Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny wracaja super 🙂
nebbia super ze po operacji ok
ja lekko bez zycia jestem po pracy
Ale teraz najgorszy okres musze do konca kwietnia wypykac
potem dom
problemy lili zdrowotne
troche mnie to przerasta te latanie po lekarzach
te fortuny wydawane na badania lekarzy leki
wszedzie sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
witaj anka, jak sie czujesz?? jak Aron?? jak pociecha w brzuchu??

emi- ja juz tez nie mam sił do chorob, ja nadal kaszlak, ale juz umiarkowanie, ale bol zeber i mostka pozostal, nie chce sie juz faszerowac prochami wiec cierpie, musze sobie jakas masc kupic, ech

mlody prawie 2 tyg chodzi do przedszkola i co dzis mu wyciagalam frida żółty katar, masakra

ja musze umowic sie do alergologa na testy bo ten kaszel i katar moze byc z alergii
wiec juz nie lykam antyalergicznych lekow.

za 2 h do pracy, wczesniej skocze do lidla, ciekawe czy beda jakies ciuchy dla mlodego, bo fajne w gazetce byly 😉

milego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Kluskę mi Misiek zaraził. Katar ma i pokasłuje. 😠
No nie da rady go odpędzić - musi ją tulić i całować...
U nas w przedszkolu pojawiła się ospa.
Szczęście w nieszczęściu że Misiek chory i w domu został.
Jak się wykuruje to go zaszczepię bo jak by mi przywlukł do domu i Sare zaraził....

Nebbia dobrze że się wszystko powiodło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebbia super, że wszystko okej :-)
Bogusia ja Anieli nie szczepię poza tym co konieczne, kwestia wyboru.
Irys trzyma Cię to ustrojstwo już chyba z miesiąc 😞
Ja od dłuższego czasu mam dziwne akcje brzuchowe, od razu mi sie tata przypomina buuu...
Odebrałam zdjęcia przedszkolne karnawałowe za jedyne 40 złych. Na jednym kazali sie bidzie uśmiechnąć i wyszło jak wyszło hihi, a na drugim grupowym jest kopalnia węgla, nie mogę się z tym uporać, konsumpcja też jest grana ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja wszystkim chorowitkom i rekonwalescentom zycze zdrowia.
U nas wszystko ok czujemy sie dobrze i odpukac bez wiekszych dolegliwosci.
jedyne co to boli mnie dupa juz od miesiaca i nie wiem dlaczego. Ingerencji w to miejsce nie przypominam sobie 😁 ale moze spałam 😉
tez musze uderzyc na jakis szoping bo rozrastamy sie wzdłuz i wszerz ☺️



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Witaj Aniu, jak się czujesz?
Zdradzisz czy Aro będzie miał brata czy siostrę?

Jak mija drugą ciąża?

Ja wróciłam do tabsow i boje się żeby nie zaskoczyć.
Poza tym telefon mi upadł na kostkę brukową i się rozp....
Obecny utel jest bez internetu więc dlatego rzadko zaglądam.

Nebia kciuki za szybki sopot do formy.

Podobno ochłodzenie idzie na weekend...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia ja też pamiętam swoją ospę, miałam 18l. i to była total masakra, krochy wszędzie nawet w piczy, stałam i płakałam, ale się zawzięłam nie zdrapałam ani jednego dziada, blizn akurat z tego tytułu brak, ale spoko loko mam inne zdobycze 😁 Dlatego chyba lepiej żeby dzieci wcześniej przechodziły, bo lżej to znoszą, były nawet (pewnie nadal są) spędy ospowe gdzie dzieci specjalnie zarażano, ale akurat zwolenniczką tej metody nie jestem, tak samo jak szczepień na grypy, srypy, sraczki i kłaczki, bo mam mieszane uczucia co do takich wynalazków, ale w tym temacie chyba bardziej JoZo biegła, ja tam na czuja jadę ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystko wskazuje na to, ze bedzie dziewczynka ale wyjdzie "w praniu" 😁
Przebieg idealny 🙂
Jeszcze ze 2 miesiace i ujrzy światło dzienne 😜
Co do ospy to przechodziłam w podstawowce dosc łagodnie wiec traumy nie mam.
Jedna z narzeczonych Aro, jego rowiesnica, przechodziła niedawno. Jak na nia patrzylam to plakac mi sie chcialo. Nawet w buzi miala. Cos tam drapala bez przerwy. Dwa miesiace juz minely i ja sladow nie widze.
Mieli bezposredni kontakt przed wysypka i w trakcie i nie zarazil sie, a nawet przeszlo mi przez glowe,ze moglby miec to juz z banki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Auto odebrane.
Chyba kupimy jednak Mazde 6 ale w benzynie bo okazuje się ze diesel przy moich kilometrach się nie opłaca 😜
Kluska chora - ciężko jej oddychać przez katar spływający do gardła. Nie ma to jak zarazki starszego brata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
no bogusia nie ma co, tego juz nie unikniesz, dzieci beda zarazac sie od siebie
ja np, zarazilam sie rozyczka, a nie bylo mnie przez miesiac w domu, a moje siorki byly chore(starsza siostra jako 14latka zostala zaszczepiona na rozyczke, bo to wymog i co? po 2 tyg dostala rozyczke, zarazila moja druga siostre), wrocilam po 2 tyg od czasu kiedy byly chore i dziadostwo siedzialo w scianach i po tygodniu tez mialam rozyczke 😉
a ospe mialam jako 21 latka czyli 7 lat temu, przechodzilam nawet spoko, 2 dni goraczki i wysyp, ale nie tak tragiczny,
na ospe nie bede szczepic mlodego, tylko podstawowe szczepienia mial

a juz jak sobie pomysle o moim uczuleniu po zeszlorocznym zaszczepieniu sie na grype to nigdy wiecej!

weekend 🤪
szkoda ze pogoda ma sie spieprzyc
jutro jade odwiedzic babcie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Niedawno sie dowiedziałam że będę w październiku ciocio-babcią. Moj siostrzeniec bedzie mial dziecko. On w tym roku kończy 25 wiec nic dziwnego. Tylko moja babcia zostanie praprababcią 🙂 no w sumie w poniedzialek bedzie miala 92 lata.
za duzo laze w dzien i na wieczor noga boli.
Moja siostra miala rozycze i po niej zaraz ospe. sprzedala mi tylko rozyczke. Ospa sie zarazilam od siostry 10 lat starszej jak mialam 15 lat i chorowalam rowno miesiac.
Siostrzenidc ktory mieszka z nami chorowal na ospe a moje dziewczyny sie nie zarazily. wtedy nie chcialam zeby zalapaly bo Zuzka miala miec tomografie w CZD i usypiali ja do tego wiec musiala byc calkiem zdrowa. nie chcialam stracic terminu.
Zuzka juz zapisana do szkoly a dzisiaj na zebraniu w przedszkolu panie mowily ze w kwietniu beda robic diagnoze czy dziecko jest gotowe do szkoly. My akurat wtedy wyjezdzamy do senatorium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...