Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
irys, kciukasy rządzą 🙂
asieńka - Adanio taki grzeczniutki i ładniutki.
wiecie co, jak tak patrzę na te zdjecia naszych kwietniowych maluchów np. co sie tydzień temu wykluły to normalnie wierzyć sie nie chce, ze one w naszych brzuchach siedziały.
jakies to takie niewyobrażalne, ze taki człowieczek pełną gębą tam w tych ciemnościach, ciasnocie, pozwijany w jakiś niewiarygodny sposób siedział sobie cichutko tyle czasu, a teraz chlup i na zewnątrz już zaczyna walkę na tym świecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienko jak Ci sie udalo wkleic tak duze zdjecie 🤪 🤪albo tylko tak mi otworzylo
uroczy 🙂
ja na placu zabaw bylam cale 30 minut bo przyszli panowie z kosiarkami,ze zamykaja na godzine
zabralam zgraje dzieci od kolezanek na ogrodek na trampoline i teraz mam 5tke ☺️ ☺️
dobrze ze za godzine sobie pojda 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lekarz mi powiedzial w zeszlym tygodniu przed swietami, ze na przyspieszenie porodu to najlepiej zaciągać męża do lozka 🙂, i takze codziennie po 15 minut kazdą brodawkę maltretować. Powiem szczerze, że przed swietami tego nie robilam. Chcialam na swieta byc w domu (nie w szppitalu). Tak w ogole mialam termin na 1 kwietnia, wiec w niedziele byl 4, to chcialam tak po niedzieli juz.... Jednak blokada na psychice mozliwe, ze sie z tego powodu utworzyla i trzyma do tej pory? nie, no moja psychika mowi tak: ja chce juz rodzic 🙂
Teraz po swietach tylko raz byl seksik, byl po tym lekki bol miesiaczkowy. No i brodawki rzadko cos ruszalam. Myslalam, ze .... niuniuś sam się ruszy z brzuszka. Dziś działam na 100% z tymi metodami! O nie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irysek kciukasy zaciśnięte...
Asieńka ale masz grzeczniutkiego syneczka 🙂 ja sobie znalazłam sposób by zdjęcie zobaczyć w normalnych rozmiarach, zapisałam je na pulpit 😎 śliczny Chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO I JESTEM 🙂
Z tego wszystkiego dokladnie nie pamietam co tam naskrobalyscie 🙂
Asienka1 dorodny ten Twoj mezczyzna 😉
Irysek trzymam kciuki 🙂

U lekarza dobrze KTG skurcze sa do soboty brac tabletki pozniej odstawic i niech sie dzieje co ma sie dziac mala wazy juz 3 kg takze spokojnie moze sie rodzic. Najlepsze jest to ze o 12 milam zjesc tabletke a wyszlam i zapomnialam dlatego te skurcze wiedz sadze ze jak odstawie to mnie wezmie 😉 hmmmm marzenia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...