Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej.
cos Emi pisala ze do wakacji dostala umowę.
ja zagladam ale pisze jak cos sie u mnie dzieje.
Wczoraj odebralam wynik badania Zuzki w ktorym jest napisane ze ma padaczkę fotowrażliwą. Poczytalam o tym w necie bo wizyta u lekarza dopiero we wrzesniu. Ma ja IV stopnia czyli najwyzszego. podobno ujawnia sie dopiero miedzy 8-18 rokiem życia. podejrzewam ze te drgawki przerodzily sie w padaczkę.Mam nadzieję ze lekarz powie mi ze zle odczytalam opis badania ; (
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Tyle mnie nie było a tu raptem kilka stron.
Ja zniknęłam bo Michaś rozwalił mi komputer. Poszła matryca. Dzisiaj dopiero udało się naprawić.
Michaś jest już po operacji. Była w poniedziałek. Tego samego dnia wyszliśmy.
Pierwszy termin był na 22 maja ale po przyjechaniu do szpitala poodsyłali wszystkich do domu bo niby pacjentów w nocy poprzywozili. Ostatnio się okazało ze im klimatyzacja wtedy padła 😠
Zaraz po odwołanym zabiegu Misio ospe miał. Na szczęście Kluska się nie zaraziła.
W czwartek byłam z nią na szczepieniu. Waży 9670. Słuszną ma budowę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Bogusia no to chyba "śląska kluska" bo moja Zuzka tyle wazyla na bilansie 2 latka 😉 Dobrze ze Michas jest juz po zabiegu.
ja szukam niwej pracy bo tu jak nie potrafisz pyskowac to po tobie jeżdżą. Pracuje tak jak wszyscy a co tydzien na mnie trafia kontrola i ciagle zabieraja mi premię. Człowiek się stara, nie chodzę na zwolnienia nawet jak dziewczyny chore i tak tego nik nie docenia. Kajcia dzisiaj miala 37,7 ale to chyba z upalu bo dodatkowo pieklam cos w piekarniku ale jak cos tam sie u niej rozwinie to nie bede patrzyla ze wiekzzosc pracownikow na urlopie i wezmę zwolnienie. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
Roztapiam się.
Właśnie poszukuje większego fotelika dla kluski.
Masakra.
Rozważam nawet ściąganie ze stanów.
Tylko nie wiem czy ich LATCH to to samo co nasz isofix?
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Dzisiaj dzień z przygodami.
Pojechałam po dowód rejestracyjny i karte pojazdu.
Dojechałam do domu i okazało się że karte pojazdu zgubiłam 🙃
Zostawiłam na dachu i odjechałam 🤢
Na szczęście dla mnie ktoś znalazł i odniósł do wydziału komunikacji 🙂 uff.
Tesciu dzisiaj przespał stacje i musiałam jechać po niego wioche dalej.
A Misiu spadł z biurka i poobijał żebra. Ma wielgachnego siniaka i krwiaki.
Ciekawe co jeszcze będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Moje obawy sie potwierdziły. Padaczka bardzo silna. W sobotę teść zabiera nas nad jezioro i w biegu kupujemy okulary z antyrefleksem. Zuzak nie może chodzic nawet do kina ;(. Na dodatek Kajce też wyszła w badaniu padaczka tylko w małym stopniu. pozostało mi się tylko pochlastać. Myslałam, że wyrosły z drgawek bo Zuzka miała ostatnio rok temu a Kajcia 2,5 a tu takie wyniki.
Prasuje ciuchy na wyjazd ale wstaje o 5:30 wiec przekładam to na popołudnie mam nadzieje ze zdąże się spakować do soboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
ech nebbia, moja siostra ma padaczke, porazka
bogusia moga wyrosnąć, a może sie jeszcze padaczka rozwinać w okresie dojrzewania (ja znam duzo takich przypadków moich uczniów)

ja staram sie uczyc do egzaminu, mam coraz wiekszy stres, a mlody ze mna w domu, mezul pracuje, tescie pojechali sobie na wakacje i wracaja we wtorek wieczoram ( a ja w srode egzamin mam)
porazka, ale oby do srody do poludnia i obym zdala i w koncu bede mogla sie cieszyc wakacjami

ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a spiesze się pochwalić, ze Pola zaczyna sikać do kibelka, bo nocnika nie uznaje, tylko o dziwo kupe robi do pampersa ni cholery nie chce na kibel, jest urocza bo jak woła siku to mói PIKA :P
nad morzem dzis troszke świeci, idziemy na plaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aż dwie strony do czytania 😉

nebbia I Emi trzymam kciuki, żeby wam dzieci wyrosły z tych chorób.
jak to człowiek zdrowia własnego I bliskich nie docenia póki je ma...

u nas straszny leń. teksty typu mamo ty to zrób, bo ja będę to wieczność robić 😉
i myślimy o rodzeństwie coraz częściej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
jak dobrze ze już mam wakacje cale 6 tyg 😉

ania, młody mówi tak Kuba (kolega Igora) ma siostrę, a ja muszę dostać brata
😉

no więc już całkiem serio myślimy o rodzeństwie, tylko martwi mnie moje plamienie utrzymujące się od 10 dni, a okres powinnam mieć za jakies 3 🤢
może to plamienie ze stresu? może moje hormony buzują, bo to już 4 miesiące od odstawienia, ech nie wiem niemniej umówiłam się na wizytę do gina ale dopiero mam ją 29 lipca, więc na razie obserwuje 🥴


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór
To trzymam kciuki za udane powiększanie rodziny 🙂
Z Miśka jest tak cholera ze się chyba pochlastam.
Z chłopem kosa.
A liczyłam ze pojedziemy sami na festyn miodu i piwa. A tu dupa blada zawsze jak coś zaplanuje.
Kluska pięknie rośnie. Ostatnio buja się non stop na czworakach i często przyjmuję pozy jak do robienia pompek. Ale ona ma siłę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...