Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bry
Auto w naprawie. Trzeba kupic nowe. To już postanowione. Jeszcze pare miesięcy i trzeba cos skombinować. Która się zna i podpowie?
Polusiu 100 lat! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
honda jazz, ale ona mała jest i trudno zdobyc dobrą używke
ale ogolnie podobno japońce najlepsze, sztunia może ty sie wypowiesz, boś ty najlepsza w tym 😉

my mamy fiat stilo multijet duze auto, rodzinne, 3 razy nad morzem juz nim bylismy, raz nam sie powaznie zepsul, ale lubie go 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. zaczynam się bać. To będzie pierwszy moim życiu zabieg i pierwsze znieczulenie. boje się ze jestem uczulona na te leki co mi podadzą albo wykrywanie się. już miałam jeden dzień pokrzywka z nerw i okres mi się opóźnia. tzn przy wkładkę to mam lekkie plamienia ale zawsze coś było a teraz nic. nawet brzuch mnie nie boli. pewnie w dzień zabiegu się pojawi. jakbym nie musiała mieć zwolnienia na cześć sanatorium to bym chyba zrezygnowała. 🙂
my mamy taki malutki samochód chryslera voyager a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Narazie badam rynek.
Na ople i fordy Sławek się nie zgadza.
Ja się zastanawiam nad Audi A6 kombi obowiązkowo z klimą ale w gazie albo diesel.
Wygodnie się jeździ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia witaj w gronie
ja tez non stop w domu, jutro odwioze mlodego do przedszkola i jade na kontrole do lekarza, bo nadal mam zapchany nos, i w poludnie zaczynam chyrlać rano i w nocy jest miodzio, a tak juz bym chciala gdzies pojechac, albo chociaz pojsc na randke z mezem w sobote, zobaczymy co mi lekarka powie
ech
dupiato

ide sie zainhalowac 😜

agata, klapi where are you ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka 🙂
U mnie mąż na drugim antybiotyku, pierwszy był co prawda na zęba, bo przecież po co chodzić do dentysty? 😠 Drugi już typowo chorobowy, więc ja z młodą gościłam w Stolycy u pewnej fajnej kobiety 🙃 🙃 🙃
Auto? Odkąd sprzedałam czuję się o wiele lepiej 🤪 Mam jednak sentyment do fiatów, jakoś mi się z domem rodzinnym kojarzą 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wściekła!!!
Kupiłam Klusce łóżeczko Klupś Safari - no takiego gówna to nigdy nie widziałam. Poobijane, porysowane, inny materac niż miał być i brak paragonu. No menda jedna.
Omijajcie sprzedającego bambi-plock_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my też mieliśmy/mamy klupsia i chyba też safari (z żyrafą w każdym razie) i tez z allegro
nie było tak źle jak u Ciebie
ale też byłam rozczarowana, gdyż szczebelki mają inny odcień brązu niż fronty...
więc u nas dostawca spoko
ale sam klupś słabo

i mamy do tego krzesełko do karmienia/krzesełko ze stolikiem
i jakby co nie polecam - można kupić coś mniejszego gabarytowo i równie lub bardziej funkcjonalnego
ale cóż, miał być komplecik 🙂
teraz już jestem mądrzejsza, ale używam co jest 😉

a poza tym miły mam dzisiaj wieczór
jakże inne jest to od ostatnich dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia, jak zamawiłaś przez allegro to powinnaś mieć możliwość zwrotu uowartości w ciągu 10dni. Paragon ci niepotrzebny bo transakcja zapisała się na twoje konto. I zawszeże możesz zgłosić administratorom allegro, że pozyskany towar nie pasuje do opisu aukcji i powinni wymusić na sprzedającym zwrot kosztów.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyrwałam siętroche z domu i poszłam do szmateksu hahhaha

ja bez auta jak bez ręki, ale w takich mniejszych miastach tak jest

jutro kontrola z Majką i lekarz z POlka kran nadal, do tego chyba sraka od tego kataru i jakas pokrzywka 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema siema 😆
Ja jestem z małego miasta i tam już w ogóle auto było zbędne, wszędzie butosław :-) Jak przeniosłam się do Łodzi, to nie wyobrażałam sobie znowu życia bez auta do momentu aż się go w przypływie emocji nie pozbyłam hehe 😉
Ja to nie potrzebuję przebrania żeby za czarownicę robić, oczywiście przechwaliłam, Aniela ma srańsko i rzygańsko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Dzwoniłam, napisałam maila i oczywiście na swój koszt musze odesłać. Gnidy. Ten Klupś wcale taki tani nie jest a gówno sprzedają. Jak da rade to jeszcze dzisiaj kuriera zamawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek ciągle kaszle. Znów mu się pogarsza. Ja się zastanawiam czy on tez zapalenia płuc nie ma.
RTG płuc to tylko ze skierowniem się robi?
W pon. musze go do lekarza zaprowadzić.
Może antybiotyk go nie ominie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...