Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wtorkowo slonecznie 🙂
tradycyjnie po karmieniu z samego rana mtv rzadzi 😉maly w lezaczku robi przeglad muzyczny 🙂
kalpi my tez mamy zielone kwasne sluzowate kupki na przemian z zolciutkimi, strasza mnie ze to nietolerancja mleka, wirus badz przeziebienie, ale ja karmie tylko piersia dziecko rozesmiane bez goraczki przybiera ladnie wiec nic z tym nie robie, poczekam do szczepienie za 2 tyg sie okaze. wczoraj jak sie wazylam z malym to wychodzi ze ma 7 kg 🤪 ciuszki poki co 62.
jedyne co mnie przeraza to ze nie obedzie sie bez przeklucia kanalika w oczku wciaz nam ropieje 😞
udanego dzionka i wojazy wozkowych 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja
terminator bije rekordy, wstała przed 6.00 ale z kołyski jej nie wyjmowałam i nawet jej sie nie pokazywałam. Gadała, chichrała, piszczała i wierciła się niemiłosiernie, a ja zamiast spać to lezałam obok i niedowierzałam jakie moje dziecko jest aktywne 🙂
i pytanie : czy wasze dzieci kaszla? bo Majce sie zdarza a dzis po przebudzeniu dosyc czesto, a teraz juz przestała

teraz lezy mi na kolanach, wcina piastki, smieje sie na głos i kupe cisnie, piekny widok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Sztunia - mój kaszlnie sobie czasem, chyba jak się zakrztusi śliną. No i często jak zasypia przy cycku i nie zdąży połknąć co naciągnął 😁
A kicha na potęgę, ale to jest sposób na oczyszczanie noska z mleka, co się tam zapodziało 😉

Klapi - mam pytanie o Twoją chustę,
elastyczna która chcę kupić ma 50 cm szerokości, ale moja tkana ma 66 cm. Napisz mi proszę jakiej szerokości jest twój elastic, bo mam wątpliwości czy 50 wystarczy.

Agatta
- mi pasuje i sobota i niedziela 🙂
proponuję jednak żeby nie spotykać się w okolicy południa, bo ma być upalnie, a przynajmniej moje dziecko bardzo źle to znosi. Może około 8 czy 9 lub 15-16 (choć wieczorem będzie pewnie większy tłok na Polach)

Ramka
- w takie upały to norma, że dzieciaczki wołają cyca co chwilę. Przeważnie wtedy krócej ciągną. Po prostu chce im się pić i trudno im się dziwić 😜 A na początku leci mleczko takie "do napicia się", dopiero potem "do jedzenia".
To nie znaczy że się nie najada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja z doskoku więc nie przeczytałam was w całości.
mamusia jest u mnie i Aronlka wzięła na rece bez wahania (73 lata ma moja mama) i co najlepsze.
od tej pory, jakby dziecka nie było 🙂
nie wiem co moja mama ma w sobie ale chyba jakieś pozytywne fluidy 🙂
zatrzymam ja chyba na dłuzej - tak do 3 miesiąca - aż kolki miną 😉 😁 😁 😁
z tego co luknęłam to z chusta na spacerku na polach to ja chętnie - dziewicze wiązanie chusta zaliczę 😉 - oczywiście jak mi ja przyślą do weekendu. wrażeniami się podzielę Morfi oczywiście i już myslałam że mogłabyś odebrać ososbiście i mi przywieźć do wawki 😉 - co będę za kuriera płacić - hihi
ILONKA - SAMYCH SZCZĘŚLIWOŚCI CI ZYCZYMY Z ARONKIEM 😆
ja też w końcu zaczęłam się pocić najbardziej pod cycami.
dziś mam swojego gina pierwszy raz po porodzie i jednocześnie usg bioderek ma Ajron - trzymajcie kciuki za me dziecię.
ciemieniucha już mu sie robi coraz większa i się łuszczy ale syfki znikają i buźka coraz ładniejsza. wczoraj opierdoliłam 2 mielone mojej mamy a przedwczoraj nie ograniczałams się z grillem i jakoś narazie jest git 🤪 🤪 🤪 a w kotlecie to i przecież cebula była nie? 😜
dobra narazie kończę, moze mi sie uda doczytać jeszcze te 10 stron choć pewnie i tak na bieżąco nie będę bo naskrobiecie coś dziś pewnie też.
teraz zajmę sie moim babalutkiem póki taki spokojny leży w kołysce i fascynuje się maską wenecką (bardzo już długi czas - moze ze 2 tygodnie gapi się na nią i uśmiecha)
zaraz budze babcię 🙂
buziaki dla was kochane moje laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
U Nas nocka w miare mala budzi sie co 2,5 h na jedzonko
ale tez mniej je 🙂
Co najlepsze wstala przed 9 nie zdazyla zjesc i zasnela 😲 😮 🙃

A co do kaszlu to oczywiscie pokasluje i juz mi kaza do lekarza isc
bo jest przeziebiona 😠 ale teraz wiem ze nie tylko moja tak se kaszle 🙂

Ania73 pozycz Swoja Mamusie 😉 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kwietnioweczki 🙂
Jesli moge cos wtracic w sprawie ciemieniuchy-zadna oliwka czy olejuszka nie dziala tak jak maść cholesterolowa(dostepna w aptece bez recepty). Naprawde polecam 🙂 My walczylismy moze 2 m-ce z ciemieniucha,a po tej masci w 3 dni przeszlo 🙂
A co do kaszlu-dziecko moze miec kaszel od refluksu. U nas sie pojawil kaszel i cofanie pokarmu do przelyku jak Piotrus mial ok.1,5 m-ca...
A tak w ogole to tez jestesmy z kwietnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

Ale mam nerwa mała ma powiększone lewe bioderko i trzeba pieluchować w taki upal 😞 tak mi szkoda tej mojej Misi.

Wiecie co zapodałam małej przed snem bebilon i spała do 4 🤪 a przebudziła się tylko bo miała mokro i już potrzebowała zmiany na czystą pielusie 🙂 ale ja i tak nie spałam bo głowa mnie nie bolała a napier....myślałam że wyjdę z siebie...miałam aż zawroty 🤢 chciałam kupić apap ale pani w aptece mi powiedziała że jak karmie to nie moge i tak meczyłam sie do rana aż w końcu napiłam się syropu dla dzieci i przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka przepraszam ze nie odpisalam wczoraj Moja Terrorystka wojowala 😞
A co do apapu to mi znowu polozna mowila ze apap i paracetamol przed karmieniem mam brac bo odblokowuje kanaliki i mleczko niby lepiej leci a Malej nie zaszkodzi to na bol glowy tym bardziej mozna ale kazdy inaczej mowi i badz tu madry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

u nas nocka super - dopiero wstalismy
ale wczoraj to Mala dala nam popalic
mam nadzieje, ze dzisiaj nie bedzie cd Marudki

... jesli chodzi o zlocik na polach to ja wolalabym te pozniejsze godziny bo o 8 czy 9 to my jeszcze spimy ☺️

my dzisiaj tez mamy usg Malucha
oby bylo wszystko ok !

zakladka na szybkie mycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia moja sobie podkaszluje jak się przebudzi ale to jej ślinka wlatuje nie tam gdzie trzeba.

Moje dziecko grzecznie leży w huśtawce a ja zamiast zjeśc grzebie w necie 😮 ale nawet jedzenia nie chce mi sie robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

jozo chusta ma ok 50 cm, ale spokojnie starcza bo sie rozciąga 🙂 owiniecia ma siegac od szyjki po pupe wiec luzik.

A moze spotkanie w tygodniu bo weekend to tatusia na maxa wykorzystuje przy opiece 🙂 Pozatym w wekend na polu mok jest sajgon. Ale jeśli wybierzecie weekend to ja sie stawie obowiazkowo 🙂

Mam takie pytanie skad mam wiedziec że Hanka się najda. Rozumiem że jak sama puszcza cyca, potem jest spokojna, i przybiera na wadze to jest okej?

Martwia mnie tez upały bo jak jej sie bedzie chcioało pic co 15 minut to mam tak tego cyca wyciagac? Czy moze jakąs herbatke zrobic na kryzysowe sytuacjie kiedy cyc mało osiągalny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... pewnie jak puszcza cyca i przybiera to jest ok
ale jestem butelkowa Mama wiec sie nie wymadrzam 😜

zlocik - moge tez w tyg, ale wtedy juz z godzinami mialabym rzezbe ...
w sumie JoZo Ty dojezdzasz najdalej to pisz kiedy Ci najbardziej pasuje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
ale wam dobrze ztymi spotkaniami. Mam depreche. Nie mieszcze sie w żadne letnie ciuchy 😞 😞 😞
Michałek od wczoraj śpi w śpiworku. W końcu do niego dorósł.
Nad ranem przez 1,5 godziny marudził przez sen. Już myśałam że bedzie kontynuacja terroryzmu z wczoraj.
Chociaż dzień sie dopiero zaczyna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...