Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no włąśnie, jak nie dostanę cycka:
to już ja ci zapewnię odpowiednią dawkę decybeli 😁 😁 😁
będę krzyczeć, wiercić się, nie zasnę, ale najlepiej cię załtwię, jak będę na przemian stękać i popłakiwać a ty będziesz myślała, ze mam tą okropną kolkę 😉 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o losie ale te dzieciaczki Was męczą...jak te w brzuchu tak i te na zewnątrz a ja mam dziś znów dzień jakbym w ogóle w ciąży nie była.
Ania Ty się zastanawiasz nad jedną Pipką jaką będzie siostrą a ja mam do ogarnięcia trzy futrzaki 😮 nawet nie myślę nad nimi co to będzie. Billy oczywiście zaraz będzie zainteresowany co to za nowa zabawka interaktywna i będzie chciał ją zjeść 🙃 tak jak chomika,rybki, pieska na baterie i wszytsko inne co jest małych rozmiarów i się rusza 😉
Idę robić sobie risotto a potem na niedzielny spacer w trawy z dywanowcami 🙂
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello

terrorystom mówimy nie!!!!!!!!!
iskierka mi tez ie dziecko w nocy zepsuło, najpierw kupa a potem 2h darcia i na ranem to samo tylko ze najpierw 2h darcia a potem kupa
zdjecia piekne i widac w tych slepkach otwartyvh i zmruzonych chytry plan 🙂 ja lubie jak mloda jest na rekach spi a jak tylko odkladam ja do lozczka to jedno oko otwiera i prezy sie smycur 🙂

lecimy znowu sie szlajac, bo trzeba dzis wczesniej do domku wrocic bo tatus chce na motor wyskoczyc wkoncu 🙂

moze zaczniecie rodzic bo juz tego uzalania czytac sie nie chce, ta łupie tamta boli, nogi rozkładac swieczki odpalac i wyleza -ja tak zrobilam
aha co do wymiotow, ja w szpitalu wymiotowałam, to oznaka skracania szyjki i rozwierania tak mi polozna powiedziala bo ja sie wystraszylam

narks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

Iskiereczko tule, sciskam Ciebie z calego serca - wiem co czujesz !!!
ja tez czasami juz maly kryzysik zaliczam, ze Mala przewinieta, nakarmiona, utulona, wyprzytulana a ryczy i ryczy ... i nic nie pomaga ...
cale szczescie to mija 🙂

NEW, emilka slodziaki Dzieciaki 😆

a do nas dzisiaj moja rodzinka zjedzie Mala ogladac ...
dzwonie do nich wlasnie czy juz ruszyli a oni, ze za 30 min beda !
a my oczywiscie w totalnej rozsypce bo niedawno nam sie wstac udalo ...
a jeszcze mama do mnie mowi ( jak jej zwrocilam uwage, ze mogli wczesniej nas zawiadomic )
"no daj spokoj - 30 min ? przeciez masz duzo czasu - szybciutko sie ogarniecie"

no to lece sie ogarniac
kurwa !
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki... 🙂

jak dobrze,ze jest to forum,bo jak tak czytam,to widze,ze moja córka nie jest nienormalna"" i wredna nad wyraz" 😉 Wnioskuje ,ze niemowlaczki tak mają,ze miączą czasem bez wyraźnych powodów..i nie ma na nie mocnych przez dluzszy czas...
ja dzis zostalam sama z małą na placu boju,tata do pracy czmychnął, babcia na rowerowych wojażach..mam nadzieje,ze dzis kalina bedzie niczym aniołek,bo wczoraj caaaly dzien dała czadu..
kurde,szkoda,ze nie zdołam wyjsc na spacer z nią,nie dam rady wózka zniesc chyba sama...uhhh,ale z czasem trzeba to jakos opanować,nie wiem..na plecy go czy jak...he he
..ale pogoda piękna,kto moze to spadac na spacer!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphi mi powiedziała, że się już martwicie co z nią więc opowiem wam historię 🙂
A więc tak, pojechaliśmy w piątek z Morphi na KTG prywatnie żeby się na weekend uspokoić, Pani doktor powiedziała że jej się to KTG nie podoba i żeby lecieć do szpitala, więc pojechaliśmy do szpitala. W szpitalu zrobili KTG i powiedzieli że wszystko jest OK i że to KTG prywatne też było OK i że trzeba czekać. Sprawdzili wody, też były OK. więc Morphi już zaczęła kombinować jak tu się wypisać. Wczoraj wieczorem powiedziała żebym przywiózł dziś ciuchy to się wypisze. A tu nagle rano pozbyła się czopa i już nie marudzi że nic się nie dzieje, teraz leży sobie w szpitalu na tym samym łóżku co poprzednio i oczekuje dalszego rozwoju akcji 🙂

Pozdrawiam
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphi - poprosimy o niedzielnego bobasa 😁

Anka73 - cóż zawiniło, że dół w taki piękny dzień? 😞

Wróciliśmy z prawie dwugodzinnego spaceru, mały końcówkę na syrenie, bo taki był już wygłodniały. J zresztą też, ale cóż, maluchy mają pierwszeństwo... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej niedzielne!

Śliczne macie te terrorystki 😘

Morfi trzymamy kciuki!

przeciekam od wtorku i zaczyna mnie to trochę irytować...skoro to nie wody, to co? może to od wiesiołka albo liści? miała tak któraś? jak tak dalej pójdzie to młoda na desce z matki wyjedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...