Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusia bo to laska ktora zlapała bogatego faceta
Siedzi w domu
Jak to okreslila kiedyś
Strzela se dzieciaki
I mi pinda wypomina czemu nie siedze 3 lat w domu
Bo to moj wybor
I jezeli ktos zaczyna komentowac to
To ja wypowiadam sie co sadze o jego sytuacji
I nie cierpie okrelenia siedziec z dzieckiem w domu
Bo ja spedzilam z hania tyle czasu ile mi pozwolila glowa
Wszystko potem nazwalabym juz siedzeniem

Ty jestes w innej sytuacji
Ty podejmujesz swoje wybory i ja szanuje
Nie zarzucasz mi jakis bzdurnych z sufitu tekstow
Ze nie da sie czegos zorganizowac
I ze jak bym wychowywala dziecko przez 3 lata w domu
To nie mialabym problemu z tym ze co 2 tygodnie musze posylac dziecko do innej placowki
Tylko osoba bez serca tego nie zrozumie
A ta panna jest przedszkolanka
?...szkoda gadać
Chatycznie bo mi sie parowki gotuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tez zauważyłam tą wymianę zdań,
ipo przeczytaniu bgyłam pewna ze laska w edukacji
ja ostatnio jestem jakos cięta na nie
dzisiaj jechałam z jedną panią od czegoś bialogi chyba, nie mogłąm jej znieść

zjedlismy rogalki francuskie z nutellą i dzemem amlinowym
ogień
jak nie jadłyscie to spróbujcie
natchneło mnie bo u psoapsióły próbowałam dzemu czekoladowośliwkowego domowej roboty odlot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam do domu
i od progu
zapach w mieszkaniu przypomnial mi,
ze nie wyrzucilam smieci z resztkami kalmarow
masakra !

potem ( co prawda na spole z Lolem ) ale zawsze
zjadlam:
paczke kabanosow
troche rosolu
2 pączki
2 bulki z awokado
kilka gumek
banana
batonika
a jeszcze wlasnie dusze zeberka
zrobilam mizerie
wiec za godzinke pewnie zjem obiad
i to masakra po raz 2 dzisiaj

:P

a
zapomnialam dodac
ze kupilam sobie plaszczyk z ZARY
to znaczy z Allegro 🙂
i jesli bedzie chujowy to sie konkretnie wkurwie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morf bo burzyła się okropnie o to, że klapi wyraziła zdanie że 4 placówki w okresie wakacyjnym to lekka przeginka, i moim zdaniem burzyła się w beznadziejny sposób, mówiąc o adaptacji dzieci, a ona pała nie mogłaby by się zaadoptować bo ona ma tyle materiałów do pracy, dla mnie to było totalnie bez sensu i tak jakby to wlasnie jej miało byc wygodnie a nie dzieciom TYCH RODZICÓW CO PORZUCAJĄ DZIECI OD 7-19, bo to dzieci wina że rodzice pracują.
Może ostatnio jestem też jakaś kąśliwa co to pań z przedszkoli bo mnie ostatnio moje przedszkole mega wkurwia, aczkolwiek jest poprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór
Bo się zdoił jak menel jakiś. Poszedł na urodziny do kolegi (ja odpuściłam, bo kase nam wiszą a imprezki robią - ci sami co w zeszłym roku).
Impreza bez chlania nie należy do udanych wg niego. Wrócił cały podrapany bo się gdzies wywalił. No trochę szacunku do siebie i do mnie powinien mieć. Bo ja później musze zapierdalać sama przy dwójce a książę śpi całą niedziele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
ja na sniadanie pączek
zaraz też pączek zjem
wczesnie zaczynam tłusty czwartek 😜

zle mi, nadal chyrlam jak gruzlik, w czwartek ide znow do mojej doktor i nie odpuszcze chce jakis antybiotyk bo cala zaflegmiona jestem grrrr
jutro z mlodym tez do lekarza, bo od tyg siedzie w domu, a kaszel masakra

bleh niech te chorobska se pojda od nas 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irysek zainhaluj się.

Dokończe myśl poprzednią bo mi przerwali.
Bla, bla, bla...
Dobrze ze jako tako z tesciowa żyje to Miska przejmuje i jak trzeba to Kluskę przypilnuje.
No ale chłop mógłby dorosnąć.

Ja potrzebuje kopa żeby sobie jakies ciuchy kupic bo niestety ponownie wydałam kase na dzieciaki - wyprzedaz w 5-10-15 była ☺️
A już nawet spodni zadnych porządnych nie mam nie mówiąc o innych częściach garderoby. Wyglądam jak uchodźca ze wschodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia myślałam, że Ty miałaś jakąś konkretną kosę z "ciotkami". Ja tam nie narzekam, u mnie większy problem stanowiła rada rodziców i niektóre przewrażliwione mamuśki.
Może trochę niefortunnie zacytowałam, ale chyba nie od dziś wiadomo, że problemy i teorie oślicy mam w głebokim poważaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek moja lila kaszlala od pazdziernika praktycznie caly czas
czasami nawet tak ze wymiotowala
wizyty w przychodni praktycznie co 2 tyg czasem nawet co tydzien
nikt nic nie slyszal nic nie przepisywal mowili chodzi do przedszkola tak musi byc
Ani razu nie miala nawet stanu podgoraczkowego
teraz sie wkurzylam bo i ona i ja bylysmy zmeczone ja przez 5 miescy nie przespalam ani jednej nocy
lekarka slyszala tylko delikatne szmery na oskrzelach
Kazala zrobic zdjecie rtg
i wyszlo
teraz po wyleczeniu zapalenia pluc i oskrzeli idziemy do alergologa
z astma i atopowym zapaleniem skory
moze zrob malemu zdjecie i sobie tez
bo on tez co chwile kaszel ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie jakiejśc poważnej kosy nie miałam 🙂
ja unikam kosy, ale jestem np. w trójce klasowej i prosiłąm o nie puszczanie bajek dzieciom i pani usilnie twierdziła, ze została zaatakowana na wywiadówce, co dla mnie to było naprawdę fajnym zagadaniem jednej z mam i inne mamy podpieły się pod to , ze faktycznie nie chcą żeby dzieci pgladały bajki
aaaaa w ogóle czasem sa takie z dupy problemy, że pani odmówiła dziecku picia z naszej grupy bo dziecko było w innej grupie i woda, którą rodzice kupują mu się de facto nie należała...i kurwa słuchałam jak matka się burzy- no bo ma rację!!!! a pani usilnie tłumaczy, ze to nie ona tylko inna, ale żadnej nici porozumienia, wiec przerwałam i powiedziałam czy obie mają jakieś rozwiazanie problemu, no nie miały .... wiec powiedizałam ze moze damy jedną butelkę do tamtej grupy z naklejką ze grupa misiaczków i dzieci bedą mogły pić, i ta nasza baba zastanawiała się czy ona tak może..... KURWA to ejst własnie kwestoa dogadania sięi chcenia a nie tego że nie ma tam gdzie tej butleki postawić


pije wino wiec mam nadizeje ze składnia jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech nie wiem sama, jutro musze pogadac z doktorem, bo aktualnie jestesmy na 3 ostatniej dawce bronho-vaxomu, ja jak go bralam, to mialam 3 stanu grypowe zawsze jak skonczylam te 10 dni brania kapsulek, ale on ma zawsze od samego poczatku a to kaszel a to w zeszlym miesiacu zapalenie oskrzeli
fuck
ale kurde nie mam zamiaru ladowac prywatnie lekarzowi w kapse, kurwa co za czasy, no ale jak mus to bedzie mus, chce miec w koncu zdrowe dziecko i sama chce byc zdrowa!

p.s. my zebranie w przedszkolu mielismy 2 wrzesnia, nie licze pasowania i wigilijki gdzie moglismy z pania pogadac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...