Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja Wam powiem że Maja na początku wogóle ssac nie chciała albo ja też nie umiałam jej przystawić, prawie 20h po porodzie leżałam i tylko na leżąco mi ja można było karmić, do tego miałam wenflony w rękach więc zgiąć łap też się nie dało. Byłam załamana tym, że ona jesc nie chce, położne proponowały dokarmienie, a ja upierałam się że nie, czekałam tylko żeby móc się podnieść i zaczać walkę z cycem 🙂
i zaczęłam w nocy z niedzieli na poniedizłaek budziłam mała co pół godziny i przez pół godziny próbowałam jej wmusić cyca, o godzinie 5 wkońcu się udało i coś zjadła 🙂
ja jestem dumna, ale mój Michał jest bardzo ze mnie dumny że dałam radę, bo wiedział ile kosztuje mnie to wysiłku, ból cycków, płacz małej 😞
może pomogło mi to że ja od początku kiedy dowiedziałam się zę jestem w ciązy wiedziałam że chce karmić, ale myślę że upór, siła i przede wszystkim spokój, owszem było kilka dobrych rad "a czemu tak ją przystawiasz, a mozę wygodniej tak by ci było" ale na poczatku karmiłam w czterech ścianach 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co do odwiedzin, to jestem w szoku, moi rodzice mi nie przeszkadzają, więc mogliby wpadać, ale mama chora 😞 a teściowa sorry ale mogłaby chociaż zadzwonić, nie widziałam się z nią od Wielkiej Niedzieli

ślę linka do mojego profilu więc zapraszam chętne brzuchaszki i mamuśki 🙂
http://nasza-klasa.pl/profile/4016083
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam z ktg i nie wiem czy jest sie z czego cieszyc... 😞
kaza sie polozyc do szpitala, bo zapis ktg jest zly, ale nie wiem co jest nie tak, lekarz mi tylko powiedzial ze sa 2 gwiazdki i zapis nie jest optymalny...ale mała sie ruszała serduszko jej bilo a ja nie miałam skurczy wiec nie wiem co jest wlasciwie nie tak i co te cholerne 2 gwiazdki oznaczaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak miałam KTG to nie dość że ta pielęgniarka była nie miła to jeszcze trafiłam jak facet jej zrobił akcje...niby ktg wyszło dobrze ale ani mi go nie dała bym pokazała lekarzowi ani nic...i też się martwię bo nie wiem co dalej. Mam dzwonić do lekarza jak nie urodzę 19 czy czekać do 27? Tak w ogóle to się zastanawiam czy nie złożyć skargi na ta babkę bo była bardzo nie miła i do tego śmierdziała okropnie fajkami 😲 a jak się pracuje w służbie zdrowia to raczej powinna być pachnąca a nie zajeżdżać na kilometr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka będzie dobrze...trzymam kciuki.Czasem lepiej poleżeć pod obserwacją i dmuchać na zimne.KTG to tylko maszyna i może się pomylić i fajnie że tak reagują niż mieli by to olać.

Wiecie co jestem zła jak mówią że te 100 osób co zginęły to jest wielka tragedia...największa na świecie.Ale chyba im się zapomniało ile ludzi ostatnio zginęło po trzęsieniu ziemi tam to była dopiero tragedia.Wiem że to były ważne osoby ale Dziennikarze juz trochę przesadzają i jeszcze ten pogrzeb na Wawelu 🤔 jak dla mnie to aż tacy zasłużeni dla Polski oni nie byli.Powinni wszytskich pochować na cmentarzu dla zasłużonych i nie wyróżniać nikogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi rowniez zal tych ludzi co zgineli-ich rodzin pograzonych w zalobie-i uwazam ze jest to wielka strata-katastrofa byla to wielka-ze tyl;e"waznych" ludzi zginelo w jednej chwili,ale z drugiej strony-teraz nagle kazdy byl idealny-wieszali na sobie psy a teraz jakby mogli swietymi by ich ogoslili
Kaczora prawie kazdy nie lubil
a teraz honorowy itd.////wiadomo byl to nasz prezydent,ale niech nie przesadzaja
co 6 minut na swiecie umieraja glodne dzieci...
za 3 tyg wszystko wroci do normy i dalej beda sie w sejmie zzerac nawazajem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka trzymam kciukaski za Ciebie i malenstwo domyslam sie co czujesz bo ze mna bylo bardzo podobnie, poszlam na konsultacje ktg a zostalam na tydzien czasu i wrocilam z synkiem, wiec glowa do gory a w najgorszym wypadku Cie potna 🙂 i bedziesz juz tulila swoja coreczke 🙂
no ja podobnie jak sztunia lezalam 24 godziny pod kroplowkami i tez sie uparlam ze bede karmic tylko i wylacznie naturalnie, problemu z ssaniem i karmieniem raczej nie mam, polozna pochwalila malego ze bardzo ladnie ciagnie cyca, mleko tez mam malemu az sie ulewa po buzce jak ciagnie ja jedynie zastanawiam sie czy to mleko jest wartosciowe.
dzis znow byla polozna i powiedziala ze skoro karmie co 2 godziny i maly duzo sika i kupczy to znaczy ze sie najada i zeby sie nie martwic. co do spacerow to kazala zaczekac jeszcze tydzien a dzis juz polozyla malego na brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...