Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam dziewczynki po dlugiej nieobecnosci-mam nadzieje,ze u Was wszystko Ok-dzieciaczki rosna na NK widze 🙂
u mnie troszke zmian-przeprowadzilam sie na nowy domek-sliczny
pochowalismy kuzyna tutaj.. 😞 😞
niedlugo rezygnuje z pracy mam juz dosc
no i mamy CZŁONKA w rodzinie-malego yorka Sabiego 🙂
moje dziewczynki rosna czas leci
michelle slodka mała babeczka-jestesmy po bilansie na 9mcy-wszystko w porzadku 🙂 🙂
pozdrawiam Was i sciskam kwietniowe bobaski 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

elkka fajnie Cie "widziec" 🙂
buziaki dla Dzieciakow !

a my juz na nogach
LOlek znowu zbojkotowal poranna kaszke mleczna
jak dla mnie moze zbojtowac cale mleko swiata, na zawsze
ale zeby chociaz ta wieczorna kasze jadla
bo tak pieknie spi pozniej
dzisiaj od 18.30 do 6.30 longiem !

Laski a jakie kaszki dajecie swoim Maluchom ???
i jakie lubia ???
moze cos mnie natchnie ...

Wspinacza mam na nogach wiec zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaraz doczytam co tam naskrobałyście w weekend ale najpierw muszę się pochwalić Lenką 🙂 ostatnio zaczęła się puszczać a w ten weekend kilka razy sama zrobiła kroczek do przodu i tak stała 🤪 chyba niedługo zacznie mi chodzić dziewczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Agatka a ja tak myśle ze ten czerwony policzek co kiedyś u Lolki był to właśnie od zęba. Na tej stronie radosneząbkowanie pisali że może tak być. To był prawy policzek?

Miś zrobił po czwartej awanture nie chciał zasnąć az w końcu wstał w łóżeczku i beczał. I co sie okazało że tak zasikał pieluche ze milimetra suchego nie było. Dospał z nami do 8:30.
ja miałam przekichane bo w środku spałam ściśnieta jak serdelka.

Elka witaj 🙂

Gratki wielkie dla Lenci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poweekendowwo,

U nas weekend na wariackich papierach.
Wczoraj wyladowalismy u lekarza i co zapalenie oskrzeli.
Po prostu bosko skad dziadostwo sie wzielo 😠

Na szczescie mlody nie jest jakis marudny i znosi to rewelacyjne ale bez antybiotyku nie obeszlo sie.
Dzisiaj juz jest ok ale w nocy z soboty na niedziele myslalam ze mlody wypluje mi pluca taki dostal kaszel.

A tak poza tym to Filip nauczyl sie robic kosi kosi, pokazuje " nie ma" i jak sie zapyta go jak robi konik to klamska jezykiem jak konik 🙂
Mój kochany łobuziak.
Oczywiscie wszystko zasluga babci 🙂

A teraz postaram sie doczytac co u was, ale najpierw herbatka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna gratulacje 🙂
A ja was postrasze i przestrzegam żeby was nigdy nie skusiło na zastrzyk antykoncepcyjny Depo provera.
Dla mnie okazał się totalna pomyłką i niewypałem. Owszem działał ale jego działanie polegało chyba na tym że się wogóle bzykać nie chce i ma sie ciągłe plamienia. Przynajmniej ja tak miałam - 6 miesięcy prawie na wkładkach lub podpaskach spędziłam. Trzeciego zastrzyku już nie wzięłam. Teraz okresu prawdopodobnie nie miałam jeszcze tylko ciagłe plamienia co kilka dni mi sie zdarzają. Pare dni spokoju i 5 dni lub więcej plamienia. Zreszta reguły nie ma. Często kłuje mnie w boku i doczytałam że prawdopodobnie okres bedzie musiał mi gin wywoływać bo to sie czesto zdarza. Kurwa a ja tu nie mam gdzie pójść do lekarza, bo do tego konowała co mi wcisnął zastrzyk więcej nie pójde. Zreszta to cham i prostak. A teraz jak jeszcze ubezpieczenia nie mam to i tak prywatnie gdzies musze pójść. Jak pojade do babci to musze gdzies do jakiegoś pójsc. Boje sie że mi jakas torbiel tam urosła albo nadżerka znów postanowiła mnie odwiedzić. U babci miałam takiego super lekarza ale nie wiem czy prywatnie tez leczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...