Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o kurde
a po pierwszych sekundach
ludzilam sie, ze ta nerwowa Czarnulka
bzyknie Ryska na smierc czy cos
a tu taka proza zycia ?
taki banal ?
no niby troche bohatersko bylo ...
ale e tam
🙂

juz nie mam piaskownicy
za to cudownie spedzam teraz czas na ukladaniu
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
udało się Kaja siedzi w okularach od 10 min i tylko raz je ruszała. Posadziłam ją przed TV 🙂 jakaś dziwna bajka leniuchowo ale żywe kolory i dużo się dzieje więc ona wpatrzona.
Tak dzisiaj jestem zła na mojego męża. Umawialismy się, że pojedziemy do sklepu i kupimy prezent dla mojego siostrzeńca a jego chrześniaka bo skończył 2 lata w piątek. Rano oznajmił mi że jedzie do pracy a potem przyjechał z Zuzią (odebrał ją o godzinę wcześniej i nakupował jakiegoś badziewia. Dla Dawida samochód sterowany z pokrętłem więc nie wiem czy on sobie da radę w obsłudze i dziewczynom lalki. Kajce taką sama jak już ma a Zuzi niby barbi za 7 zł. Nawet nie wie czym dzieci wolą się bawić. Kaja by wolała samochód albo klocki a Zuzka lubi wszystko zwiazane z gotowaniem , gry, albo lalki typu pinypon.
Zresztą chyba zaprosił rodziców w sobotę na moje urodziny a ja nic nie zrobię specjalnie. On lubi mi zapraszać gości bez zapowiedzi tzn kiedyś tak miałam co tydzień ale teraz rzadko. Zresztą jego rodzice też zapraszali swoich gości do nas, niby jedzenie przywozili ale reszta należała do mnie.
Teściowa dzwoniła teraz z życzeniami to nie odebrałam. Jest taka wredna i kłamie, że nie chcę z nią rozmawiać.
Zuzia myślała że listonosz robi listy i kartki a potem roznosi je ludziom więc mam zamiar z nią zrobić list i wysłać teściom, żeby wiedzieli, że wnuczki za nimi tęsknią a oni tylko chcą przyjeżdżać jak tylko jakaś impreza jest żeby posiedzieć podrinkować a nie bawić się z dziećmi.
No Kaja wysiedziała w okularach 15 min 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi Filip uwielbia twoje suwaczki.
Nie pozwalal mi czytac bo chcial ogladac tygryska i osiola 🙂

My tez pieknie mowimy wierszyki (konczymy).
Ale to babci zasluga bo non stop cos Filipowi spiewa i opowiada.

I moge nieskromnie sie pochwalić ze pamiec moj lobuziak ma niesamowita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AA zapomnialam.

Dzwonie do Adama bo Filip chcial rozmawiac z tata.
A ze Adam byl u tesciowej dal jej tele zeby pogadala z wnukiem.
W tym czasie Filip oddal mi sluchawke.
I tlumacze babie ze to ja a nie Filip, ale do mojej tesciowej jak grochem o sciane no nie dochodzilo do niej ze rozmawia ze mna a nie z 2 letnim dzieckiem.
No wiec sie rozlaczylam.
Po prostu masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju poczytałam i nie wiem co napisać, zatkało mnie
podciepiatko skacze mi na plecy z oparcia fotela swietną sobie zabawę znalazła
my też mamy jeden wierszyk spoko opanowany oraz piosenkę o kotku no i sto lat
ogólnie Majka wie że będzie mięc dwa tata, pokazuje na palcach, wie że dostanie plezenty, bedzie tort i świeczki
a na baby.tv najbardziej lubi tą piosenkę o urodzinach i jak ją słyszy to dostaje wścieku 🙂,
imiona dziadków, dzieci mojej siostry , siostry i jej meza, no i oczywiście nasze tez umie powiedziec
oraz wymieni jakich ma kolegów

a dzisiaj stoi i na łózku i rzuca miskami we mnie, nagle chwyta swojego laptopa i taki zamach, a ja NIE, lapkiem nie rzucaj, a ona "aha to podam ", zeszła złózka i mi go dała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOlka tez ma super pamiec
chlonie wszystko na maxa
tak sobie w ogole mysle,
ze gdybysmy zachowywali taki poziom rozwoju
jaki maja male Dzieci
to po ulicach chodzilyby same mega mozgi 🙂

a tak w ogole to
Kasiak Gratulacje dla Tesciowej 😁

zjedlismy Rodzinnie Pomelo
o dziwo - pierwszy raz jadlam
dobre ! 🙂

a ja czytam teraz "Swiatla Wrzesnia" Zafona
dopiero zaczelam
i narazie jest ok
wzbudza ciekawosc co bedzie dalej
a to juz dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe skad ja to znam 🙂
no u nas zaczelo sie od Mamusia, Tatus i Olisia
a obecnie jest tak, ze kazdy ma swoja poduszke, koldre, swoje miejsce, swoja szczoteczke do zebow, szczotke do wlosow, swoje mydlo, swoja kartke, swoja kredke itp itd
i LOla pilnuje tego zeby przypadkiem nikomu sie nie pomylilo co jest jego 🙂
podzial jest na wszystko
wszystko musi byc do czegos/ do kogos podporzadkowane
nie ma chaosu
wszystko musi sie zgadzac, pasowac, byc przewidywalne
a jak jeszcze sporo gada
to non stop dialog jest na ten temat
czyli: "a to jest Olisi, a to jest Mamusi, a to jest Tatusia, a to jest Dziadka" itp itd
albo: "to nie nie Mamusi - to jest Tatusia"
albo: "idz Tatus papa - to jest Olisi - tu nie siedz - tu Mamusia siedzi - to daj - to masz Mamusia - to Olisi - Mamusia nie siedz tutaj - idz tam siedziec"
itp itd
niekonczaca sie opowiesc
🙂

dlatego wykorzystam czas, ze moje Dziecko juz milczy
bo spi
i powiem - dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Oli na psy mówi: "Ganga" 😮 chociaż potrafi powiedzieć "pies", a zamiast "wujek" (co też potrafi) mówi...."guma" 🙃 nie mam pojęcia dlaczego
a syn od urodzenia na cycu...jak był noworodkiem to miał przeokropne kolki, codziennie i wtedy podawałam mu Plantex i pięknie z butli pił, potem mu się odwidziało i butelki ani rusz....
Az przeklinaniem to fakt, trzeba uważać...zapomniałam się jak coś mi spadło już dosyć dawno i powiedziałam pod nosem "kurwa"... Jakiś czas potem Oli bawiła się klockami, jeden jej spadł, a ona "Kuła"...łatwo się domyśleć od kogo się tego nauczyła, na szczęście już tak nie mówi, pilnuję się od tamtej pory. a co do ubierania, czasem pozwoli się sama ubrać, ale ogólnie jest bardzo uparta i wszystko chce robić sama. Jak chcę jej bluzeczkę ubrać, ona wyrywa mi ją z ręki ucieka na drugi koniec pokoju, do mnie mówi "ić", więc idę. Za chwilę słyszę krzyk, nerwy, bluzeczka leci przez cały pokój po czym Oliwia podnosi ją i ubiera 😮 przychodzi do mnie i mówi"patrz", wię patrzę i widzę pięknie ubraną bluzeczke, z tym że tył do przodu 😁 tak samo jest ze spodenkami, ale rajstopy, "śmierdziuszki czyli skarpetki czy buciki to już pestka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepiej jak jest piosenka Shakiry i Pitbula "rabiosa" i shakira tańczy na rurze... Ja też jestem blondynką, Oli słyszy pierwsze nuty tej piosenki leci do tv albo radia i drze się "Mama!" na shakirę palcem pokazuje i mówi, że to mama 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata 😁 LOlka jest super z gadką, nie ma co! 😁
u nas też zaczyna być wprowadzany nowy porządek, ale raczej nie własności, tylko co komu wolno. jest hasło: mama sama , czyli coś czego Pyzie nie wolno robić/dotykać 😉 zobaczymy, co dalej będzie.

Basik 🤪 hahaha
u mnie podobnie.
różne kobiety na zdjęciach to mamusia 🙂

Pyza gada z ojcem przez telefon i mówi
- Tata (z) kacką, idziemy!
i ciągnie kaczkę na sznurku i idzie sobie
z tefonem i kaczką na spacer 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Aniu78 u nas tez LOlka rozdaje karty 😉
czyli przerabiamy etap
to robi Mamusia, to Tatus a to Olisia
role sa jasno wyznaczone
ewentualnie wszystko chce robic LOlka sama
rzeczy, ktorych jej nie wolno przedewszystkim 🙂
ps. Matys tez juz fajna gadula 😁

a tak w ogole to
ja tez mam ostatnio slaby nastroj
umeczona jakas jestem
codziennoscia

LOla juz z 30 min buduje z klockow
a ja musze sie ogarnac
ide myc glowe

zdrowka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...