Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja sobie spisałam i wydrukowałam zawartości toreb zeby nie zapomnieć co, w której upchałam.
mało tego spisując zwracałam uwagę co na spodzie, co w środku i co na wierzchu poupychałam - ale to już dla bartka zeby w razie amoku nie musiał wywalać wszystkiego 😁
każdą listę włoze do odpowiedniej torby na sam wierzch i git majonez lelum polelum 😉
mam też listę tego co mam dopakować w oststnim momencie zeby potem nie latać jak poparzona i wszystko zabrać (dokumeny, ubezpieczenia, ostatnie wyniki, ładowarki i inne pierdoły)
w ten sposób nie muszę sie przepakowywać bo zerkam na kartkę i przypominam sobie a czasem wpadnie do głowy coś jeszcze to dopisuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to szkoda, ale wiesz, że zwykle porody zaczynają się w nocy lub nad ranem 🙂
nie wiadomo czemu tak sie dzieje ale tak najczęsciej bywa wieć może tego wieczora, nocy będziesz musiała wyskoczyć spakowana na kilka dni z domu 😁 😁 😁

moze powieś sobie firanki od nowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom u mnie też dziś dzień pracowity..mąż ma 29 urodziny i szykujemy małe przyjęcie..tzn.otwieramy sezon grilowy..
..ja już serniczek królewski mu piekę bo uwielbia
..może jakieś duszenie w końcu mu sprezentuję 🤪 a może przy okazji Ksawiera pośpieszę 🤪
..jeszcze trzeba chałupkę do porządku doprowadzić, bo teściowa z mamą moją mają zawitać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja piorę.
tak mnie zmuliło właśnie. w ogóle muli mnie coś od kilku dni.
i głodna się zrobiłam do tego stopnia, zę burczy w brzuchu aż słychać na zewnątrz.
już sobie wyobrażam, jak Aronek musi to słyszeć 😁
moze makaron z czosnkiem i brokułkiem?
😮
wstawię wodę na jedzonko i zmienię wkład w pralce.
zjem i legnę - taki mam plan 🥴 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam ze spaceru.
Byłam na działce, gdzie sie budujemy. Pochodziłam troche, pozbierałam smieci z pozosytalosci po materialach budowlanych troche,
dzidzius sie rusza, to dobrze, brzuch sie u gory napina i czuje u góry kłucia. Na dole zadnego bólu typu menstruacyjny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka73 napisał(a):
no to szkoda, ale wiesz, że zwykle porody zaczynają się w nocy lub nad ranem 🙂
nie wiadomo czemu tak sie dzieje ale tak najczęsciej bywa wieć może tego wieczora, nocy będziesz musiała wyskoczyć spakowana na kilka dni z domu 😁 😁 😁

moze powieś sobie firanki od nowa 😉


czytałam gdzieś, ze wydzielana oksytocyna w organizmie mocniej działa w porach "gdy ciemno" czyli noc, nad ranem , pozny wieczor itp.


MadzikM
- dzieki za słowa otuchy. Tak, jest mi coraz ciężej. Ponieważ stopy spuchnięte, dłonie też - tak zaczęły bardziej puchnąc pod koniec 9 miesiaca i teraz po terminie, także dretwieja stopy i palce u stóp. Mały jak się rusza to czuje go zarówno bardzo nisko - ucislka na pecherz - jak i kopie aż pod piersi. mam wrażenie, że jest już całkiem duży i zajmuje, wykorzystuje całą powierzchnię macicy po jej brzegi. trudno się znów oddycha. Ponieważ - jak się brzuch opuszczał na 2 tyg przed terminem to był maluszek mniejszy i zajmował tylko dolną część brzucha, teraz znów go czuję na górze, bo... po prostu urósł!

Kochany, uparty Dominiczku - czy nie jest Ci za ciasno??? Mężczyzno, wychodź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchy.
Pani pielęgniarka środowiskowa pozwoliła nam zatrzymać Hanie. Karaluchy nie są na tyle duże żeby wyciągnęły ją z łóżeczka 🙂

Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...