Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej.
Zapierdalam od rana bo przyjechala mama pilowac hanki na nasze nocne eskapady. Noi i git. Tylko mama jest z typu : nie wiem czy mieso jest juz gotowe, nie lubie pbierac ziemniakow, gdzie masz kawe (bez zapytania czy ja chce), ale przeciez jestem bez problemowym gosciiem, nie lubie ciemnego pieczywa...
i tak ja kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
julka moja kolezanka urodzila na poczatku stycznia i do dzis nie mesiaczkuje 🤪 a przestala karmic miesiac temu jak byla na wizycie u lekarza to zazartowal zeby na wszelki wypadek zrobila sobie tescik a ma juz 3 dzieci 🙂 przepisal jej jakis tabsy ktore maja wyregulowac wszystko i czeka na okres wlasnie 🙂 a z drugiej strony to ciesz sie kochana no ja tez czekam na okres jak na zbawienie bo jakos mi nie do twarzy bedzie z kolejna ciaza 🤢 choc powiem Wam ze czasem zagladam na rozne watki na brzuszku i wiele dziewczyn jest juz ponownie w ciazy z naszego okresu szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkiego naj dla naszych jubilacików
pakowania ciąg dalszy 🤢 😮 🙃 🙃
najgorsze jest to, ze jak sie dziś przeprowadzę do ząbek to neta miec nie będę chyba i nie wiem, jak długo 🤔 🤨 😞 😲
część rzeczy już pojechała do ząbek 🙂
ale zeby nie było tak łatwo to z ząbek zabieramy meble (po poprzednikach), które wieziemy do łodzi do domu, a te z domu wieziemy na działkę i dopiero powrót do wawy, reszta gratów z mojej chałupki i do zabek. tzn. bartek wozi, ja siedze w domu z małym i pakuję z doskoku wiec dlatego jestem taka zesrana, ze nie zdążymy dziś.
w sumie to nie koniecznie mam cisnienie na nowe mieszkanie juz dziś, ale chodzi o to, ze wypozyczenie dostawczaka to 250 zeta za dobę więc ulicą nie chodzi, a jeszcze trzeba paliwo tankować w tego diesla co pali pewnie, jak smok jaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem po ki chus wkleiło sie 2 razy więc kasuję dubla i robie zakładnika. będę wpadać co jakiś czas i zakładkować tylko bo chcę mieć jak najmniej zaległości więc wybaczcie, ze tak zdawkowo i bez wczuwania 🙂
buziaczkuje was wszystkie moje kobitki i wszystkie bobki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam pytanie do mam ząbkowych dzieci- jak Wasze Kruszyny zaczyna ły ząbkowanie?? Bo moja Oliwka od 3 dni ma wypieki, mierzę jej temp, ale wszystko ok, ok. 36,8 . Dzisiaj jej zmierzyłam rano- 37,2, wiem, że to jeszcze nie gorączka, ale marudna się zrobiła, cały czas chce żebym z nią była... Nie kaszle, nie ma kataru, nie ma rozwolnienia- dziecko jakie było takie jest, z wyjątkiem podniesionej temp, marudzenia i "pożerania" wszystkiego (pcha wszystko do buźki jakby od tego zależało jej życie no i przy jedzeniu gryzie cały czas smoka)... i nie wiem czy to na zęby taka jest czy co... 😮 🤨 🤨 🤨

morphi Babeczka czuje, że się denerwujesz, staraj się wyciszyć ze względu na nią, jak ja jestem wkurzona to Oliwka od razu zaczyna marudzić... Chłop dostaje kopa w dupsko na rozpęd i niech czym prędzej leci po rozum do głowy, bo jak nie to się poświęcę i mogę do koca życia chodzić w jednym bucie pod warunkiem, że drugi będzie w jego tyłku 😉 albo lepiej na boso- drugiego trepa przeznaczę dla Twojej teściówki 😠 żeby ich jakieś rozwolnienie wredne dopadło 😠 kwietniówek się nie denerwuje, koniec kropka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka wzruszyłam się... Skąd Ty takie piękne teksty bierzesz???????????????????

kahna gratuluję słusznej wagi małego mężczyzny- jest co przytulać, a wiadomo- kochanego ciałka nigdy za wiele 😉

Emilka i Hania piękne kobitki 😉

Ania73 bez ciśnienia, dacie radę !!! Chociaż rzeczywiście trochę pieprzenia z tym wszystkim macie.

Co do okresu- ja pierwszy dostałam 2 msce po porodzie, jak jeszcze karmiłam tylko piersią 😮 17-go czerwca, w lipcu cisza (i portki pełne czy już następna fasolka nie rośnie), no i 4-go sierpnia znów ciocia zawitała, teraz nie wiem kiedy dostanę- zobaczymy 🙂

Idę usypiać Oliwkę bo oczy ma już jak malutkie szpareczki 🙂

aha no i Agatta szerokości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...