Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!

Monia podziwiam Twoją wytrwałość! już niedługo i będziecie całą rodzinką w domu, trzymam kciuki!

Emilka będzie dobrze!

Morfina podobno jeszcze szklanka zimnej wody pobudza płoda 😉 a jak nic nie pomoże to szoruj do szpitala!

u mnie nic nie wskazuje na zbliżanie się porodu. będę się tak telepać do maja pewnie z tym bebzunem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula ja mialam poprzednia wywolywana-teraz tez mam ustalone wywolywanie na 22 kwietnia
nic sie nie boj 🙂 🙂 🙂
czasem za 1szym razem nie udaje sie wywolac,ale nie mysl o tym-napewno sie uda 🙂 🙂
poprostu podlacza Ci kroplowke i powinny po kilkunastu minutach pojawic sie skurcze 🙂 a moze cie sama wezmie do poniedzialku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kobitki!!!

kasiula ja miałam wywoływaną ciążę. nie jest to nic strasznego, tylko masz częstsze skurcze od samego początku (ja miałam co 2-3 min). za to zazwyczaj wszystko kończy się wcześniej więc wcześniej tulisz dzidzię w ramionach 🙂

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka kciukasy caly czas trzymane !

jesli chdzi o Julke to pisala cos wczoraj, ze internet musi sobie dokupic czy cos w tym stylu ...

a ja dzisiaj jakos dziwnie sie czuje 🤔
w nocy pobolewanie podbrzusza a teraz co jakis czas skurcz mnie lapie i plecy bola 😮
nieregularne te skurcze, ale sa ...

moze dlatego, ze lazienke dzisiaj na blysk wypucowalam ☺️
ale co tam - co ma byc to bedzie i tyle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam nawal pokarmu w nocy musialam budzic malego zeby cos wypil, ale rano juz odciagnelam do butelki i za 10 minut wypil mleko moje z butelki, bo on je z przerwami, a ja jeszcze nie wiem czy mam juz odicagac reszte pokarmu czy zachowac na pozniej, a nuz szybko sie zbudzi 😉

a poza tym jest super, a maz powtarza ze nie wiedzial ze sie tak zakocha w Igorze 🤪
a ja jak to slysze to mam baby blusa i rycze 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam nawal pokarmu w nocy musialam budzic malego zeby cos wypil, ale rano juz odciagnelam do butelki i za 10 minut wypil mleko moje z butelki, bo on je z przerwami, a ja jeszcze nie wiem czy mam juz odicagac reszte pokarmu czy zachowac na pozniej, a nuz szybko sie zbudzi 😉

a poza tym jest super, a maz powtarza ze nie wiedzial ze sie tak zakocha w Igorze 🤪
a ja jak to slysze to mam baby blusa i rycze 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ogladam ten filmik od nocy po tekscie ruskich dawaj gnata a dokladnie w 50 sekundzie wyraznie slychac glos=krzyk mezczyzny """nie zabijajcie nas""
jestem w szoku
http://www.youtube.com/watch?v=ZofR4YmsuHg

nie wiem co o tym myslec ale naprawde jest takie wolanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja osobiście nie sądżę zeby to był zamach.
przecież to by była ewidentna wojna.
mozę te strzały to odgłosy wypadku, np. broń borowików pod wpływem no nie wiem gorąca, pozaru albo cokolwiek innego.
no nie wiem co o tym dawaj gnata sądzić.
no ale jaki byłby cel zamachu na Polskę - no bo to tak moznaby nazawać?
idę na spacerek z suczką póki mi się chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...