Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
Ilonka ja też w galerii pracuje, ale ja na takim stoisku wolnostojącym, jestem opiekunem wszystkich punktów w Łodzi i do tego sprzedaję, z tym, że ja mam spoko- ustalamy sobie grafik z dziewczynami, a że mam spoko laski to najprawdopodobniej nie będę musiała brać niani, bo Piter ma weeki wolne, więc ja będę pracowała weekenadami, a w tygodniu nie ma problemu żebym robiła od 17-21, Pit pracuje do 16 w tygodniu 😁 Kasowo całkiem- teraz i tak pewnie mnie wywalą za cwaniakowanie ze zwolnienieami 😞 Już szukam czegoś innego 🙂 Bankowo umowy mi nie przedłużą, a kończy mi sie w listopadzie 😞
Co do studiów to ja jestem mistrz, studiowałam biotechnologię na PŁ i na 4 roku zrezygnowałam, a raczej przestałam chodzić więc mnie wyjebali- żałuję, że nie olałam studiów na pierwszym roku, bo to raczej starzy pchnęli a mi brakowało odwagi żeby im się przeciwstawić 😞 Może pogadam z dziekanem i uda mi się wrócić 🙂 i chociaż papier zrobić 🙂 albo chociaż inż 🙂
To tyle- dwa gile 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry
reklama z lenka superowa, z xa nie widze bo wyskakuje mi znowu lenka
musze dac rade napisac mgr i tyle zalozylam sobie obrone w pierwszym terminie i zrobie wszystko by ja skonczyc, jest przy lili ciezko bo ciagle sie odrywam nie wiem co pisalam gubie mysli ale coz...powsinoga jest wszedzie
kazda praca jest dobra która daje kase i pozwala przezyc miesiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
Agatta szybkiego powrotu do zdrowia dla niuni Arunia też to przechodził zaraz po urodzeniu dlatego go tak długo w szpitalu trzymali teraz też mam zamiar zrobić mu badanie moczu bo coś bardzo niespokojnie mi śpi w nocy budzi się ze strasznym krzykiem więc trzeba skontrolować Patunia też chorowała na drogo moczowe przesrane bo leczyłyśmy się w sumie 3 lata żeby nie było żadnych komplikacji w wieku 3 lat odwiedziłyśmy nawet ginekologa dziecięcego żeby posprawdzał czy bakterie nie zaatakowały dróg rodnych i teraz jest ok
ja nie mam siły z tym nie spaniem swojego smyka najgorsze że rano trzeba wstać do pracy i myśleć logicznie a jak człowiek wstaje jak zombi to do godziny 9 ciężko się skupić
ale się pochwalę jutro urywam się z domu na całą nockę idę na imprezę z koleżankami z roku o dziwo moja mama zostanie z całą 3 a małżonek idzie na noc yupi yupi
super gratki dla chodaczy
co do mgr dziewczyny przynajmniej jak uzyskamy te literki będziemy mogły gówno robić 🙂
miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dobrze d rana słyszeć dobre wiesci.
Super że naszej Lolitce tak szybko się poprawiło 😘

Emilka trzymam kciuki za mgr wyobrazam sobie ze przy malenstwie nie jest latwo, ale pozniej jaki spokoj już bedziesz miala.
Pamiętam że po swojej obronie profesor gratulował mi i mowi no to teraz nic innego jak czas na dzidziusia 🙂 I za miesiąc byłam już w ciąży 🙂

A prace mam rewelacyjna, moze godziny pracy nie sa rewelacyjne 9.30 - 17, ale szefa mam, że konie z nim można kraść i nigdy nie ma problemu z wolnym itp.

U nas dzisiaj sypneło sniegiem i znowu zrobilo sie bielusko.

Wiec na rozgrzewke ide sobie zrobic goaca czekolade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna- zdziel Refałą przez łeb. Niech troche empatii załapie.

Ilonka- Danonki.Ech po pierwsze są zalecane po 3 roku życia na stronie producentaa zakamuflowana informacja. 'pozatym to nie jest fajne jedzenie jak dloa mnie. bo potem trudno bedzie przyzwyczic ze jogurcik czy serek bialy jest pyszny, bo mało słodki.

Emilka dasz radę. Chociaz ja bym nie była wstanie napisac nawet zdania przy Owsiku.

My dzisja pobudka o 7. Hanie bolal brzuch ale w kocy zrobila kupsko i przeszło.

Chorowitkom mówimy NIE. Chcemy Zdrowitków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas danonki naprzemian z jogurcikami naturalnymi + owocki.

Ja to mam w domu maly smietnik pozerajacy wszystko i nie wybrzydzajacy.
Ahh co to bedzie pozniej 🙂

Lepiej bedzie go ubierać niż żywić 🙂

A wczoraj mielismy niezly ubaw z malego.
Szykujemy sie do domu i mowie do niego chodz do mnie a on "nie" i chowa sie za fotel.
I tak kilka razy, oczywiscie odpowiadal to nie z takim zawadiackim usmiechem ze wszyscy kwiczeli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka1986 napisał(a):
a ja tam niczego nie czytam daje jesc to co moja mała chce 😜

ja czytam etykietki w sklepie zawsze.
bo np sok do herbaty jeden ma 3% mailn a drugi 60%, weic robi to dla mnie różnice.li
a jesli chodzi o Ha to szczególnie zwracam uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kłapoucha jesli nie będzie to dla ciebie problemem to napisz proszę ktore produkty szczególnie polecasz - po twojej weryfikacji . Ja wciąż mam wyrzuty że nie mam czasu tego zrobić i daję nieraz byle co 🤨
Dziś rano zwróciłam szczególną uwagę że moje dziecię schudło, ale z powodu pracy i bycia w ciągłóści od 1,5 m-ca poza domem je mało i tyle ile przygotuje na nastepny dzień , bo oczywiście nikt nie domyśli się żeby dziecku zrobić np. miedzy posiłkami chlebek z szyneczką itp.
Poza tym bidulka już jest tak steskniona za mna że w przyszłym tygodniu biorę tydzień wolnego tylko dla dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi napisalas to tak jakbym ja nie dbała o swoje dziecko...
chodzilo mi o te danonki, ze krzywdy dziecku nie zrobia... dlatego nie czytam takich rzeczy w internecie, ale uwagi o zawartosci paczki w sklepie czytam zawsze
Lila parowki je o najwiekszej zawartości miesa herbate pije z hippa, soczki pije cappi w kartoniku, tylko warzyw nie mam ekologicznych... ale widze ze te z warzywniaka nie robia jej krzywdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 😘
gratki dla naszych panien chodziarek 😘
reklamy fiu fiu nie pogadasz: 🙂
co do jedzenia dla bobsztali naszych ukochanych to adamo jadl by wszystko to co my ale musimy uwazac bo wiekszosc rzeczy go uczula a szczegolnie nabial 🤢
Ilonka zadna praca nie hanbi a w tej chwili mamy taka rzeczywistosc ze ludzie z mgr sprzataja ulice. latwo o papier ciezej o prace 🤢
co do 2 bobika ja planuje takze starania w roku 2012 ale sie okaze jak to codziennosc zweryfikuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
nocka kolejna przespana!juhuuu ale tfu tfu nie zapeszam 😜

aha sa chusteczki nawilzajace w rossmanie BABYDREAM za 12.99 -4 paczki po 80 stuk + 8 w kazdej paczce gratis! 🤪 hehe! nie mialam ich jeszcze ale sprobujemy pampersy z babydream sie sprawdzily zobaczymy chusteczki 🙂
teraz doczytuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skok do herbaty dla nas.
do picia ha dostaje wode, bo soki maja cukier ktoremu tez jestesmy przeciwni, wystarczy jej ten w owocach

a danonki zawieraja frementowane mleko krowie, nie wskazane dla dzieci ponizej 3 roku zycia

caly czas podkreslam w swoich wypowiedziach że ja tak robia a kazdy robi jak uwaza

po to jest forum, dla wyrazania swoich opini, jezeli cie to urozilo to przepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...