Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To ja się znowu wymądrzę 😜 Jestem zdania, że nie ma sensu skakać po stu forach, lepiej poczekać nawet kilka tygodni na Ankowo-Bartkowe forum i tam już rozsadzimy dupska na dobre 🙂
Do tego czasu pomęczymy się na zwisającym brzuchu, ale że demokracja rządzi to jestem otwarta na propozycje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
iskra wrzucałaś fotki?? jak wyglądałaś na wesele?? bo nie mam czasu wszystkiego doczytywać, a bardzo chcę zobaczyć ☺️ powiedz mniej więcej kiedy to poszukam 🙂
Moja śpi od 11.00, pół godziny temu zakwękała na mleko, zjadła na śpiąco i śpi dalej 🤔 ale to pewnie przez tę pogodę.

jeśli chodzi o forum to ja też jestem otwarta na wszelkie Wasze działania, chociaż ja za bardzo problemu z brzuchem nie mam- miałam jak używałam explorera, teraz włażę przez firefoxa i gra gitara 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na plamy obiadowe mam jeden sposób, albo je na waleta albo od razu namaczam
dzisiaj było purre jarzynowe z indykiem, a potem 30 herby z kubka 🙂

ja tez czekam na fotów ABA 🙂
dzieci chyba nam sie zmówiły bo maja tez ma marude dzis big i znowu nie spi juz 3 godzine 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny moja coreczka konczy 1 czwarty miesiac i przestała chciec jesc mleko tzn. zjada ale bardzo mało i w dosc duzych odstepach czasu ( nawet do 4-5 godz.) Byłam juz u lekarza zrobiłam wyniki troche morfologia wyszła słabo i daje jej zelazo ale nadal nie chce jesc. Pomocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podciepek usnęła jak kroiłam mięsko na gulaszyk i nogą ją w wózku bujałam 🙂 wytrzymała 3 godziny chyba robi się już bardziej dorosła skoro tyle snu nie potrzebuje 🙂

agaa ona jest na piersi czy na butli? a jak na butli to ile zjada?, no a może spróbuj historię słoiczkową, przeciż od czwartego miecha już można urozmaicać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaga104 u mnie w rodzinie tez byl taki problem od konca 3 miesiaca corka kuzynki przestala pic mleko tzn pila tylko w nocy przez sen inaczej nie dolo rady a obiaki i deserki wcinala na poczatku tez sie wszyscy martwili ale rozwijala sie prawidlowo, przybierala na wadze i rosla tyle ile trzeba za miesiac konczy 3 latka i jest zdrawa sliczna dziewczyneczka takze nie masz sie co martwic bo bedzie dobrze dla inych to dziwno ze 3 czy 4 miesieczne dziecko moze nie chciec mleka ja tez sie dziwilam no ale dzieci sa rozne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam
nazarlam sie
umieram

ale kupilam jeszcze ciasta
wiec bede jesc dalej ☺️

Iskra wspolczuje bezsennosci 🥴
tez kiedys cierpialam przez jakis czas
bylo - minelo
jak mam nerwy to potrafie sie obudzic w nocy ( zazwyczaj o 3 ) i zero snu
ale jak jest ok - to nie mam zadnych problemow
dzieki Bogu !

zzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...