Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pletwa 🤪 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Ja tez ide wylacze mojego zloma bo halas robi
ciekawe czy zasne ☺️
Jak cos to naskrobie wam 20 stron bzdurek bezsennej nocy 🙃 🙃
zartuje oczywiscie 🙂 😜
To jak na razie Dobrej Nocy Mamulki 😉
Rano prosze same dobre wiesci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia – super fotki; bardzo ładnie wyglądasz
Gut też robi często takie zmarszczki. Do tego robi dziubek i szeroko otwiera oczy i wygląda wtedy jak żółwik; taką też ksywę od nas dostał... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Dziewczyny brzuchate - kciuki trzymam, cobyście jutro już w akcji stękały... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja poszłam jakąś godzinę temu umyć ząbki, poczułam silne ukłucie jakby w okolicy pęcherza moczowego az mnei wyprostowłao, potem drugie słabsze i jeszcze takich kilka.
stwierdziłąm, zę moze profilakycznie wezn=mę prysznic jakby co i jak wlazłam do brodzika to jakby mi coś po nogach ciekło ale niewiele.
wyprysznicowaam sie i czekam dalej ale nic nie leci.
młody coś tam kombinuje, brzuch pobolewa okresowo, spać mi się chce jak cholera i nie wiem co robić 🤨
martwie sie teraz bo w sumie to mało było tego czegoś i nie wiem czy mi te wody odeszły czy tylko mi sie wydawało 🥴
a jak sie wysączyły i nie zauważyłam pod prysznicem to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiscie musialam jeszcze tu zajrzec 🙂
Ania73 lepiej sprawdzic wkoncu masz takie prawo tym bardzie jak to Twoje pierwsze
dzieciatko to nie wiesz czego sie spodziewac
Kurde moze faktycznie Ci sie sacza wody lepiej dmuchac na zimne

No to teraz na pewno nie zasne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

nocka przespana,kluseczka spała większość u siebie,ale nad ranem już ją wzięłam do siebie,bo mi się wstawać nie chciało 🙂

dziś zapowiada się ciepły dzien u nas w szczecinie,eh ta niedziela smutna będzie,pogrzeb prezydenta i jego żony 😞

milej niedzieli mimo wszytsko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o iskierka widze ze my ranne ptaszki 🙂 ja sobie wkoncu poklaskalam

ja tez maje o 5 do lozka wzielam, tak mi sie ja chcialo przytulic 🙂
spala dzisiaj ale krotsze to spania byly, ale tez krocej cycorka ciagnela, a nad ranem byl wyciek sikow z pampera i juz w nowym stroju smiga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze w dwupaku i nic się dziś ni zapowiada na zmiane tego stanu 😉

Ania ja miałam tak samo z tymi wodami :/ i bądź tu mądra...ale lepiej dmuchać na zimne.Mi tutaj każda Pani mówi że nie mam co sie zadręczać tym że przyjechałam bo z wodami to nie ma żartów.

Pół nocy nie przespałam...mały szkodnik w sali obok się wydzierał w niebo głosy 🤢 a jak usnął to moja zaczęła wariować (nie wiem czy to jakaś solidarność pijawek czy co) a jak mała usnęła to była akcja poród...babka wydzierała się aż mózg stawał dęba. Oczy i głowa mnie napierdzielały i wzięłam apap aż wkońcu usnęłam ale nie na długo bo o 5 się obudziłam mały ssak znów się darł więc poszłam pod prysznic wypucowałam pipke na badanie i zaraz mnie zwerbowali na ktg i pobieranie krewki.Pani stwierdziła że mam inne dziecko bo ktg zaczeło wykazywać slabe tentno u małej jak byłam na boku a jak położyłam się na wznak to się polepszyło 🤔 a owinno byc odwrotnie...

Dobra relacja zdana z nocki 😉

Jestem ciekawa co na śniadanie 🤔 bo głód mi doskwiera...a tak w ogóle to wszyscy się pytaja czy Pani spod 6 może jeść...co oni planują ze mną zrobić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no najgorzej jest słuchac krzykow rodzacej, to cos jak wizyta u dentysty, siedzisz w poczekalni i slyszysz przerazliwy dzwiek wiertelka i raczki zaczynaja sie pocic, tylko ze tu pocisz sie cała 🙂

czyli ilona noc ninajlepsza, oby sie cos ruszylo i zeby Lenka chciala zobaczyc co jest po drugiej stronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już nie śpię
nocka kontrolowana 🙂
nic konkretnego się nie działo.
mały moze nieco mniej ruchliwy, no ale wczoraj tak wojował, ze moze dziś odsypia.
brzuch spięty mam już na górze też, plecy bolą i jest mega power.
nic się nie sączy a przynajmniej ja tego nie rejestruję
bartek w pracy do 15-ej.
po 15-ej rozkręcam "imprezę urodzinową" 😉 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno jakoś dam znać, jak mnie skręci bo cos chyba będzie w końcu do jasnej ciasnej.
jestem obolała w podwoziu i plecach jednocześnie i jak twardnieje mi bębenek to plecki jakby też mocniej dawały znać
czyli pojawiła sie współpraca mięsniowa i hormonalna i ruszyła maszyna.
w gaciach sucho ale póki ruchy czuję to się tak nie martwię.
wiecie, stara a głupia jestem, a tyle mnie w tej szkole rodzenia uczyli i i tak najlepsza lekcję da mi własne dziecko i sposób, jaki wybierze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiadomo ze w domku najlepiej, z mała dogadujemy sie w spawie cyca pomału...mam całe brodawki w ranach bo jak szalona szarpie sie przy karmieniu mala, a dzisiaj chyba przyjdzie nawal bo mam cycki twarde jak skała a mala tylko troche z jednego rano pojadla i spi teraz jak zabita 🙂, trzeba bedzie laktatora uzyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja to mialam przeboje...
14 bylam na ktg i wyszedl zły zapis okazalo sie ze zapis jest zawezony bo mala nie reagowała na skurcze a powinno jej skakac tetno... a 0 23:30 zaczeła mi leciec czysta krew wiec zebralam sie do szpitala...potem krwawienie ustalo, zrobili jeszcze jedno ktg i tez im wyszedl zawezony zapis, mowili ze byc moze jest cos juz z lozyskiem, rano wyslali mnie na usg z oddzialu i okazalo sie ze jest bardzo malo wod plodowych (wedlug usg waga dziecka 3500 g i:woohoo 🙂 ze 16 rano robia indukcje porodu zjadlam sobie troche obiadu i po 14 przychodzi pielegniarka ze ordynator nie kazal czekac i ze juz teraz mam isc na porodowke,
podlaczyli pod oxy pierwsza faza porodu 4 godziny 50 minut a druga faza 10 minut 🙂
mała pchala sie z reka przy glowie wiec zaczelam pekac ale polozna naciela i bylo ok
(nie czulam kiedy nacieli) 🙂
jak sie widzi takie male szczescie to cały bol odchodzi warto pocierpiec 😜 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo...Emilka już w domku...super 🙂

Dostałam śniadanko 🙂 nie będą mnie kroić 😜

Ania my tak wyczekujemy tego porodu że złapie nas chyba w najmniej oczekiwanym momencie 😉

Emilka mam do Ciebie pytanie...o jakich dwóch gwiazdkach na ktg mówiłaś?? Bo ja patrze na wydruk i nie widzę żadnych gwiazdek 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...