Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂 😘
polecam herbatke plantex duo na bazie kopru i troszki uspokajajaca, bogusia pisala ze zalatwila malego ale ja od kilku dni wlasnie spijam herbatke koperkowa hippa albo ten plantex i maly pierdzi kupczy a przy tym ladnie je i przybiera na masie wiec o odwodnieniu nie ma mowy, wolalabym aby maly pil herbatki ale on zdecydowanie woli mleczko wiec spija koper z moim mlekiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

mi michał kupił z hippa, w nocy Michała obudził mega wielki pierdo-kup 🙂 kupsztalek był jak marzenie 🙂 nie wiem czy herbatka mogła juz zadziałac ale i dzisiaj poki co juz si tak nie prezy 🙂

ja jestem ta majówka załamana 😞 trzy dni wolnego ma michał a my prawie cały czas w domu siedzimy bo zimno albo pada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie i Brzusie jak ja zazdroszczę wam karmienia cycusiem ja wszędzie biegam z butlą i mlekiem w pojemniku chyba dopadła mnie depresja butelkowa 🤨 po prostu masakra. Mały poszedł spać około 23 a wstał na jedzonko o 3 później o 6 teraz zasypia w foteliku samochodowym bo wszędzie indziej płacze pewnie pójdzie w ślady Kubicy 😁, pies dostaje wścieklizny od rana chociaż miskę ma pełna na spacerze już był dziewczyny jeszcze śpią czyli ogarnięte towarzystwo. Ja poszłabym chętnie spać ale zapowiedzieli się na dzisiaj goście więc trzeba na mopie pojeździć i jakiś obiadek upichcić bo karpatka już się piecze.
Mimo wszystko trzeba też do Was zajrzeć bo to jak najlepsza amfetamina uzależnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja też już w 100% jestem butelkową mamą jakoś tak wyszło a miałam takie ambitne plany i wypasiony laktator.....Mała juz za dużo butli miała więc automatycznie cycek był niefajny bo trzeba było się napracować . Odciągałam żeby jej butelkowo podać ale przez zapierdziel i pracę poddałam się przez co mam wyrzuty jak cholera. Za dużo mi na wadze mała przybiera juz waży 4.500 z 2890 urodzeniowej i tym też się niepokoje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam majowo..mała z tatusiem,wiec siadam do was...Dziewczynki ja karmie zawziecie cyckiem,i ogarnia mnie czasem frustracja,bo juz nie wiem co mam żreć,zeby mała to przyjeła bez przerazliwego placzu i spinania sie, a ja mam wyrzuty sumienia ze to moja wina...cokolwiek zjem nowego ( z dozwolonych rzeczy) to sie stresuje ...bo na samym pieczywie z chudą wedlinką daleko ja nie zajade..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam majówkowo,

U nas dwa dni działkowo - grillowe. Mały spał jak zabity na dworze.
u was tez taka plaga komarów? u nas masakra pozarta jestem jak nie wiem co.
Za to moskitiera do wózka nieoceniona mały sopkojniutko spiochał mimo tych darmozjadów.
Wszystkim mamusiom jeszcze raz gratuluje, dzieciaczki slodkie jak cukiereczki 🙂
Co do kapieli to my Filip kapany jest przed jedzeniem, kapiele uwielbia a wyje jak jest wyciagany i zawijany w recznik 😁

a dzisiaj czeka nas dzien w domku, pogoda sie spsuła i ciagle pada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie mam chwilkę żeby coś naskrobać 🙂
Morfi i Anielka jeszcze w szpitalu, Anielka zdrowa jak ryba, Morf też, ale leżą jeszcze przez to, że była to cesarka, może jutro je wypuszczą 🙂

A to dumny tata 🙂



Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ramka poprobuj pic herbatke hippa koperkowa z twoim mlekiem dziecko bedzie pic i wtedy pozbedziesz sie zwijania z bolu nasz maly lapal ostatnio regularne kolki ale ja zaczelam pic hippa i plentex a przed wieczornym karmieniem zapodaje mu zapobiegawczo kropelke esputiconu i narazie dziala maly kolek nie ma a po koperku zapachowo pryka 😜 i regularnie aldnie sie wyproznia choc nie mial nigdy z tym problemu.
podobnie jaks ztunia mam focha bo cale dnie siedze sama z dzieckiem a jak juz przuszedl weekend zeby razem z tata pobyc to pogoda sie spitolila 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny moja księżniczka o czym juz pisałam płakala na każdego pierdka a że małe dziecko wali prawie non stop to był koszmar. Pewna mądra aptekarka doradziła mi że te wszystkie koperkowe herbatki wzmagają tylko pierdzenie a czesto prowadzą do wzdęcia za to RUMIANEK łagodzi dolegliwości i nalezy dziecko przepajać herbatką gotową hippa z rumianku lub zaparzać za chwilkę tak żeby esencja nie byłą za mocna i podawać dziecku. Mamy karmiące rumianek w jak największej ilości podobno ma mega działanie nie tylko na brzuszek ale i wiele innych . Nam pomogło 🙂 🙂Do tego wyregulowałam na sztucznym mleku kupke espumisanem i tak jak nie robiła nawet do 3 dni tak teraz 2 razy dziennie 🙂 - tylko szkoda że zawsze jedną o 03.00 nad ranem 🤢

Co do humoru- jakoś od paru dni dziwnie jestem zdołowana i nie umiem znaleźć przyczyny, chyba ta monotonia mnie dobija bo tez całymi dniami jestem sama z malutką.

Wczoraj doczytałam że powinnam mojego 4.500 kg wcześniaka 😜 liczyć inaczej niż dzieci urodzone o czasie, wiec Nadia ma wg wieku skorygowanego 2 tyg. i parę dni.

Lejeeeeeeeee...........buuuu......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie dlatego czekalam z tym koperkiem,bo to tez mowila mi polozna,a rumianek piję ja tyle ze z raz dziennie,moze zwieksze dawke...?!a mozna taki rumianek delikatnie tylko zaparzyc,tak aby tylko zabarwic wode i podawac dziecku??czy ma byc to herbatka specjalna dla niemowląt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

SZTUNIA jeśli chodzi o karmienie to latam z cycem jak szalona 🙂 nie wyobrażam sobi nie dać jej cycuisa ale narazie jestem tylko z Mężem w domu i dlatego mam taki psychiczny komfort i brak blokady...

Wszytskie Dzieciaczki sweet 🙂

Kurcze jeszcze troche nie ogarniam życia 😮 wszystko chce zrobić naraz a tu Lenka rządzi 😉
teraz śpi u tatusia na rękach a ja mam chwilkę...

Mi tez powiedzieli by tego śluzu w pipusi nie ruszać ale jak zrobiła kupkę i się wybrudziła to umyłam delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja Małemu podaję do picia herbatkę z koperkiem bobowity i taką samą z rumiankiem pierdy są ale i tak się pręży i zwija 😞 ja zaczynam padać ze zmęczenia chyba muszę dać na luz ale jak i kiedy. Wera za 2 tygodnie wyjeżdża a ja nawet torby dla niej nie mam nie wspomnę o innych drobiazgach cóż będzie bieganina po sklepach z małym na ręku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Filipowi drobne krostki wyszły wczoraj na twarzy.
Siostra powiedziała mi że może to być brak hormonów jakie dostarczał mu mój organizm jak był jeszcze w brzuszku. Po kąpieli przemyłam mu twarzyczkę własnie niezastąpionym rumiankiem i dzisaj już buziunia jest już elegancka 🙂
A do tego ma ten pyszczek tak opalony jakby non stop przesiadywał na słoneczku tak go wiaterek osmagał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Bardzo dziękuję wszystkim za głosowanie.Zajliśmy 6 miejsce i przyznano nam 25 zł rabatu 🙂

Byliśmy na Majówce i Hania zauroczyła wujków i ciotki.Więc mam nadzieję że w krótce postarają sie dla niej o towarzystwo.

Ktoś nam się rozpakował w ubiegłym tygodniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przejrzałam was sobie po łepkach.

Ślicznę te wasze MYSZKI wszystkie, łezka mi się kręci jak patrze na wasze maleństwa.


U nas 6 tydień.
Dzień podobny do drugiego:0
Spi zajebiscie.Kąpiel o 21, cyc kołeysnki i śpioch do 3 🙂 Potem amciu o 6 i kupa. Spioch do 9-10.
Spacer 13-16. O 18 przychdzi tata i sie bawi.Hania gapi sie na karuzelkę i ogolnie rozglada sie po mieszkaniu kiedy moze.
Bywa cięzko, kiedy niechce bawic sie z tata tylko ryczy 😞

Świeże mamy cieszcie sie spiochami bo po 3 tygodniu juz tak nie bedzie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Dopiero wyrwalam sie z objec Malej ... od rana walczymy z kolkami ...
dzis pomaga jej TYLKO zasypianie na moim brzuchu, piersiach ...
no to tak siedzimy sobie od rana i bujamy ... od rana 🤢
super ... 🤢 🤢 🤢

cosiek jeszcze raz Gratulacje ! 🙂

NEW fajne info z tym rumiankiem !

klapi a ja Ci zazdroszcze jakiegos harmonogramu dnia bo u nas narazie niestety niewiadomo czego sie spodziewac 😮

na spacerze jeszcze nie bylismy bo caly czas pogoda - kiszka ...
a na 1 spacer to jednak wolalabym zeby bylo cieplej

cos emilka zniknela 🤔
emi odezwij sie !



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...