Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej piękne 🙂

Monia - trzymam mocno za Ciebie i Areczka kciuki! Już niedługo wszystko się poukłada tak jak być powinno
Asienka - witamy i gratulujemy 🙂 Byłaś mega dzielna!
Ja czopa miałam około 3 dni przed porodem. Taka galareta mi schodziła.

Cchciałam wkleić zdjęcie ale nawet nie wiem jak, bo tak się ten brzuszek pozmieniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czołem 🙂

Monia trzymamy kciuki, mam nadzieję, że ten czas szybko Ci zleci i już niedługo będziesz tulić synusia 🙂

Asienka witaj! jak dobrze czytać, że mimo traumy wszystko jest na dobrej drodze i rodzinka ma się świetnie 🙂

Iskra ale buciki, francja elegancja 😉

Amii ale z Was laseczki 😁

u mnie cisza. jak wcześniej miałam skurcze, plamienia i różne inne przeboje tak teraz NIC 😞 tzn boli mnie właściwie wszystko od cycków w dół, ale to chyba porodu nie wróży 🥴 dzisiaj małż w domku to sobie mini wycieczkę strzelimy i jakieś zakupy może 🙂

buziaki, miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie!
Ale napisalyscie sie od rana 😁
Amii Klapi Slicznie wygladacie ze Swoimi Maluszkami! 🙂
Monia trzymam kciuki za Areczka zeby szybko wrocil zdrowiuski do Swojej kochanej rodzinki 🙂
Ja wstalam o 6 zjadlam co mialam 😁 i mi sie przysnelo i to jak az do 12 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ami Oliwcia jest przecudna A TY wygladasz slicznie-szczupla juz jestes ,ze hej!!!!
A MNIE tak w krzyzach boli.....pochodzilam po tesco i padam..... a na 15.30 na urodzinki z corkami jade normalnie chyba nie dam rady//.... dzis sie moje corcie kloca od samego rana juz nie moge 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mowie Wam jaki mam ubaw z babkami (mama i tesciowa) leze w malym pokoju karmie malego a one za sciana w kuchni najchetniej naraz jednego ziemniaka by obieraly, jak przewijaja malego jedna wyciera tylek druga kremuje, wszystko sobie z rak zabieraja, koszmar, szkoda ze nikt sie nie pytal czy my tego chcemy,sieroty z nas robia a same tak smiesznie wygladaja ze hej 😜 i jeszcze najlepiej chcialy na zmiane u nas spac 🤪
nie moge nic przy dziecku zrobic bo kaza lezec ofiare losu ze mnie robia normalnie szok 🤢
tesciowa robi mizerie trze ogorki na tarce z ktorej ja korzystam juz tak dlugo i steka ze nie moze ze lepiej pokroic nozem, pote zaglada do lazienki ze pranie sie pierze ze za duzo proszku dalam ze piana duza aaaaaaaaaa!!!!!!!!ale mam ubaw czekam jak tylko maz wroci z firmy i wynocha do domu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...