Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie, ja nadal w dwupaku, kto obstawia kiedy urodze :P

choc wczoraj mialam taki skurcz, ze myslalam ze lada chwila urodze, no ale coz synusiowi sie nie spieszy, wiec teraz niech poczeka jeszcze 2 dni to bede rodzic przy swoim lekarzu 😁

p.s. moj coraz czesciej mowi do brzucha z pytaniem kiedy wyjdzie do tatusia 😉 i glaszcze go, no coz niech sie nacieszy widokiem 😉

no a przy okazji wykurzania mlodego dusimy sie na calego, wiec jeszcze sobie ulzymy przed tyloma tygodniami posuchy 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i wrocilam ...
truskawki kupilam na bazarku - pyszne 🤪
facet mial kg za 10 PLN a sprzedal mi za 5 PLN bo sie spieszyl 🤪

oj ciezko juz sie chodzi, w sumie wszystko ciezko juz sie robi ...
na rozkraczonych nozkach wracalam do auta ☺️

klapi oczywiscie kliknieta -
Nasza Hania musi wygrac ! 😁

iskierka Twoja Mala na fotce to dzidzia z reklamowki normalnie 🙂
no i gratulacje, ze wbilas sie w spodnie 😎
tez juz chce moje stare nosic ☺️

nalwos no to mamy juz ustalone -
zapisujemy sie na terapie 😉 😁
kociak przytulak fajny 🙂

emi ale ten Twoj Maz Was kocha
az milo sie czyta 🙂

jesli chodzi o rozstepy to trudno sie mowi ...
trzeba bedzie tylek i brzuch jakims mazidlem smarowac 🤢
byle takie czerwone nie byly bo u mnie fajnie to nie wyglada ☺️
ale jak piszecie, ze zbieleja to znaczy - zbieleja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a apropos obraczki, zdjelam dwa dni temu, bo juz sie szlaczek robil na palcu, a zreszta na porodowce lepiej jej nie miec :P ale mi szkoda, no ale grunt ze mezulek nosi wiec zadna mi go nie ukradnie 😁

no i zaplacilam sobie studia w tym miesiacu zeby nie zapomniec, bo mialam do 10tego a nie wiadomo co sie wydarzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do rozstepow, mi sie pojawily w tym miesiacu trzy male kreski po prawej i lewej stronie brzucha, identycznie jak moja siostra dostalam, w ostatnim miesiacu i w tej samej okolicy i pomyslec ze moja mama urodzila nas trojke i ma jeden rozstep, a ani sladu celulitu, a my juz przed ciazy go wyhodowalysmy sobie, no coz uroki zycia w swiecie konserwantow i chemii wiecznie obecnej w tym swiecie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

Ja tez juz zmęczona jestem i zniecierpliwiona.Mój brzuch jest potężny jak przy pierwszej ciąży 120 w pasie 🤢Znowu mnie czeka ostra praca po porodzie.Nogi puchną zgaga doskwiera a dzidiza nie wychodzi.Od dwóch dni bardzo sie uspokoiła co jest wyrażnym znakiem że się szykuje do wyjścia.Tak wiec czekam cierpliwie na poród.Łącze się z wami w bólu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż też gada do brzucha ostatnio i się pyta małej kiedy łaskawie wyjdzie i po kim jest taka złośliwa, że jeszcze w brzuchu siedzi- sam sobie oczywiście odpowiada na to pytanie, że po mamusi 😁 😁 😁 A ja sobie w myślach dopowiadam, że chyba po swojej 😜 😜 😜
Skoro młoda nie urodziła się do świąt to zgodnie z umową z dżinową zapiszę się na przegląd chyba na piątek i zobaczy się co tam w kroczu chlupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W kwestii rozstępów to mój brzuszek został oszczędzony 🙂 za to dostało się cycuszkom.
Obrączki nie noszę już bodajże od 3 tygodni bo niestety paluszki wyglądają jak serdelki.
a tak poza tym to plecy odmawiają już posłuszeństwa, dłuższe siedzenie grozi takim bólem tyłka że nie wiem gdzie go póżniej wsadzić :P
ogólnie rzecz biorąc ja chce już synusia mieć przy sobie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to chyba juz wszystkie mamy pomalutku dosc ciazy i chcemy malenstwa miec przy sobie. ja narazie brzuch mam oszczedzony przez rozstepy ale za to dostalo mi sie na udach i posladkach strasznie... 😞 😞 😞 😞 😞
ide sie pomalu szykowac na wizyte i mam nadzieje ze lekarz powie ze juz cos sie ruszylo i ze to kwestia kilku dni 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha no i napisałam do dotis jak sie czuje ogolnie i jak w nowej roli i oto odpowiedz:
SMS OD DOTIS:
HEJ CZUJE SIE JAKO MAMUSKA REWELACYJNIE ALE FIZYCZNIE I PSYCHICZNIE DO BANI WSZYSTKO MNIE BOLI LEDWO SIE RUSZAM, MYSLALAM ZE CESARKA TO PIKUS- POMYŁKA ALE JAK WIDZE TA MOJA MALA ISTOTKE TO ZAPOMINAM O BÓLU. POZDROW LASKI Z BRZUSZKA JAK WYJDE NAPEWNO DAM ZNAC I POCHWALE SIE WIKTORIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już po zakupach. spuchła mi noga i ręka. ciekawe, czemu tylko z jednej strony...co do rozstępów to na razie mam dwa niewielkie pod jednym cycem. ja wszystko jakoś tak z jednej strony mam 🤢 położna pomacała, posłuchała, zmierzyła i mówi, że wszystko ok...a jak młodą poprzyciskała podczas słuchania serduszka to było wyraźnie słychać przyspieszenie, chyba się bobek wkurzyła, że ją jakieś baby macają po tyłku 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...