Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia nie ma słów dla takiej Kobiety Anioł jaką ty jesteś!
Uwielbiam Cię!

Ale wszystkie posostałe dziewzyny również i też bardzo chciałabym się z wami wszystkimi spotkać.

Chlanie Zawsze. moze 6 stycznia, chłopy beą mieli prawodopdobnie 7 wolne wiec beda mogli wstawac w nocy. Mozemy np u mnie i zostac do rana, mam dwa nie sasiadujce ze soba pokoje wiec Ha nie bedzie przeszkadzało.

ja kapie codziennie tak jk i sama codziennie biore prysznic. Hanka tyle kurzu nazbiera w ciagu dnia, ozatym to zbawa jest. Czsami nie kapiemy jak n wczoraj. Wolelismy posiedziec z goscmi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno Misia nie było więc spam
[URL=http://img812.imageshack.us/i/img2015r.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/9886/img2015r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
nocka najlepsza chyba od miesiaca, albo dwoch, mlody spal longiem 4 h, od polnocy do 4, pozniej przez godzine sie krecil i nie potrasfil zasnac, a jak zasnal o 5 to spal do 8!!!!
zeby tak zostalo!

(wiem ze dla niektorych z was to normalka ze dzieciaki spia cala nocke, ale dla mnie i dla JoZo to nawet takie nocki ciesza 🙂 )

poza tym wysypalo go troche na policzku wiec na cos uczulenie jest i mam teraz dylamat- kakao, twarozek, danonek. No nic bedziemy testowac, teraz go posmaruje oilatum 😉
maz spi po nocce 🙂

Dla Adasia buziak na 9 😁
milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nastala bloga cisza ...
Mezczyzni pojechali po przysmaczki na Sylwka
LOlek z nimi
siedze i gapie sie w laptopa - jak milo 🙂

no nie moge z Misia - jaka mina 😁
zajebisty jest ! 😁

jesli chodzi o pijanstwo Matek Polek 🙂
to pasuje mi 6
i w ogole wszystko mi pasuje 😁

u nas nadal czerwony policzek
po sciskaniu sie z Dziadkiem intensywniejszy
wiec chyba Dziadek uczula 🙂

aaa
dla Adasia 100 Lat !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek
sylwestrowy 😉

Irysku - ach, jak ja cię dobrze rozumiem z tymi nockami 🤔 🤔 🤔
Ale jak pisałam wczoraj - on jutra podejmuję walkę 😎
Nieprzespanym nocom mówię nie!
Dziiaj zrobiłam mini próbę i poczekałam trochę z cycem, że może będzie cudownie łatwo i sam zakuma że noc jest od spania a nie od jedzenia 😉
ale niestety - ryk, ryk i ryk!
No i cyc

W ogóle to mam mega dola
i ryczeć mi się chce jak nigdy

Nie chcę zostawiać Gu w żłobku na cały dzień
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Gu już od ponad tygodnia sam wstaje
ale to może oznaczać, że ominie etap raczkowania
(teraz pełza)
a dla mnie to było bardzo ważne żeby raczkował

i też dół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry!

Wybaczcie, ale nie doczytam bo dużo tego...

Wszystkim solenizantom zdrówka i 100 latek!


u mnie przez ostatnie pare dni i nocy masakra... zeby ida dziewczynom wszystkie na raz... juz maja po 4 a dalej tez sie dziasla biela i puchna 🙂 tak wiec nocki z glowy a za dnia pierony jak nie wiem co 🤢 nic tylko "mama" i "mama" i ryk... 🤢 juz pewnie nie bedzie czasu zeby do Was zajrzec, wiec:

Stary Rok mija, lecz marzenia zostają. Niech one się Wam wszystkie spełniają. I z Nowym Rokiem niech los Wasz się odmieni, a ogród życia wnet zazieleni.
Na wszystkie dni nadchodzącego roku, życzę Wam wiary w sercu i światła w mroku. Obyście jednym krokiem mijali przeszkody, byście czuli się silni i wiecznie młodzi.
Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku. Szelestu w kieszeni, i słońca promieni. Oraz by rok cały, po prostu był wspaniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia nie ma co narzekać na brak umiejętności u dziecka albo że zebów nie ma bo się potem mści. Jak u mnie. Miś jeszcze 2 tygodnie temu nie raczkował a teraz wstaje wszedzie gdzie może 🤨

Właśnie zaliczył kolejną przewrotke. I następny guz do kompletu na głowie 🥴
Dałam mu butelkę do zabawy może chwile posiedzi.
Pora obniżyć łóżeczko na ostatni poziom bo juz też tam nauczył sie wstawać.
No nie i znów stoi przy meblach. Lece!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co ja mam zrobić:
Nasze ostatnie drzemki to jakaś porazka gdy Ha robi się już śpiąca i marudna odkładam do łózeczka. ona w tm czasie wstaje 500 razy ale ja zakazdym razem odkladam i czytam bajke dalej. no i czasami sie uda.A czasami ona wpada w histerie. I koniec nic nie pomaga.ani zostawienie jej , ani noszenie na rekach, wyrwya sie i wygina, glaskane, spiewanie, polozenie sie z nia na łóżku. NIC Histeria trwa 20 miut. Poczym pada ze zmeczenia.Nie lubie tego. Mam wyrzuty sumienia ze ona tak placze. W polowie tej histeri koczy mi sie cierpliwosc i jestem na nia zla.Wiec potem mi jeszcze gorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jozo- ha tez pełzała potem wstawała, potem raczek i na koncu siadanie. Nie martw sie. Troche jej pokzaywalam tego raczka.szłam jej rączkami i nóżkami. Nie wiem czy pomogło. Do teraz jest tak ze jak trzeba cos szybko to pleza a jak wolniej to raczek.

Jozo- co do karmienia dasz rade. Bedziesz mu cos podsuwała w zamian? Ja chyba najpierw dawałam mleko z butelki ze 2 noce zeby zaponiała o cycu a potem wode.

ale to bylo przed kryzysem czytalam ze on ma trwac nawet 4 miesiace wiec jeszcze 3 😞


Ania 78 wstawaj z doła bo cos podupadasz nam tu. Z kregosłupem lec do lekarza , ja cos o tym wiem. Sa leki ktore mozna brac bo np. naklofen trzeba sie z nim powstrzymywac od karmienia przez 8 godzin. ale twoje zdrowie jest rownie waZne i Aron da rade przez kilka dni i godzin i tak karmisz go bardzo długo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - dzięki za miłe słowa 🙂
W nocy spróbuję nic nie dawać (żeby nie zastąpić starego nawyku nowym)
ale jak będę widziała że chce pić to wodę oczywiście dam
A co do raka
to właśnie mam mu podnosić brzuszek jak pełza
i w ten sposób pokazać raka
i za 2-3 dni powinien załapać

Mam nadzieję że załapie zanim pójdzie na cały dzień do żłobka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - mi powiedziała babka od rozwoju dzieci
że jeśli jesteś przy dziecku i go dotykasz, mówisz itp
a ono wyje to nie jest nic złego z naszej strony, żadne znęcanie się
bo dziecko wie że jesteś przy nim

i właśnie tak ma wyglądać nauka życia
np. zasypiania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdobrek 🙂 szczęśliwego Nowego Roku dla was mamusie i dla waszych pociech 🙂 oby ten nowy rok obfitował same radości i usmiechy 🙂 🙂 🙂

co do spodobu poruszania sie, moja Młoda porusza się jak foczka 🙂 podciąga sie na rączkach ale nie mowy o siadaniu z brzusia czy odwracaniu się na plecki...no ma braki dziewczyna. Nie wiem jak ja zachęcić do raczkowania, i podginam jej nogi i pokazuje ale nic...:* mam nadzieje ze wkońcu ruszy jak powinna 🙂

moja wczoraj tez miała napad histerii kolo 21:30 ale to spowodu głodu bonie zjadła nawet grama kaszki po kąpaniu. Pokołysałam potuliłam i zjadła całą butle. W nocy były tylko dwie pobudki na piciu a potem smaczny sen aż do 7 🙂

wszystko byłoby ok gdyby nie to że głowa mnie napieprzała równo. w życiu mnie tak łeb nie bolał. Moja mama mówi ze to ciśnienie, taka pozostałość po ciąży... normalnie musze iść z tym do lekarza po nowym roku bo padne...

Pozdrawiam i jeszcze raz życze wszytskiego najlepszego w nowym Roku 🙂 Wam, Waszym Rodzinom i Pociechom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi ja w takich momentach to biore ją do łóżka i sie jeszcze troche bawimy. Potem mała zaczyna już trzeć oczka i tuli sie do pieluchy. Odkładam ją do łóżeczka i odrazu usypia 🙂

Moze czasem dzidzia nie jest za bardzo zmęczona żeby usnąć sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...