Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dla solenizatna wszystkiego najlepszego i tysiace buziaczków 🙂
No spoznione zyczonka dla Gu 🙂
Ja to nie moge uwiezyc ze te nasze dzieciaczki tak szybko rosna. Przeciez niedawno urodzilam tego mojego babelka a z niego juz taki facet.

Jesli chodzi o szczepienia to u nas w przychodni nie ma zadnych dopiskow w kartach.
Jak zapsywalam mlodego do pani doktor to przeprowadzila ze mna konkretna rozmowe wlasnie o szczepieniach pozniej zapisala to w karcie a ja tylko podpisalam ze zostalam poinformowana o wszystkich mozliwosciach a decyzja nalezala do nas.
Przyznam sie ze moja babcia pomogla nam podjac decyzje bo zasponsorowala FIlipowi szczepienia takze szczepilismy na rota i pneumokoki.
A tak pewnie bysmy sie zastanowili.

Znajomych syn zachorowal na rota i kurcze tak ich sluchajac (jeszcze zanim bylam w ciazy) serdecznie im wspolczulam i myslalam tylko zeby moje dziecko takie diablestwo nie dopadlo.

Gratulacje dla Haniulki no to teraz bedzie juz z goreczki z zabkami a my jeszcze sobie poczekamy 🙂

Morfi gratuluje siostrzenicyy a siostrze wspolczuje.
Podobnie jak klapi dziwie sie ze jej nie nacieli, zapewne by tak nie cierpiala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, miałam pytać i zapomniałam- jak bawicie się ze swoimi Bąblami ???
Moja najbardziej lubi "badać" moją twarz, co polega na naciąganiu mi policzków i ust we wszystkie możliwe strony 😁 i uwielbia, kiedy udaję, że chcę zjeść jej rączki albo ugryźć w szyjkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naszego synka to wszystko bawi rechocze z byle czego 😁 ale najczęściej bawimy się tak że łaskocze go po żeberkach albo przekrecam na bok i łaskocze między łopatkami na pleckach, biorę jego stópke i wkładam do buzi to piszczy jak szalony, gryzę w szyjkę to też się śmieje włosami się bawi no i jak mu opowiadam różnerzeczy to też się cieszy reaguje na słowa dla niego śmiesznie brzmiące. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna no widze że nietylko ja wyrodna 😜
a tak na poważnie to zrezygnowaliśmy z wyjazdu, na początku jak mąż zadzwonił i powiedział pakuj się bo jutro o 11 lecimy do Bułgari to byłam tak podjarana że już prawie pół torby miałam spakowane 😁 🤪 ale jak wzięłam się za prasowanie ubranek i naszych ciuchów to zeszłąm na ziemię 🙂 nie dałabym rady 7 dni i nocy bes Adasia mojego kochanego synka jego stękania uśmiechów śmierdzących kup spoconych stópek i ulizanych łapek 🙂 będzie jeszcze czas na wczasy póki co trza siedziec na tyłku i bawic potomstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, no dokładnie nie wiem co i jak z tym porodem, a nie chcę do niej dzwonić i głowy zawracać, niech odpoczywa sobie. To jest córka mojego wuja, więc nie taka siostra siostra, tylko stryjeczna, a wiadomo ciotka matce, matka mnie i pewnie trochę to wszystko przejaskrawione, jak się z nią spotkam to pogadamy.
Druga siostra już w szpitalu leży, bo termin jej 26. strzelił (ta co urodziła miała na 20.), więc u nas to przeterminowanie chyba rodzinne, bo ja przecież 13 dni po terminie wydusiłam małą, a raczej mi ją wyciągnięto 😁
Moja siostra siostra ma termin na 07.11 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do zabaw to różnie, bawimy się rączkami, nóżkami, śpiewam jej, czasami nawet sama wymyślam jakieś durne piosenki, gadam jakieś wierszyki, do wyboru do koloru. Ostatnio na czasie jest super, super, super Babka - to jest dzieło mojego męża. Stawia dziecko na podłodze odlicza raz, dwa, trzy i podnosi małą do góry, że niby jak rakieta startują i krzyczy przy tym siupej, siupej, siupej Babkaaaaaaaaa 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morf to obfity bocian lata u Was w tym roku 🙂
no i zabawa pierwsza klasa przynajmniej z opisu 😁
mały obudził się dostał butle i poległ dalej niesamowite moje dziecko mnie zaskakuje we wlasnym łóżeczku zasypia sam i to nadłużej niż godzina 🙂 jak ja go kocham 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla Adasia 100 Lat ! 🙂

u nas wszystkie zabawy swiata, wierszyki, rymowanki, piosenki i inne cuda 🙂
LOli najbardziej lubi piosenke "Jagodki"
spiewanie Jagodek to taka moja tajna bron
jak sa spiewane Jagodki to nawet najgorszy ryk cichnie
ale Jagodki spiewam jej od poczatku - jak jeszcze byla w brzuchu 🙂

pielucha na twarzy na LOli nie dziala
zupelnie ma to w dupie

ale juz "a kuku" bardzo lubi 🙂

bardzo lubi tez jak robie "aaaaaa BUM" i ja caluje
chichra sie jak szalona 🙂

w ogole juz taka fajna sie robi przytulanka
lubi wszystkie formy calowania, cmokania, przytulanek, glaskania, miziania, dotykania twarzy itp itd

no i tez fajna zabawa to wkladanie Mamie reki do buzi
ja pierdze jej w reke a ona chichra 🙂

moglabym pisac jeszcze o tych wszystkich zabawach godzinami wiec koncze juz
nie bede Was zanudzac 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...