Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No jak mowilam ze nie mam planow i nic mi sie nie chce to i sobie zasnelam szok bo spalam od 7 do 12 i jeszcze mi malo widocznie bylo 😁

Ja tez sie jutra nie moge doczekac i wizytki ciekawe co tam sie ze mna dzieje i wkoncu odstawie te tabletki 🙂 od tego wiecznego spania zgubilam 1,5 kg czy to normalne czy powiedziec lepiej jutro lekarzowi bo troche to dziwne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Do południa miałam wybrać się na spacer ale niestety zmógł nas sen, więc wypoczęci zasiedliśmy do obiadku 🙂 a po obiedzie wyruszyliśmy na spacer i zakupy ( gdyby tylko mąż wiedział że sama latam po zakupy to niezłą burę bym oberwała 😁 )

A teraz zasiadłam do kawy, którą piję całą ciążę.

Widzę że jutro sporo wizyt nam się szykuje, my też gnamy do lekarza żeby nam powiedział że to już na dniach się stanie.
No i mam nadzieję że mąż zdąży wrócić z trasy na wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂 Starałam się coś tam nadrobić i widzę, że nie możecie się doczekać żeby się rozpakować 🙂 Spokojnie, już niedługo i wszystkie Kwietnióweczki będą tulić Maluszki 🙂

Powiem Wam tylko, cieszcie się swobodą póki możecie 😉 🙂 Ja mam teraz taki za#!*# , że nawet spać nie mam kiedy 🙂 Z dwójką dzieci jest jednak przepier#*!#&# 🙂 Macierzyństwo to coś pięknego, ale czasem marzy się odrobina wolności (a dopiero minęły 3 tygodnie) 🙂 Aż się boję jak to będzie dalej 😉 🙂

Pozdrawiam Was wszystk9ie i trzymam kciuki za porody 🙂 Oby wszystkie były "na Klapi" hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa ma rację. Wiem, że takie słowa typu "przekonasz się", albo "ciesz się wolnością póki możesz", w ciąży bolą i każda zatyka uszy, aby tego nie słuchać (sama tak miałam), ale to po części prawda. Wpadałam w szał gdy słyszałam takie słowa nacechowane niby egoizmem i złośliwością. A jednak to sama rzeczywistość.Dzidziuś to największy skarb jaki można otrzymać, pierwszy krzyk to jakby najpiękniejszy śpiew nieporównywalny z niczym, choć brzmi to absurdalnie. I pomimo braku sił, ciągle zamykających się ze zmęczenia oczu, niedojedzonych porcji mamy, to najcenniejszy człowiek, w którym widzisz odbicie siebie i ukochanego. To zmęczenie popłaca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadam się przywitac Dziewuszki...musiscie mi wybaczyć że nie piszę tak często jak kiedyś ale juz brak mi sił...czekam a ten poród i czekami się doczekac nie mogę 😞 korzystam z ostatnich chwil wolności i biegam sobie jeszcze tu i tam chociaż syrki puchną ale jak nie teraz to kiedy 🙂 potem z małą już po sklepach tak nie polatam...zaglądam do Was od czasu do czasu czy ktos nowy się narodził 🙂 ale żeby nadrobić wszystkie zaległości to bym musiała tutaj noc spędzić a moje noce ostatnio są tak dobrze przespane że szkoda mi ich zarywać 😉
Dziękuje bardzo za troske i smsy :*
Jak tylko pojadę do szpitala wysiadywać moje jajeczko to napiszę do którejś z Was smska 🙂
Buziaczki Laseczki Cipeczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...