Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzisiaj olałam robotę, pojechałam tylko otworzyć i ściągnęłam dziwczynę w zastępstwie.
Mąż urządził mi taki poranek, że szok- dowiedziałam się, że jestem nierobem i pizdą.
Zajekurwbiście!
Wczoraj jak odbierał mnie z pracy jechał dosyć szybko, dziecko mu mówi, tatiś zwolnij, boję się, potem ja, ej nie słyszysz dziecko się boi, a ten przyspieszył i skomentował: mnie kurwa nikt nie słucha, to czemu ja mam słuchać?
Serio, do listy chujowych rzeczy w tym roku dopisuję rozwód- POSTANOWIONE!
Już mam dosyć przymykania oczu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo

Iskra - no nie chwalilas sie. gratulacje !!!

na pokazie red bulla bylo mlion osob wiec
ptzrnieslismy sie na giga plac zabaw do parku ujazdowskego

potem spacer do centrum
na nalesniki z serem i czekoladowym sosem
caly dzien za mna chodzily.
wrtacajac hania zasnelaw autobusie

a wiec cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MORF jeśli już decyzję podjęłaś to trzymam kciuki za wytrwałość w dążeniu do celu. Iskra dobrze pisze, myśl o sobie i dziecku.

My dziś w drodze. Rafał w domu się kurował a my rano myk do mojej mamy a potem do babci na obiad. Naspacerowaliśmy się za wszystkie czasy 🙂 jednak cały dzień z Ksawim bez rafała był męczący.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morfi
jezeli juz nie mozecie sie dogadac to trzymam kciuki zebys dbała o siebie i anielke
a mnie wzielo na ciasto i skreciłam sernik
juz sie piecze
mnie tez moj wkurzył
bo wiedzial ze przyjezdza jego brat z Anglii na tydzien tylko i ze chcemy z lila pojechac
bo jest to jej chrzestny a widzieli sie w lutym a on wzial sobie za kolege sluzbe w srode i w niedziele
nie chce zeby lila sie pytala za jakis czas: mamo a kto to jest ten pan i dlaczego sie nie widujemy
wiec pojedziemy autobusem a ten niech siedzi sam w 4 scianach
iskra gratuluje jeszcze zycze podwyzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w domu !

byl Kopernik a pozniej kebab z GUciami
wlasnie weszlam do domu
LOlka ma faze na Gucia
obojetnie co zrobi GU - LOlka umiera ze smiechu jakie to super zabawne
szalenstwo 🙂

Morf kciuki trzymam za wszystkie Twoje decyzje
kazdy wie albo czuje co dla niego najlepsze

Iskra big gratulacje !

a ja chce sernik !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boli to mnie zajebiście, że on kładzie lachę na wszystko, fakt ugotuje, bo ja juz na to nie mam siły, ale to chyba nie wszystko? Pytam się go, co się z Toba dzieje men? on, że zobojęniał. Ale na co zobojętniałeś, bo na mnie to proszę bardzo, ale stary dziecko masz. No ale nie wiem, po prostu zobojętniałem. Ostrzeżen milion pięćset, że do kńca roku ma czas na opamiętanie się, bo ja już mam dosyć cofania sie w życiu, trzeba dziecku zapewnić przyszłość, dla niej się starać. Żadne, ale to żadne argumenty nie docierają.
Wie w jak olbrzymim stresie żyję, od 2 miesięcy dnia wolnego jak nie trzepię dwunastki w pracy to przy dniach wolnych jeżdżę do taty żeby mamę odciążyć (mama w tym czasie na działkę jeździ, bo tam rodzicie maja dom, a od wiosny nic robione nie było, no i wiadomo odskocznia o ojca, bo mama też siada psychicznie) i ogólnie to jest tak, że tata pacjentem za dnia upierdliwym nie jest, hardcorowe są noce, trzeba do kibelka prowadzać 2-4 razy, a sen przerywany dla mnie osobiście męka.
Nie no ogólnie temat rzeka, ja tego już nie zdzierżę psychicznie po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morfi, zycze Ci, zeby wszystko skonczylo sie dla Was dobrze, niezaleznie od tego co postanowisz

ja dzis obchodzilam pierwsza rocznice sluby... cholernie mi ciezko, smutno i przykro, ze nie moglam dzis swietowac z Rafalem i dziecmi... tak bardzo za Nim tesknie...

dobranoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf- jestem z Ciebie mega dumna. Za podjęcie decyzji. Wszystkie tu wemy że jest to jedna z powazniejszych zyciowych decyzji.Ale czasem jakis drzwi muszą sie zamknąc zeby mogly sie otworzyc inne.
Ten facet to jaks kosmta.
Nech spada na Marsa.

Madza -Trzymaj sie najmonceniej na Swiecie wysylam ci mnostwo energii.
\'
Kahna- bede!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry
madzia bardzo mi przykro 😞
ehh ale to życie jest okrutne ...
monia wytrwałosci do najstarszej córki
kiedys opamieta sie przyjdzie przeprosi
ona napewno to wszystko przechodzi na swoj nastoletni wiek, wiec bunt ostry sie dzieje..
kahna kciuki trzymam
a new niech sie pokaze ze swoja kiecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
o godzinie 8.50 była tylko dwójka dzieci w przedszkolu :/

kawa i resztka ciasta na osłodzenie tych smutków
madzia przykro mi...
monia nawyet o takich rzeczach nie myśl, bo Cie znajde i kopne w tyłek, niestety tak jest że mlodzi ludzie chca decydowac za siebie i trzeba to przetrwac, a wiem ze lekko nie jest

kawa z mlekiem raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...