Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oooo heloł Kahna 🙂

ja non stop z nosem w kompie, świeta mi minęły troche w jakims stesei bo kilka uwag miałam i jakoś odwykłam od takiego stresu, a moze to był cąłkiem inny stres :P
ale mam nadzieje zakończyć te zdjecia do końca tygodnia i weekend spędzic na radościach

Majka ma powiększone wezły chłonne
robiłysmy badania i nic oprócz jakiejs infekcji nie wyszło
wiec sie leczymy
ale normanie smigamy wszedobylsko :P
Polka się trzyma i jest kosmicznie śmieszna
teraz ma halo zeby nas lizac i lata z wywalonym jezorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć.
wróciłysmy z senatorium ale oficjalnie dopiero jutro. Na swieta zostalo tam 6 rodzin z 40. prognozy byly ze bedzie padac wiec przyjechalysmy. Jak mi sie nie chce wracac do pracy po tych 6 tygodniach tym bardziej ze bede caly czas miec 2 zmiane nawet 2 maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia moja sasiadka ma corke dzien mlodsza od twojej i ona dala jej brokuł i kalafior tydzien temu, bo podobno wyczytala ze teraz sie tak daje 😮 🥴
ja bym dala tak jak ty , przeciez brokuł i kalafior jest wzdymający, a jeszcze tak male dziecko, to bym wolala dac ziemniaka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pozdrawiam was ze szpitala. Wczoraj miałam operację. Z przygodami, jak zwykle... nic wesołego.
A już we wtorek urodziny Matysi, nie wiem, jak sie przygotujemy...nie wiem, czy w ogóle kogoś zapraszać 😞 ale dostanie rower, więc powinno być fajnie i tak. Jak sie dorwała w sklepie to nie chciała zsiąść. A tak dobrze jej szło na pierwszy raz, że w szoku byliśmy...mam nadzieję, że po mnie odziedziczyła miłość do rowerowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu co to za operacja ?
Mam nadzieje ze juz wszystko ok
lila dostala zaproszenie 17 maja na urodziny no zobaczymy jak to bedzie i czy utrzyma sie w zdrowiu
jutro wypadzik z kolezankami po pracy na jedzonko i alkohol
ciesze sie jak dziecko bo ostatnio ciezko bylo
lila ciagle chora z tata male klopoty ciagle praca i dom nic przyjemnosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Teraz jakies nowe standardy weszły. Mam poradniki jakies.
Ja na razie mam zamiar podawać 1 składnik żeby w razie czego tfu tfu tfu wiedzieć co uczuliło.
Na razie chce ją przecwiczyc z marchewką.
Mam właśnie tez brokułę/a. Myslałam o ziemniaku ale gotowca nie było a w sklepie chujnia z nimi na razie.
Jeszcze jutro może kleik ryzowy spróbuje. Na razie odrobine.
Jakos gorsza jedzeniowo Sara jest ale to pewnie przez szpital i to jeba... ząbkowanie.

Ania kciuki 😘

Byłam dzisiaj w sklepie. Mam załamke. Mam takie grube nogi ze az sama jestem w szoku. A cellulitu to tyle na oczy nigdy nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aloha
Samotna sobota,jutro powtórka,dopiero wieczorem Mezul wroci z pracy
Pogoda do bani,mam dylemat czy pojsc na spacer czy nie

A w pracy wczoraj na zakończenie dniowki sie usmialam moja szwagierka to bajkopisarka jakich malo i z kazda kolejna historia rodzinna jej poziom jest coraz wyzszy :P masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Operacja tych tam różnych. Tyle, że ze mną nigdy nie jest normalnie. Zawsze coś jest źle. No nic, jestem już w domu i jakoś to pójdzie. Dalej nie wiem, co z tymi urodzinami, bo my tu w sumie nikogo nie znamy za bardzo, więc chyba w rodzinnym gronie spędzimy ten dzień. Zresztą chwilowo nie nadaję sie do przygotowania i obsługi przyjęcia. Szkoda mi tylko Matysi 😞 że ma taką matkę nieudaną 🤨

Bogusia z tymi grubymi nogami to sie tak nie pchaj przed szereg 😜 moich nie widziałaś ☺️

Dobra, czas pospać trochę, bo się zaraz jasne zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania co Tz gadasy, e matk jestes nieudaą, ważne że operacja się udała tak?
to jest chyba rzecz żeby sie cieszyć, a że przygody były no cóż traktuj to jako urmaicenie :P
napisz nam czy już wsyztsko ok czy dalej coś jest niepokojącego medycznie u ciebie

rana brzydko a teraz lato
ajnie obiad gotuje, czkema na michała i spadamy na jakaś wycieczke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Aniu jaki długi post :-)
Oby więcej takich :-*
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

U nas gil znów zawitał... Ehhh...

Pogoda się zdecydować nie może
Głowa mnie od wczoraj boli...

Chcieliśmy jechać gdzieś na majówke,ale prognozy nie zachęcają..
No może jeszcze się zmieni...

Po mału zaczynam myśleć o torcie dla ksawerego..
Btw,dziecko uświadomiło mnie wczoraj, że chce ślub brać z koleżanką zprzedszkola, bo ją kocha za to że nosi sukienki ;-)

Buzka dla was
Ja idę się w końcu umyć, bo potem na obiad do dziadków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema :-)
Andzia jeszcze raz zaczniesz pierdzielić o byciu złą matką, to Ci skórę przetrzepię. Wyłaź z doła i ciesz się życiem, a zwłaszcza wspaniałą córką.
U nas pogoda w kratkę, ale ja i tak pracuję więc mi to bez różnicy.
Urodziny? Ide na łatwiznę, nie chce mi się ogarniać rozbieganych dzieci ani faworyzować kogoś, więc tort peppowy idzie do przedkola, a po poludniu scooby doo z Aronem :-)
Miłego :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Zaczął się wolny miesiąc Misia.
Oszaleje zanim dojdzie do zabiegu.
Weekend spędzony na zakupach. Niestety jakos średnio zakupy mi wyszły.
Albo nie ma nic ciekawego albo ja taka wybredna jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema 🙂
Też kiedyś tak miała, że niczego w sklepie znaleźć dla siebie nie mogłam, teraz wiem czego chcę i nie ma problemu 🙂
Impra urodzinowa w przedszkolu udana, prezenty się podobały, za chwil kilka druga część przyjęcia, a jutro powrót do rzeczywistości 🤢
Czas spalić kalorie, bo odkładają się nie tam gdzie trzeba- fak 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...