hehehe a ja dumna i blada mowie,"a nie,bo córka"..bo słyszałyscie ze córka podobno urodę zabiera,wiec powinnam byc cała spuchnieta i najlepiej z krostami na twarzy!!..alez była zdumiona!!:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...