Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hanka - boski gadulec 😆 😆 😆 😆
Gu woła głównie ba-ba-ba-ba
raz wyszło mu ma-ma ma 🤪

Także jestem przeciwniczką zbyt pochopnego dawania antybiotyków
zdecydowanie bez sensu lekarze przypisują je na wszelki wypadek przy infekcjach wirusowych 😠
ale wiadomo że czasem trzeba i wtedy należy brać bez gadania 😉

Babeczko - trzymaj się dzielnie i raniutko wstań zdrowiutka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hania jest słodka a lenka sam miód śliczne dziewczynki;-)Ja karmie piersia ale wprowadzam juz inne rzeczy ale napewno moje dziecko nie przepada za sama marchewka;/;/;/a jest to zdrowe warzywo ktore nawet opala skóre.wlasnie juz spi od godzinki i mam nadzieje ze tak o 5 sie obudzi jak co noc,ma lekki katarek ale lekarz mowil zeby tylko nosek zakrapiac i nie wychodzic z dziewckiem w takom zimnote;/;/;/jak tylko zjade czas napewno dodam zdjecia mojej Lenki;-)moja jeszczse tez nie siedzi sama ale juz sie powoli podnosi.napewno na kazde dziecko przyjdzie pora ma juz dwea zabki na gorze ale cos ostatnio marudna jest wiec chyba u dolu zaczna wychodzic.slini sie mój śliniaczek'-) jogurty je ale jak narazie nie zauwazylam zadnej reakcji alergicznej ale napewno jak tylko cos zauwaze natychmiast odstawie,mojemu dziecku takto wszystko smakuje oprocz tej niesczesnej marchewki;/;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babunia zasnęła, oczko już lepiej wygląda. Do lekarza wszedł Piotrek, ja ryczałam na korytarzu ☺️ ☺️ ☺️ Myślę, że gdyby wasze dziecko co 10-15 minut zanosiło się płaczem, wręcz rykiem i nie otwierało oczek, to zgodziłybyście się na antybiotyk. Temperatury nie mamy na szczęście. W sumie to nie wiem co na to oczko pomogło, czy świetlik, czy wapno, a może odciągnięcie gilków, bo Piotrek mówił że sporo tego zeszło. Nie wiem może jakoś zatoki zabublone były. Bynajmniej wziął sobie na jutro urlop, to nie będę sama- jestem dzisiejszym dniem zmęczona i w sumie pierwszy raz spotyka mnie sytuacja, że mam problemy z uspokojeniem własnego dziecka 😞 Moje biedne maleństwo, mam nadzieję że już jej nic nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wreszcie pierwsza 😎 😎 😎
a zdążyłam już pozamiatać i umyć podłogę
😆 😆 😆

witam
udało m i sie jedno nocne karmienie zastąpić smoczkiem 🤪 🤪 🤪
sposobem Klapi dałam smoczk i przekręciłam na boczek
i spał dalej 😜

ale i tak karmiłam kilka razy - o 1:30, 4, 6 i 6:30
młody jeszcze śpi, ale już słyszę że zaczyna popłakiwać przez sen, więc zaraz pobudka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to się Iskierka przynajmniej wyspałaś lepiej niż zwykle 😆 😆 😆

Świetny ten filmik Aniu78, ale żeby od razu przy nim płakać... 😜

No pewnie Morf że w takiej sytuacji antybiotyk przypisany przez lekarza obowiązkowo.
Napisz jak minęła Babce noc; mam nadzieję że z oczkiem już dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Noc ok, dałam cyca po północy i dziecko spało do 7 🙂 Przed chwilą przy podawaniu antybiotyku zwymiotowała, ale oczko lepiej i samopoczucie też 🙂 Dobra spadam dać cysia, bo tata skończył podawać antybiotyk, niby kuffa 5ml się daje a od ku tego i ciut ciut 🤢
Dzięki za medżik kciukas 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam u nas dzisiaj nocka do dupy Arunia się dusił i w końcu wylądował u mnie w łóżku a za 15 minut dobiła do nas Wercia 🙂
dzisiaj jeden dzionek wolnego więc trzeba troszkę chałupkę doprowadzić do porządku ale na razie pijemy sobie kawkę
pomóżcie mi wybrać szukam szuflad pod biurko i nie wiem gdzie można takie kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, noc minęła spokojnie, czkolwiek dzidzia budziła się parę razy z płaczem 😞

HANIU sto lat rosnij nam pieknie 🙂

u nas pieknie słonko świeci, ale zamiast na spacer idziemy do lekarza, trzeba zbadac co to, no i zaświadczeie że nie idziemy na basen co by nam kaska nie przepadła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witom witom
HANIA 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
gadulec na maxa Adaś bituje tylko ba-ba-ba-ba-ba a a a e e e ale dupa chętnie usłysze 😁
morf współczuje nieźle się nabawiłaś strachu 😘 wyszło leżakowanie Babki w lodówce 😉 co do antybiotyków to mój lekarz jest przeciwny o ile chodzi o drobna infekcję bez gorączki ale wiadomo jeśli coś by się złego przypałętało to trzeba działac szybko, to samo jeśli chodzi o sterydy Adaś miał problemy ze skórą ale już jest o niebo lepiej mimo że jedziemy na bezsterydowych maściach.
agata jak zwykle zacheca do zakupów mega tanie te bajeczki się opłaca 🙂
noc dupa młody już o 12/30 obudził się na mleko a potem przed 5 już na dobre 🤢
polecam sex o 2 w nocy ☺️ REWELACJA 😎
znów wieje na maxa dupa ze spaceru czeka nas wietrzenie w pokoju albo na balkonie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po dlugiej nieobecnosci 🙂 widze ze wszysatko super dzieciaczki zdrowo rosna 🙂 gratuluje zabkow i tym ktorzy juz ladnie siedza 🙂 a Hani sto lat 🙂

widze ze mowa o antybiotyku... my juz pierwsze podawanie antybiotyku mamy za soba bo Tuska przeszka 3dniowke tzn miala przez 3 dni temperature ok 40 stopni 😞 ale juz jest ok 🙂

a co do nocki to dziecko mi dzisiaj zrobilo prezent i pierwszy raz dala pospac az do 7 bo tak to zawsze sie budzi na karmienie okolo 5 (ale pozniej dalej spi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Wszystkiego najlepszego Haniu!! 😘 😘 😘

Muszę dzisiaj pakowanie rozpocząć. dzisiaj trochę a reszte jutro bo jeszcze pranie mnie czeka, a w domu nic nie schnie 🤨

Dobrze że z babeczką już lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...