Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczyny dostałam skurcze...włażę do wanny. Trzymajcie kciuki żeby przeszły bo jestem sama i nawet kasy na taxe nie mam bo Jacek zabrał a reszta na koncie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Panie Adminie no normalnie nie działa ten powrót do mojego ostatniego posta, klikam i nic pierwsza strona jak malowana się wyświetla, a to chyba nie o to chodzi. Nie wiem, może trzeba jeszcze coś odtańczyć żeby zadziałało jak należy albo podzielić się eurogąbkiem :P
Ilona przykro mi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Panie Adminie - funkcja moje ostatnie posty nie działa 😞 😞
tak naprawdę, to przydałaby się taka funkcja "przeczytane posty". niektóre fora to mają i po kolejnym zalogowaniu klika sie i wskakuje odrazu na ostatnio czytany post bez wzgledu nato czyj on był.
oczywiście dotyczy to każdego wątku forum.
ale nam splegliwym brzuszkom wystarczy żeby sprawnie działała nawet ta funkcja na górze.
przecież nie na darmo Ania78 wymyśliła nam tu zakładeczkę 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kąpiel, zmiana pozycji, nospa.
ilonka zapodaj te 3 rzeczy.
jeśli nie pomogą a skurcze będa dalej i mocniej i częsciej to znaczy, że nadchodzi pora na telesfora 😉 🙂
będzie dobrze.
macie pozdrowienia od iskierki - od szczęśliwej iskierki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka przytulam 😘 a tak mnie wcześniej rośmieszyłaś Hanią 🙂 składaj nogi i grzecznie czekaj na męża !!!
Kurczę dziewczyny, mała tak mi się obniżyła, że teraz jak się rozpycha to chyba pcha się główką w kanał rodny i czuję jak mi tam wszystko rozciąga, boli to jak nie wiem co !!! Oczywiście nie odmówi sobie przy tym wciśnięcia się pod żebra mamusi 🙂 A i pachwinka któraś zaboli nieraz aż mnie zgina... 🥴 ehhh... teraz to zaczynam się bać, jak Oliwka rozpoczyna harce w brzuchu, bo to za każdym razem boli. StrongWoman jakaś z tej mojej córci rośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...