Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to az sie wstyd przyznac w szkole nie przeczytalam ani jenej lektury nudzily mnie ☺️
ale inne ksiazki czytalam Kinga cala serie przeczytalam i jeszcze innych autorów ktorych nazwisk nie pamietam
ostatnia ksiazke jaka przeczytalam to bylo kwiat pustymi w ciazy w pdf przeczytalam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
o rany ale fajne tamaty poruszylyscie 🙂
co do jedzenia jak juz kazda pisze to i ja sie wypowiem 😜
podobnie jak kłapi jesli chodzi o picie tylko woda tylko ze u nas przegotowana kranowa albo zywiec ngaz, kasza manna najzwyklejsza za 2 zlote ze spozywczaka, warzywa roznie raz z biedronki a raz z rynku, i podobnie jak ilonka wyczuwam smaki marchewki albo ziemniaka czasem te"idealne" smakuja jak dla jakis zwierzat hodowlanych 🤢 i odwrotnie, parowek jeszcze nie jedlismy bo nasz pediatra uwaza ze to zabojstwo ale on z tych co zabrania pilota komputera telewizora itp wiec luz mam w lodowce i jutro sie zapoda mlodemu z jajecznica na sniadanie 😜 slodkiego adas nie jada poza biszkoptem a czekolada danonki czy batony zabronione surowo u nas 🙂
pampersy tylko pampersy a chusteczki hmmmmmm co to jest?! nie uzywamy u nas kupa nadaje sie tylko do mycia w wannie 😁 a na wyjsciach poza domem np galerie adas ma cos takiego ze nie kupczy poza domem 😁 nie ma jak swoje 4 katy 😉
co do urodzin nr 1 nie robie z tego zadnego wow moja mama zamawia domowej roboty tort u swojej kolezanki (na chrzcinach tez byl i byl pyszny) w formie biedronki albo pilki ma byc 🙂 do tego cos slodkiego jakies salatki wedliny obiad odpada raczej zrobimy popoludniowa impre w ogole nie w dzien urodzin (31.03) tylko 2.04 (sobota) co do alkoholu na chrzcinach byl i na urodzinach tez bedzie, w mojej rodzinie i meza praktycznie kazde wspolne biesiadowanie przy stole to jakies % wtedy ja pije lampke winka albo wcale coby jakas jedna chociaz morda trzezwa byla 😁 znam swoich i wiemy kiedy ma dana osoba dosyc zeby sytuacja beznadziejna sie nie zrobila i zle skonczyla i jak widze ze ktos sie chwieje to oczywiscie dziekujemy i adas daleko. coby czasem ktos nie odebral ze u nas jakies libacje alkoholowe sie odbywaja w obecnosci dziecka - nie - poprostu kolacje zakrapiane 😉
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
sniegu brak
gratki dla chodzikow i stojakow
my dalej smigamy tylko po scianach meblach albo przy nodze mamy no i nie stoimy bez podporki tylko jedna reka musi asekuracyjnie sie czegos trzymac ale ladnie kucamy np po zabawke 🙂
co do czytania tez mnie dzisiejszy program powalil no i ja z tych co w szkole prymus i sie czytalo wszystko a ateraz az wstyd przyznac nic, dobrze ze sie adas urodzil to codziennie przed snem sie ksiazeczke poczyta no a w pracy regularnie prase czytalam 😜 aha i krzyzowki rozwiazuje czesto coby pisania sie nie oduczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z książek polecam OSOBOWOŚĆ ĆMY Grocholi bardzo lekka książka a zarazem mega fajna ja ją łykłam w jeden wieczór...ogólnie dużo książek przeczytałam i lektury tez lubiłam

UWAGA UWAGA ja DZIADY pzreczytałam a żeby było mało występowałam w przedstawieniu 😎
moja rola:Nie lubisz umierać z głodu!
Pomnisz, jak w kucyją samą,
Pośród najtęższego chłodu,
Stałam z dziecięciem pod bramą.
Panie! wołałam ze łzami,
Zlituj się nad sierotami!
Mąż mój już na tamtym świecie,
Córkę zabrałeś do dwora,
Matka w chacie leży chora,
Przy piersiach maleńkie dziecię.
Panie, daj nam zapomogę,
Bo dalej wyżyć nie mogę!
Ale ty, panie, bez duszy!
Hulając w pjanej ochocie,
Przewalając się po złocie,
Hajdukowi rzekłeś z cicha:
"Kto tam gościom trąbi w uszy?
Wypędź żebraczkę, do licha".
Posłuchał hajduk niecnota,
Za włosy wywlekł za wrota!
Wepchnął mię z dzieckiem do śniegu!
Zbita i przeziębła srodze,
Nie mogłam znaleźć noclegu;
Zmarzłam z dziecięciem na drodze.
Nie znałeś litości, panie!

zzzz bo mam awanture z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lektur szkolnych nie czytalam w liceum
bo mi sie nie chcialo
niestety na studiach musialam wszystko nadrobic
bo nieznajomosc podstaw by nie przeszla
zwlaszcza, ze potrafili zapytac o kolor sukienki bohaterki 🙂
o wszystko !
no ale wiadomo Fililogia Polska - jesli chodzi o czytanie to nie ma przebacz 🙂
studia tez pokazaly mi ile fajnych ksiazek nie kazali nam nigdy czytac
a szkoda bo warto

Grochole tez bardzo lubie
chyba wszystko jej przeczytalam
ale to w sumie lekka literatura
chociaz czasami porusza ciezsze tematy

a! u nas do picia woda zywiec
od poczatku do teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam, kupilam sobie stój do jogi. Po=ma-ran-czo-wy 🙂
troche energi wniose, bo wiekszosc osob na ciemno 🙂

na dworzu cieplo jak dla mnie.

Agata jak wydobrzejecie to wpadajcie do nas . odkrylam sklep. maja fajne tanie ciuszki, duzo hello kitty, wiem ze lubiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj klapi ja juz nie moge sie doczekac kiedy LOla dojdzie do siebie
udupione jestesmy teraz totalnie
ja z temperatura a LOla z kaszlem

a swoja droga ...
Dziewczyny macie jakies domowe sposoby na suchy kaszel u Dziecka ?

a z tym strojem to klapi Ty sie przyznaj ...
chcesz taka sama furore na zajeciach zrobic jak Pani w rajstopach 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poza kopcem kreta i piernikiem i blokiem czekoladowym nie potrafie nic innego ☺️ 🤢
Agata ja na suchy kaszel podawalam tylko na noc diphergal syrop a w dzien mlody kaslal czasem podawalam stodal ale ja generalnie nie lubie pobudzac suchego kaszlu wiec stosowalam tez na samiutkim poczatku pokaslywania syrop prawoslazowy, w kazdym badz razie super sie sprawdza u nas diphergal na noc bo dziecko sie nie meczy z domowych sposobow nic nie znam, wilgotne powietrze uniesiona poduszka 😉 🤢
aha a propo ekologii moj tato ma 6 kur i jednego koguta i tzw zdrowe jaja i az wstyd sie przyznac ja bylam na nich chowana i na jajkach i na rosole a teraz sami zamawiamy z dobrego zrodla jajka z kodami 🤢 bo tak juz jestem przesiaknieta cywilizacja ze te naturalne jakos mnie brzydza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIA BAW SIĘ DOBRZE 🙂 WYSZALEJ ZA WSZYSTKIE CZASY 🙂

Ale zrobiłam pyszne ciasto a wczoraj zrobiłam pyszną sałatkę której już nie ma 🙂 z serem pleśniowym 🙂

a ja jutro jade się spotkać z babeczkami z którymi leżałam na porodówce 🙂 będzie impreza klub szalonych dziewic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...