Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iskierka wiosenny blokers:P
najadlam sie slodkich cukierkow bardzo zly wybor, slonce do teraz jeszcze czuje na twarzy, jakas dretwa jestem 🤢
ogladacie moze drzyzge?moj pan sie wkurzyl i pojechal do firmy mowi ze nie mozna ani na to patzrec ani tego sluchac:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotis o młodych "dziwkach" które najpierw w wieku 15,13 lat były galeriankami.

Asieńka ja też się zastanawiam czy czasem nie mam jakiegoś staroświeckiego podejścia do życia 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no nie będę opowiadać szczegółów, ale dam pewną radę. Nie doprowadzajcie się po cięciu do progu bólu, ja tak zrobiłam i mnie opieprzyli. Jak puszczało znieczulenie myślałam dam sobie radę bez zastrzyków przeciwbólowych, dali mi tylko kroplówki z jakimś lekiem przeciwbólowym i oksytocynę, która dodała mi ból, ja zamiast od razu zgłaszać, że zaczyna mnie boleć to czekałam, czekałam, aż potem płakałam z bólu. Najgorsze jest pierwsze wstanie z łóżka po około 12 godzinach, dla mnie ból. Potem kolejna doba też ciężka była dla mnie, bo w dodatku dzidzią kazali opiekować się całą noc, ja z bólem rany ledwo siadałam po 24h, a mała płakała 8 h z głodu... a one przychodziły i tekst "Karmić, karmić" a ja nie miałam jeszcze dużo mleka, a zabronili mi dokarmiać! Szczyty poprostu, co ja tam przeszłam z chamstwem w tym szpitalu, zagłodzili mi ją, bardzo spadała z wagi z krwi wychodziło niedożywienie... a one że mam karmić i już. Miałam straszne zastoje w jednej piersi. Zapalenia. Tak teraz cierpię z bólu. Wiąże się bandażami itp., babki od laktacji pomagały mi rozruszać tą pierś na setki sposobów, odciągacze, masaże, kapusty, rozgrzewania, a mleko napływało, a kanaliki zwężone. niestety ani rusz i muszę zrezygnować z naturalnego karmienia, co w moim przypadku okazało się strasznie bolesne...a byłam przekonana, że będę karmiącą mamą. Wmawiały mi tam różne rzeczy, że dzieci z butli są mniej zdolne itp... eh szkoda gadać. Tyle się wypłakałam przez ten głupi szpital... Dużo by opowiadać. Rekompensatą jest Oliwka! PS. Lepiej róbcie lewatywę w domu, niż mają wam zrobić "na chama". Po CC usłyszałam zdanie" Dobrze, że ma Pani CC, bo i tak by Pani nie urodziła naturalnie, bo zauważyliśmy zbyt wąską miednicę" - Fajnie prawda, że powiadamiają po czasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rada od cioci Amii:

Kupcie sobie majteczki poporodowe jednorazowe - nie sądziłam, że tak rewelacyjnie się sprawdzą.

Polecam pieluszki Bella ( są niby dla dziecka, ale stosują je mamy po porodzie) - wyglądają jak duża podpaska, dobrze chłoną, wielkość idealna.

Frida do noska dla dziecka - rewelacja!

Nie przejmować się wagą w ciąży! Ja już spadłam 10 kg!

Co do laktatora bez porównania lepszy jest elektryczny, ręczny u mnie katastrofa.

Jak sobie coś przypomnę to napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...