Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
przejrzalam sobie posty wstecz - no to awanturka sie zrobila jakas o SPAM 😉

poprosru ktos zazdrosci, ze Klapoucha zglosila sie do konkursu i wyslala troche wiadomosci o tym. Ja powiem szczerze, ze jak chce to klikam, jak nie to nie. I tyle. To nie jest reklamowanie jakiejs tam strony - obcych ludzi - tylko osobista sugestia, prośba. Dobra, nieważne...

Acha - ja dziś pospacerowalam sobie duuuuużo...
i tylko brzuch u góry mi się napina.
Ruchy dziecka bardzo dobrze czuje, czasami tak wypnie mi brzuch, skóra się napina że aż to boli. Może dziś w nocy pojawią się jakieś skurcze we wlasciwym miejscu, czyli w podbrzuszu..? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadzikM napisał(a):
PANIE ADMINISTRATORZE!!!!
TA DYSKUSJA BYLA DELKATNIE MOWIAC BARDZO NIEELEGANCKA!!
UWAZAM,ZE KLAPOUCHA POWINNA ZOSTAC UPOMNIANA I OSTRZEZONA PRYWATNIE MAILEM A NIE PUBLICZNIE KAJANA JAK SREDNIOWIECZNY OPRYCH.
DZIEKUJE!!!!!
Skoro prywatne upomnienie mailowe nic nie daje, zastosowałem publiczne, choć po tym pierwszym miałem powód do zablokowania konta. Niedługo będzie regulamin forum i z nikim nie będę wdawał się w niepotrzebne dyskusje, tylko bez ostrzeżenia będę banował. Wtedy dopiero będę nieelegancki. Dzisiaj jeszcze jestem grzeczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra , koniec na dziś netu.
Ide popatrzec do torby pakowanej do szpitala. Może coś ruszy u mnie tej nocy...? 🙂

powodzenia dziewczyny w oczekiwaniu.

Zakonczcie temat o tych sporach ze spamem i już 🙂 Piszcie lepiej o tym, jak spedziliscie dzien, co się dzieje z ciążą, dzidziusiem 🙂 czyli tak jak zwykle w tym wątku 🙂
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was
Chcialabym sie tylko dowiedziec o co ta nagonka na lutowki???
bo ja tutaj czegos nie rozumiem 🤔
Widzialam ze Kasia z sierpniowek napisala o Nas ze my cos donosilysmy na Marte ktora kilka tyg temu wklejala linki rowniez...Tylko wiecie co??? niech wlasnie Kasia da kopie ze ktoras z Nas napisala cos do admina bo z tego co wiem u Nas nikt na to nie zwrocil uwagi nawet...
I mam kontakt na gadu gadu z Mamusiami z lutego i ani jedna nie napisala nic na temat tych linkow. wiec nie wiem skad odrazu takie szalenstwo i zabieranie oklaskow np. mojej osobie??? przeciez ja nic nie zrobilam...
Tak jak pisalyscie ktos chce klika ktos nie chce nie klika i szczerze??? ja nie wystawiam fotek Olafka w konkursach ale uwazam ze to Mam prywatna sprawa i sama oddalam glos jakies 3-5razy na Klapouchy Dziecuszko bo focia jest napradwe przeslodka 🙂


p.s. wiem ze luty nie maczal w tym paluszkow i naprawde uwierzcie ze zadna z Nas nic nie zrobila w tym kierunku zeby zaszkodzic....
a na lutym wtedy gdy sierpnioweczka wklejala linki zareagowala Malelena ktora zalozyla ten watek...a jej wogole teraz nie ma na forum i na naszym watku.
I Kochane wierzcie w zyciu jest tyle innych spraw 🙂 nie kloccie sie o takie rzeczy bo stres to nie cos czego Wam teraz potrzeba 🙂

Zycze Wam szybciutkich porodow i usmiechnac sie prosze 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...