Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo bejo
Wracać i pisać
ja od dzisiaj na zwolnieniu więc będę zaglądać 🙂

Nebbia - współczuję tego kręgosłupa i całej reszty
Życzę wreszcie porządnego wsparcia od rodziny 😘 😘 😘

Sztunia - no nie powiem, przeszła mi przez chwilę myśl że to Pola 🤪
Ale Emi napisała, że pamięta to zdjęcie więc wszystko jasne 😁 😁 😁
Zaciskaj dzisiaj kochana, bo cóż to za atrakcja urodzić się 29.02 🙃

Ilonka - witki mi się troszkę podniosły
ale napiszę ci tylko tyle - ty się tak nie podniecaj swoimi analizami psychologicznymi, że tak nas wszystkie świetnie rozgryzłaś; pamiętaj - TO TYLKO INTERNET 😉
a w nim stary Zdzich może być młodym Piotrusiem....

Tylko mi tu nie buczeć wszystkie 🤔
ja wiem że my tu szczerze i na serio
i że nikt nikogo nie udaje
znam kilka dziewczyn osobiście i to te same fajne ( 🙂 ) laski co te kryjące się za loginami.
Ale i tak twierdzę że internet to tylko internet i chyba jednak nie do końca da się tu być sobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
]Dzien dobry
Ilonka - czasem sobie słodzimy
czasem sie posprzeczmy
lafik
jak to w rodzinie
ale bardzo prosze nie uogolniac jak masz konkretnie do ktroej z nas to wal
dzwigniemy

Majones superowy
mam pomysl zebysmy na nurodzuny 2 (!) kazda wrzucial zdjecie z narodzin i pierwszych urodzin
co wy na to ?

ja jestem na zwolnien iu lekarskim
bylam u fajnej p doktor i chyba zostanie maja lekarz prowadzaca
powiedziala ze rodzice dzieci złobkowo/przedszkolnychn niestety tez choruja

dziaj przyjezdza ojciec Brzydkiego
musze chate ogarnac

a zdycham
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka nawet na zlocie to wpsominałysmy o Hani 🙂

ja nabieram mocy 🙂 czy to to?
giry wymoczyłam, jutro fryzjer, torba spakowana, pokoj prawie wykońcozny (oczywiście zasmiece i pochwalę się moją perełką ale kokardki amma jeszce musi uszyc na zasłonki hahaha)
idziemy dziisiaj z mama na zakupy mówi ze fajne płaszcze są w reserved tylko ja ja go przymierze hahaha

och słonko świeci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry pomysl klapi
I like it
Od nieuzywania anglika zapominam jak co sie pisze
Ja chce do szkoly lub pracy bo zgupieje
I szare komorki mi calkiem padna....
Ja nawet nie wiem czy sama ilona wie o co jej chodzi...
Jedna wymiana zdan a jej nie ma
Bo co? Kazdy mial swoje zdanie na dany temat i nie do konca zgadzal z jej pogladem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

bogusiu 😉

ilonki nie skomentuje
szczerze mowiac - nie chce mi sie
i nie dlatego, ze strzelam focha
po prostu mi sie nie chce

wczoraj bylismy w Koperniku
LOlka caly czas przezywa Robota, ktorego tam widziala
gada o tym non stop
Warszawskie Brzuchy - a moze bysmy kiedys sie Rodzinnie wybrali z Dzieciakami ?
( jak juz ozdrowiejecie ) 🙂
nie wiem czy juz bylyscie czy nie
ale fajnie tam 🙂
jest Placyk dla Dzieci
mozna bawic sie w wodzie, pileczkami, jakies tunele, fajne klimaty
( ale trzeba miec ciuchy na przebranie )
LOlka zmoczyla sie calkowicie 🙂

zwijam sie powoli na spotkanie

slonko jest 🙂

ach! ja tez w pierwszym momencie myslalam, ze Sztunia to juz urodzila
matko bosko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka z rańca 😉
Kahna ja byłam wczoraj u dentysty, bez znieczulenia, nic nie bolało, więc dasz radę 🙂
Sztunia krzyżuj giry i nie popuszczaj 😉
Hahaha też pamiętam jak rozkminiałam tego Kloca Klapouchej 😁
Nie mogę sobie przypomnieć w jakich okolicznościach odeszła Ilona, może było to w czasie mojego niebytu tutaj, ale w dużej części zgadzam się z tym co napisała. Trochę dziwnie tu się porobiło, jak ktoś się mniej udziela, albo wyrazi szczerą (może zbyt szczerą) opinię, to te fajne co się znają 😉 od razu atakują biedaczynę 😮
Finalnie będzie tak, żę zostanie 5 osób na forum i będzie buzi buzi, dupci dupci. Próbuję jakoś obiektywnie podejść do tematu, nie mam do żadnej z Was żalu, cieszę się z miłych komentarzy na fejscie czy nk i serio spłynęło po mnie to, że nie dostałam zaproszenia na jakieś tam nowe forum podczas buntu. Nazwałyście Admina Panem i Władcą, a same co? Zabraniacie Ilonie zaglądać tutaj, jakim prawem? Zazurzace wywody psychologiczne, na jakiej podstawie? Nawet taka tępa głowa jak ja zrozumiała o co jej chodzi. Przyznajcie, te teksty o Ilonie w Waszych wypowiedziach były z czystej sympatii czy złośliwe, ironiczne? Coś tu jest nie tak i żeby była jasność, Ilona nie raz mnie irytowała, ale nie ukrywałam tego...
Cytująć klasyka 😉 Witki opadają 😞
Miłego dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka - no pewnie że ciebie też 🙂

To naprawdę fajne doświadczenie tak sobie skontrastować/porównać osobę którą się widzi z obrazem osoby który stworzyło się w głowie czytając posty i oglądając zdjęcia.
Więc może jakiś kolejny zlocik...? 😎
czy czekamy na wiosnę 😉 ?

Klapi - ja mam wrażenie że rodzice nawet mocniej chorują niż te ich zasmarkane bachory 😉
dziecko siedzi w żłobku/przedszkolu i stopniowo się uodparnia na kolejne smarki/kaszelki samemu czasami mocniej to przechodząc; ale jak taka mieszanka wybuchowa, przeinkubowana w całej grupie przedszkolnej trafi na niczego nie spodziewający się układ immunologiczny rodzica....
Masakra 🤔

Ja też sprzątam 😎
w końcu kiedy mi sie trafi wolna chata bez bachora 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi - oczywiście że buzi buzi dupci dupci jest do dupy
ale trudno nie skomentować jak ktoś tak uogólnia i na dodatek wali analizę psychologiczną (podtrzymuję to okeślenie)
ja staram się wypowiadać o faktach i po prostu nie znoszę zarzucana focha;
tak jak Klapi powiedziała - walić indywidualnie, dźwigniemy 🙂

Oczywiście - chwila milczenia każdemu robi dobrze
i fajnie że koleżanki wracają
i wcale nie tylko sobie słodzimy
ale podglądanie z ukrycia (nie będę się wypowiadać bo jesteście głupie czy jakieśtam ale poczytam co u was bo ....; no właśnie - bo co?) i jakiś komentarz pod jednorazowym nickiem aaa - dziecinada i tyle.

Kaloszki cudne, też chcę takie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na temat Ilony się nie wypowiadasm, bo nie wiem o co chodzi, długo mnie nie było więc w temacie nie jestem. Chciałam popisać i mi się nie uda, udało mi się za to doczytać,dzie=ęki mojej kochanej córeczce, która zabawiała Syna 🙂
Ale teraz Syn się niecierpliwi
Stęka w wózku, siłuje się ze sznurkiem od budy 🙂
A Oliwia pisze kredą po ścianach 🙂
wszystkie sciany ozdobione są wizerunkami "maka" czyli ślimaka 🙂 pozwalamy jej pisać i tak za miesiąc malowanie, zresztą lepiej niech pisze kredą, bo ją można zetrzeć, niż długopisem (co namiętnie praktykowała już kilka miesięcy temu).
Sztunia dołączam się do dziewczyn- zaciskaj nogi i nie popuszczaj, jeszcze czas.
Buziam i idę opanować wszechobecny chaos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no spoko JoZo, wiem o co Ci chodzi, bynajmniej ja się staram zrozumieć ogólny sens, a nie czepiam się słówek i półsłówek. Podkreślam, nie wiem w jakich okolicznościach odeszła Ilona, co pisała, bazuję na tym co czytam teraz.
Prawdą jest, że chwila przerwy od brzucha dobrze robi, pozwala trzeźwiej spojrzeć na pewne rzeczy.
Nie wchodzę tu za karę, można się pośmiać, dowiedzieć czegoś ciekawego, poprosić o radę i wsparcie i to wcale nie jest tak, że Was nie lubię, wiadomo jedne mniej drugie bardziej, ale serio jak już jest jakaś jadka to to co piszecie przyprawia człowieka o zawroty głowy (delikatnie ujmując) 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Smarkania i kichania ciąg dalszy.
Miś mi zawsze zarazka sprzeda.
Morf tak w skrócie to Ilona obraziła się na nas wszystkich za to że nie poparłyśmy jej zdania w sporze ze Sztunią. Dzięki temu że jej nie posłodziłyśmy pousuwała nas ze swoich znajomych i usuneła konto na brzuchu. A dopiero co napisała że nie można tu swojego zdania powiedziec i się z kimś nie zgodzić bo się obrażamy. Co razi u innych u siebie już nie. Ot i tyle nie poruszam tego tematu nigdy więcej bo są ciekawsze rzeczy.
Ania78 czy u was są dostępne pluszaki z In the night garden? Taka bajka leci na cbeebies i Misiowi Makka Pakka się podoba i chce wiedzieć czy warto w Polsce to cudo kupić czy kuzynke zmolestować żeby kupiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...