Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłem od Morphinum ze szpitala, jeszcze w dwupaku 🙂 nie podoba jej się wcale, dieta cud - papu takie, że się jeść odechciewa 😞 na obchodzie byliśmy pod prysznicem, to lekarz powiedział, że w takim razie musi być wszystko OK jeśli jest pod prysznicem 🙂 niestety do porodu chcą ją zatrzymać a kiedy poród to najstarsi górale nie wiedzą 🙂

to na tą chwilę tyle co pamiętam
Pozdrawiam
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka ładny księżycek 🙂

Cosiek dzięki za info o Morfince...my tu ściśniemy kciuki, żeby poród był szybciej niż później.

Idę oglądać coś z małżem. młoda ćwiczy wygibasy, ale boczne niestety...

dobranoc, do jutra
pstrykam swoją lampkę, chociaż jak znam siebie to jeszcze tu zajrzę przed snem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta – super gratulacje!!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Monia
– bardzo się cieszę, że tulisz już synka w domu, teraz już będzie dobrze 🙂

Nebbia
– gratuluje córeczki!!!!! no i punktualności

Emika Iskierkowa i Lilianka Emilkowa – śliczności! Córy na medal 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Ania78
– ślicznie wyglądasz, nie gadaj głupot 😉

Ilona
– laska z ciebie brzuszkowa
Ja też oglądałam maszyny śmierci w ciąży, ale muszę przyznać, że często zamykałam oczy... okropieństwo, ale wciągnęło mnie 🤨

Julka
– na moje oko faktycznie duży masz brzuszek, ale za to zgrabniutki, więc sie nie zamartwiaj 🙂

Elkka
- wykorzystuj, wykorzystuj.... potem będzie chwilka przerwy... 😜 a może i wywołasz wreszcie wilka z lasu... 😜 😜 😜

Nasz synek też terrorysta! Nie chce spać w łóżeczku ani w dzień ani w nocy 😞 😠 😞 😠 😞 😠
Ciągle tylko przy cycu. W nocy ujdzie, ale w dzień to koszmar, nic nie mogę zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam się przywitać 😘

Sztunia jak super że masz słoneczko za oknem...może spacerek dziś?

Moja nocka nie przespana...Jacusia babcia zmarła 😞

Idę myjać głowę i coś przekąsić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia ale ta Twoja Majcia jest grzeczniutka...ciekawe czy wszystkie Maje są takie grzeczne...jak tak to ja tabliczkę muszę na drugą stronę na łóżeczku zmienić i Maja napisać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki.
nie wiem, która mi tak tej karkóweczki zazdrościła ilonko, ale około 20-ej zaczełam się tak potwornie czuś, ze położyłam się do łóżka.
ilonka, dostałam meska o północy w sprawie Morfi od ciebie ale i wielkie sorki ale nie byłam w stanie w ogóle sie ruszyć 🤢
nie wiem co sie dzieje, ale z każdym dniem czuję sie coraz gorzej.
ciagle mi sie wydaje, ze to chyba już bo niemozliwe jest zeby była ta końcówka taka masakryczna 🥴
nie wiem co się też stało bo dostałam chyba z 4 sms w nocy i to tak po 1-szej i mój bartek też jednego dostał.
normalni ludzie nie piszą w nocy sms-ów treści: jak tam?
juz sobie pomyślałam, zę to przez ta chmurę z wulkanu doszły dopiero tak późno.
zaraz was doczytam bo nawet mi sie jeszcze nie chciało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak pobieżnie przerzuciłam "strony", które naskrobałyśćie od wieczora wczorajszego.
Ilonka - szczere współczucia. Wspieraj Jacka bo, jak sie zdązyłam zorientować, to bardzo tą swoją babcię kochał 🙂
brzuszki macie okrąglaśne.
mój naprawdę jest inny - taka pirmida. nie widziałam takiej u żadnej cięzarówki. moz edlatego teraz tak mi już ciąży. mam wciecie osy bo wszystko ulokowało się przede mną.
normalnie mogłabym mieć przed sobą taki balkonik na kółkach i tam kłaść ten mój bebzun.
naprawdę dziwię sie, ze nie mam rozstępoów.
nadgarstki moje dziś przeszły już same siebie - jakby były połamane. teraz już trochę je rozruszałam. ale do jasnej cholery, dlaczego bolą mnie nadgarstki?!! co ma piernik do wiatraka?!!! 😠 😠 😠
wstawałam dzis w nocy chyba z 7 razy do kibla bo miałam uczucie parcia na stolec (sraczkę mam na mtyśli) i dupa. do tego było mi niedobrze, odbijało mi sie, aż w końcu około 4-ej dostałam zgagi.
znów komnęłam sie nad samym ranem ale nie do końca bo panowie to mieszkanie po sąsiedzku remontują. w tygodniu cisza a w soboty najwięcej hałasu.
ale najlepsze jest to, ze nie sam remont jest upierdliwy tylko to, jak drą sie do siebie, jakby mówić nie umieli. 😠 😠 😠
ech.
skurczy nie miałam w nocy, młody sie wiercił, chyba jemu to sie nie spieszy.
mam jeszce 8 dni do terminu. jak donosze, przenoszę to ja nie wiem, jak pod koniec czuć sie będę 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki,
Ja po cieżkiej nocy wyglądam jakbym z baletów wróciła a dziś mam ciąg dalszy zapowiedzianych wizyt ciotek etc....
Za to moja nie wykupczona i przez to wciąż upierdliwie stękająca i prężąca sie królewna wygląda uroczo bo mamusia ma już całkiem pierdolca i jak to misiek mówi - bosze......to co bedzie dalej jak ty już teraz robisz z niej lalkę 😜
[URL=http://img695.imageshack.us/i/kopia17042010rnadia017.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8186/kopia17042010rnadia017.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia - śliczna panieneczka po mamusi 🙂
dziś jest 17-sty czyli data, która mi tak w głowie siedziała. czułam,z ę to moze bvyć mój "aronkowy" dzień.
chyba jednak sie nie zanosi.
moze uczczę twój termin NY 😉
chociaż następna moja data, która mi siedzi w głowie to 7-my ☺️ 🤢 🤢
czyli prawie 2 tyg. po moim terminie 🤢 🤢 🤢
masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze z tym sikaniem to tez mam super co chwile
no ale chleje nie pije no to sie nie dziwie ☺️

Nadusia slodziczek a co do dziecka to moj mowi ze ja nasza rozpieszcze i pozniej se rady
nie dam oczywiscie zaprzeczam ze bede twardzielem i nie bede poblazac
yhyyy jasne juz to widze 🤪 🤪 🙃 🙃
Nie no nie bede przesadzac bo widze co maja moje kolezanki
i kuzynki ze swoimi maluchami jak im na glowe wchodza 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...