Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kahna, moze chłop ma już stresa.
mój też mnie nie chce posuwać 😁 i też głupio się tłumaczy, ze coś tam.
dupy nam zmaleją, rozstępy zbledną i wciśniemy sie w spodnie "sprzed", dajmy sobie trochę czasu.
mnie też bartek wkurza bo mam wrażenie, ze czasami go nic nie obchodzi, a potem się dowiaduję od koleżanek, ze tego sie boi, tamtego tylko nie chce mi mówić zebym ja nie poczuła sie gorzej.
niektóre chłopy tak mają.
dla nich to jest też ostra jazda choć nam się wydaje, ze dotyczy to tylko nas 🙂
buziaki dla ciebie na pociechę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moj tez walił komenty w ciazy ze mam brzuchol.Ja muslalam ze facetów kreci brzusio, ale to chyba kolejny mit.
I czasami tak cos na pomnknie ze np u niego na silce to tez sa dziewczyny(nie cierpie silki- smierdzi potem...)
Albo sie mnie pytal czy cwiczylam brzuch 3 dni po porodzie(powiedzialam mu ze mnie dupa boli..)

Proponuje facetom pochodzic 9 miesiecy w ciazy, urodzic dziecko, zszyc krosze i karmic przez 2 lata....
Chyba zrobie pikiete 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja tez uwazam, ze fecetom trudno sie odnalezc w tej sytuacji ciazy itp ...
przeciez ciaza, porod i pojawienie sie Malucha to jakas rewolucja w domu/ w zyciu ...
a jeszcze twardzieli na codzien musza udawac 😉
moj cale szczescie brzucha mi nie komentuje, ostatnio nawet zaczal glaskac go czesciej i gadac do Malej ... ale byl czas, ze dotknac go nie chcial - co oczywiscie bylo dla mnie strzsznie przykre ... jak juz "przezyjemy" to wszystko - a przezyjemy 🙂 pewnie wszystko zacznie do normy wracac ...

kahna uscisk pocieszyciel dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane kwietnioweczki 🙂

Mam pomysl , zacznijcie sie znow sypac to w koncu moze przestana powstawac konflikty. Zdecydowanie wole na forach pisac gratulacje niz sie spierac 🙂

Trzymam za rozpakowane i te lada chwila rozpakowane mamuski, buziaki dla Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przestali mi naparzać za ścianą - ale ulga i będzi emożna wyjść z "więzienia".
poczekam tylko aż ten najgorszy kurz z klatki zmyją co by se do chałupy gruzu nie natargać 🙂
wrócę ze sklepu to wytrę kurze, jak ją złapię 😉 i pojezdze na szmacie.
jutro mamuśka do mnie z łodzi przyjeżdża z wałówką.
gołąbki będą grane i karkówa pieczona i pewnie jeszcze inne bajery szmery.
teraz spróbuję te plamiska zamaskować zeby móc sie ludziom pokazać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakladka
wlasnie przyszla jedna z babc i juz mam popsuty nastroj, mowie zeby juz nie przychodzily albo duzo wczesniej wychodzily bo chcemy pobyc sami, a ona na to no ale jak umyjecie malego? ja mowie ze wczoraj umylismy, a ona no ale my bylysmy, a ja na to no i strasznie nam pomoagalyscie tylko patrzylyscie i komentowalyscie aaaaaaaaaaaaaa nie wytrzymam, moj maz juz ma dosyc tez!
wlasnie wyplakalam sie mamie bo ona wszystko rozumie troszki jej smutno no ale chociaz poznala prawde 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...