Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej.
wczoraj martwilam sie ze do kontroli ZUSu noga mi wydobrzeje a tu zaczęło mi sie cos z nia robić. Pojawily sie dwa zgrubienia i coraz bardziej boli. Dzwonilam do chirurga. Kazal mi smarowac heparyna wiec podejrzewa xe jskis mam zakrzep. Jak mi to nie pomoze to mam sie pokazac.
U mnie Zuzka robi awantury, wszystko ma byc jak ona sobie wymysli (np placze jak Kajka nie chce się z nia bawic) Potrafi wyć ponad godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
Bogusia jaki to dowod? Rozumiem ze w Zus? nie macie systemu EWUŚ. My nie musimy miec dowodu ubezp. a jak nie bylam w tym systemie podczas urlopu wychowawczego to wystarczylo oswiadczenie ze jestem ubezpieczona i place skladki. Po taki dowud trzeba sie udac do tego co wystawil poprzedni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Nie, ubezpieczenie auta.
Podejrzewam ze Misio zrobił sobie z niego wycinankę, bo zostawiłam w domu dowód ubezpieczenia.
Przeszukałam już wszystko, nawet absurdalne miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wiecier 🙂
My dzis pierwszy pochorobowy spacer zaliczylismy, tzn jeszcze antybiotyk w toku, ale nie idzie juz z tym dzieciorem w domu wytrzymac 😲
Mysle, nalyka sie powietrza to moze padnie. No i padl na godzine a teraz zregenerowany na maxa grozi, ze spac dzis nie idzie. Jeszcze go tylko na suficie dzis nie bylo.
Skad on bierze siłe, ja sie pytam.
A Misiek to widze, ze nie gorszy człowiek demolka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
wszystkiego naj dla Majki 😉
heh ja obmyslam plan tortu chyba tym razem bedzie pociąg, widzialam fajna foremkę w empiku wlasnie w kształcie lokomotywy, muszę ją kupić 😉

moj maz jeszcze spi po wczorajszym wicemistrzostwie dzielnicy w skacie
a mialam nadzieje ze od ponad tyg sie wyspie a tu zonk, musialam zawiezc mlodego, teraz sie lenie i jem sniadanie a na 11 do pracy,a po pracy warszaty plastyczne, ciekawe kiedy wroce dzis do domu 🤢

milego dnia, zakladka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
Wszystkiego najlepszego dla Majeczki.
Wczoraj mialam tel. z pracy. Niby pytala sie mnie kontrolerka jak się czuje ale pozalila sie ze tak ciezko jest bo mnie nie ma i dziewczyny chodza na szkolenia no i jedna ma urlop od 01.04. Nie wiewiem czy mialam sie poczuc winna ze siedze na zwolnieniu. Tylko ze rano rozmawialam z inna kolezanka to twierdzila ze nie jest tak źle. W lutym dwie dzoewczyny byly na urlopie i jakos do nikogo sie nie skarżylam że jestem wykończona. Poza tym juz miesiac wczesniej wiedzialy ze ide na operację.
Dzisiaj rano Zuzka wstala lewa nogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Misiek daje popalić oj daje. Chętnie bym go czasem w ścianie zamurowała 😜
Jutro swietuje urodziny w przedszkolu.
A w sobote tort w domu.
Najgorzej ze oba auta na przeglądzie są. Oby do soboty jakies oddali bo po tort nie będę miała jak pojechać.

Majeczko wszystkiego najlepszego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziisaj dzień boski
załatwiam jedną sprawę zajebistą w Stolycy 🙂
MAjka na swoich urodzinach, cudownie sie zachowywała, wsyztysko było boskie i piekne 🙂
ja postawiłam kropke nad "i" w Akademii gdize sie uczę, dostałam tytuł akredytacji, czyli zostałam dostrzeżony mój talent!!!! boże jak to brzmi, ja nadal widzę że mogę wiećej ale cieszę się 🙂

az upiłam się jednym piwkiem ")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :-)
Czas przecieka mi przez palce, doba za krótka, chyba za wysoko postawiłam sobie poprzeczkę.
Wczoraj byłam miszcz i padłam po 18 a wstałam 6:30 ☺️
Mojoneziku spóźnione sto lat od ciotki idiotki 😉
Sztunia lubię to 😁 to cudowne uczucie, kiedy ktoś docenia Twoją pracę 🙂
Pozdro Ziomalki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
bogusia23 napisał(a):
Dobry
I kolejna kasa na auto poszła.
Zanim uda mi się inne kupić to zeżre reszte kasy.

I to jest właśnie jeden z powodów, dlaczego auta nie posiadam. SKARBONKA. Moim zdaniem auto to luksus dla bogatych, więc nie dla mnie 🤪

Jezusicku jaka piękna pogoda, dzisiaj wolne, więc Młodą pod pachy i długa w plener 😁
Słonecznego weku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...