Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello
Maja ma okropny okres nie daje rady najchetniej lałabym ja na kwaśne jabłko ale to efektu nie przyniesie
jest ze wszytskim na nie
zachowuje się jak cham, nikomu dzień dobry dowidzenia, totalny buc
wczoraj nie wyszła na dwór bo powiedziała ze tej bluzy nie załozy, bylismy wszyscy na dworze+Nina a ta wyła w pokoju, nie ustapiłam
teraz rpzed wyjściem do przedszkola płakała ze się w to nie ubierze, a to normalny strój w którym śmiga, rajstpy, dzinsówa i podkoszulek, a wiecie co robiła zeby w tym nie iśc, smarkała w te ubrania, masakra
telefonu Michała juz nie ma ponad dwa tygodnie, odcinam jej bajki i słodycze, koniec tylko jakie pomysły ?
wiem, że spokój i tak mam zamiar do tego podejśc, bo ostatnio nerwy mi puszczały i darłam się
do Poli tez nie zachowuje się najlepiej ale ma przebłyski wiec się nie czepiam, no a i Pola też już świętochem ne jest i ma swoje za skórką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Sztunia niezłą Cwaniarę masz w domu ☺️ U nas na lajcie wszystko idzie, drobne próby, testowanie, więc idzie dojść do porozumienia bez rozlewu krwi 😉
Aniela załapała jazdę na rolkach, uskuteczniamy drobne ślizgi, upadki kontrolowane i wstawanie - jest git 😁
Buziunia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Michas też się w jakiegoś zbuka zamienił.
Jakby mi ktoś dziecko podmienił.

Dzisiaj byliśmy na bioderkach. Wszystko ok.
Umeczyła mnie jazda zwłaszcza ze dzisiaj tak ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka na rolach jeżdzić jakoś specjalnie nie chce, a umie, bo opanowała łyżwy 🙂
dziecko odebrane z przedszkola jest aniołem
był płacz na temat bajek, ale z nia pogadałam ze poki nie zmieni zachowania to bajek nie ma
ze słodyczami tematu nie poruszałam, bo stwierdziłam ze czasem są sytuacje gdzie jej nie odmówię np. jak pojdziemy do znajomych czy tam gdzies gdzie sama bym chciała zezrec coś :P
ale o dziwo u lekarza wystzkim mówiła dzień dobry, aaa z moja mama to sie przywitała jak nigdy wiec się stara niech kombinuje :P

trzymac kciuki, bo jest szansa na dobry deal i wycieczkę do poznania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
sztuniek podaję rękę z Tobą, mlody tez masakra
w przedszkolu aniol po przedszkolu diabeł
i w piatek mial zakaz kompa
w sobote sie poprawilo
ale i tak codziennie jest placz ale juz sie przyzwyczailam taki charakter
nie popuszczam, ale mam dosc czasami
miejmy nadzieje ze to przejdzie

jutro jade z dzieciakami szkolnymi do Palmiarni w Gliwicach a po wycieczce zaczynam weekend
i mam dylemat czy jechac na wioske czy nie, bo sie pogoda ma zdupic, a poza tym w piatek przyjedzie new laska mojego szwagra, i chcialabym ją zobaczyc 😜

Real do boju, moj Casillas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Padam na pysk ostatnio
Wieczorami kładę się i zasypiam

Dziś poszliśmy sobie z ksawerym do cyrku.
Spędziliśmy bardzo miłe wspólne popołudnie.
Żałuję tylko że rafał nie chciał iść z nami, ale cóż jego wybór.
Nie chce mi się nawet pisać na ten temat.

W pracy ten nerwówa ostatnio.
Jeszcze tylko jutro i 4 dni wolne :-)

Dobranoc

Ps. Ksawery też ma czasem fochy i zagrania.
Niestety, często się to kończy moim krzykiem i jego płaczem.
Zauważyłam, że od kilku miesięcy brakuje mi cierpliwości :-( ehhh...

Dobranoc @-}--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Sztuńka to ja się jaram, że moja śmiga na trzech kółkach, a Ty mi tu z łyżwami wyskakujesz 😁 😁 😁 😁
My jeszcze nie byłyśmy, ale to podobnie jak basen, tylko i wyłącznie moja wina i mojego zrytego beretu ☺️ ☺️ ☺️ bywa 😞
Miłego słonecznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też bunt na pokładzie. Zdarzają się i wrzaski i płacze i histerie...z cierpliwością moją też bywa różnie ☺️

Za to się wzruszyłam przy dmuchaniu świeczek, jak dziecko wyjawiło swoje życzenie, żeby zawsze być z rodziną 😎 mały cwaniak zawsze wie, co powiedzieć.

Kahna z tymi facetami to bywa ciężko nie raz...wiem coś o tym. Jak my tu sami prawie non stop to też nie jest tęczowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejko
no nam duzo dało bo mu przez prawie dwa miechy dwa razy w tygodniu mieliśmy intsruktora, ale poczatki były masakryczne, ona nawet na suchym ustać nie umiała, był moment załamki i nie chcenia ale przeszło :P a pływanie to my dzieci nurkujemy od 2 miecha życia, tylko jebane choroby nam krzyżują plany, ale juz niebawem mamy zamiar wrócic na basen 🙂

jutro jedziemy do Poznania po kolejnego członka rodziny
hihihihi obiektyw kupuje sikam po nogach
a dzisiaj jest plan wypadu jeszcze do szmateksu na lekki relax 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam ale miałam weekend.
Szwagiereczka przyjechała. No ona to nic nie ma do powiedzenia.
Jakoś się przełamałam i stwierdziłam ze nie będę pozbawiać ich możliwości przebywania z moją znakomitością 😜
Jeszcze z tym jej mężem jakoś coś można pogadać a ta nic. Chyba 3 godziny siedziała i ledwo jakies słowo powiedziała.

Autko dzisiaj przyjechało 😜 Mamy mazde 6 i się jaram bo z isofixem się trafiło 🤪
Już się zastanawiam nad kolejnym fotelikiem 😎

Gadałam na fb ze znajomą. A ta fochem na mnie strzeliła ze jej uwagę zwróciłam ze wszystko neguje. Na etat nie pójdzie bo nie ma przedszkola dla dziecka. Chociaz nie sprawdziła jakie są. Jak wie o jednym to jest za daleko i autobusem jezdzic za drogo. Firme by chciała ale nie wie jaką no i kasy nie ma, ale jak jej wspomniałam o dotacjach to ona ze to dużo kłopotu i ona nie wie gdzie można się dowiedzieć. I jej się wydaje ze firma to pikus.
Normalnie ręce opadają....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...