Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klapi w poniedziałek jeszcze stał
Prawdę powiedziawszy będę tęskniła za Babalutkiem a tak naprawdę to za tym że miałam do kogo wskoczyć na plotki 😉

Nuuuuudne wykłady
i na dodatek po angielsku...
Dobrze że chociaż brzucha można pod ławką poczytać 🙂
Piszcie dziewczyny, piszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
A co z tym babalutkiem?
Zburzyli pod parking czy inny market???
Lece do mojego cyrkowca. Widze że przybywa mi siwych włosów przez przez niego.
Jeszcze troche i bedzie miał kwadratowa głowe. Chyba trzeba znów dywan i puzzle rozłożyć.
cdn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/zdjcie034n.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/457/zdjcie034n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] moja Pani doktorowa 🙂

IRYSEK u nas tez był kiedyś ten problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Was czytuję jednak teraz nie wiem kiedy zajrzę jak zajrzę nie wiem po jakim czasie dojdę do siebie
dzisiaj stało się coś co spowodowało że moje życie straciło sens jeden telefon a wszytko się zawalił
nie umiem płakać choć che mi się wyć najchętniej dałabym komuś w pysk ( tym kimś jest sam pan bóg ) za to że tak postąpił o 12,45 zatrzymał się czas cząstka mnie odeszła a w sercu został ból i smutek musiałam być dzielna załatwiać sprawy dobrze że był ze mną tata bo nie wiem czy sama bym przez to przeszła. Najgorsze było jednak powiedzieć dziewczynkom że już go z nami nie będzie że odszedł na zawsze że już nie usłyszę tego pierdolonego jazgotu jego muzyki w domu że zniknie szczoteczka do zębów zniknie powoli wszystko. Jak powiem Areczkowi kim był jego tata tak jak powiem . Dzisiaj zmarł Piotrek pogrzeb w sobotę a ja siedzę przed monitorem i nie wiem co dalej jak żyć. Mieliśmy gorsze i lepsze dni a teraz jest pustka tyle nie wypowiedzianych słów albo tyle słów powiedzianych za dużo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONIA jak mi przykro...ściskam Cię mocno z całego serduszka jest mi przykro...jak to się mogło stać przecież dopiero co byliście na wakacjach?? Bardzo głebokie współczucia...nie wiem co napisać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie spałam całą noc wszystko analizowałam
po powrocie z wakacji Piotrek mówił ze boli go głowa a ja mu powtarzałam że lekarz jest za rogiem i trzeba iść jak poszedł to okazało się że guz w głowie który był wielkości żołędzia stał się wielkości pomarańczy szybko zaczęli mu podawać leki ale niestety to gówno pękło a na tomografii był w lipcu i nic nie widzieli
dzisiaj przyjedzie jego brat bliźniak zapowiada się ciężki dzień bo już wczoraj się pokłóciliśmy jak zadzwoniłam
staram się być dzielna może jakbym mogła płakać to byłoby inaczej a tu nawet jedna łza mi nie poleciała rozmawiałam z panią psycholog między innymi czy zajmie się Weroniką bo ona od wczoraj nie odezwała się słowem zawsze jak miała trudne chwile chciała spać ze mną dzisiaj nic tylko tuliła misia od Piotrka powiedziała mi ze łzy może przyjdą w sobotę albo później że często się tak dzieje
pozostaje pytanie dlaczego ja ale na nie nie uzyskam odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, jak na razie płaczę za Ciebie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
tak bardzo Ci współczuję. będę o was myślała cały czas.

i pomyśleć, że się tak przejmowałam moim zapaleniem pęcherza ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...