Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej przyszłe mamusie 🙂 🙂 🙂 gratuluję Wam brzuszków- mam nadzieję że ciąża będzie dla Was jak najmilszym doświadczeniem 🙂 normalnie szok jak ten czas leci- zanim sie obejrzycie a już Maleństwa będą z Wami!
Co do mdłości i wymiotów- bądźcie dobrej myśli kobiety, przejdzie! Ja wariowałam całymi dniami bo tak mnie ciągnęło do wymiotów ale po tym wszystkim przyszedł najlepszy czas ciąży i śmigałam spokojnie do pracy i w ogóle.
wszystkiego dobrego! 😘 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witam ja też jestem w 8 tyg ciąży i od września idę na L4, zaproponował mi to sam lekarz a poza tym nie mogę w ciąży pracować na 12godzin oraz na nocki- jestem pielęgniarką. Poza tym mam 2prace etat i pół etatu więc zwolnienie będe miała do dwóch zakładów bez problemu. Więc bardzo mnie dziwi że niekktórzy lekarze robią szctuczne problemy. Ja czuje się dobrze, zawsze byłam typem pracoholiczki, ale teraz w ciąży lenistwo mnie dopadło z podwójną siłą nic mi się nie chce oprócz spania a do pracy wstawanie rano graniczy z cudem. Wszystko mi się poprzestawiało aż mnie samej trudno w to uwierzyć. Pozdrawiam was wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka25 widzę, że mamy termin na ten sam dzień 🙂

Dziewczyny właśnie dzisiaj kupiłam sobie krem przeciw rozstepom FISSAN. Słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii na jego temat. Mam nadzieję, że pomoże i że nie będę miec ani jednego rozstępu :P

A Wy stosujecie jakies kremy, balsamy? podzielcie sie swoimi opiniami na ich temat!

Pozdrawiam wszystkie Brzusie!

P.S. Witam Nowe Brzusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to może się spotkamy razem na porodówce? 😁
chociaż ja będę miała cc...
na rozstepy niewiem czy cos będę brała bo je już mam po 1 ciąży,a smarowałam się mustellą niby taka super dobra ehhh w sumie wyszły mi dopiero w 9 miesiącu i już pewnie nigdy nie znikną,już się do nich przyzwyczaiłam i muszę z nimi żyć 😁

pozdrawiam was wszystkie,szczególnie szczecinanki ,ja jestem z Bukowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u mojej ginekolog termin z dat na 3 kwietnia,a z USG na 9,poza tym powiedziała mi że moja dzidzia jest troszke za mała bo ma 12,4mm.Twierdzi że musimy poczekac do nastepnego badania(jak mam spokojnie czekac 4 tygodnie???)Już sama nie wiem co o tym myslec.Złapałam strasznego doła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki 🙂


Gratuluję wam błogosławionego stanu i trzymam kciuki za dobry rozwój i dobre samopoczucie.

Dobra rada: Nie czytajcie za dużo w necie o ciąży, objawach, itp. W zasadzie na każdy objaw nawet pozytywny można znaleźć negatywną informację. A potem usiąść w kącie i się dołować, czekając z niecierpliwością na kolejną wizytę i USG.
Nie dajcie się zwariować.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojojoj jakie tu pustki ostatnio 😞
Co tam u was dziewczynki, jak samopoczucie??
Ja wczoraj, pierwszy raz od dawna czułam sie dobrze!!!
Nawet nie wymiotowałam wieczorem, ale za to rano mnie mdliło, no i wymioty oczywiście:/
A jak wy się czujecie??
Lepiej troszke??

Pozdrawiam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powoli jest nas coraz więcej i super. Jak nam minie senność to zapewne będziemy zaglądały tutaj częściej 🙂 a tak to po powrocie z pracy od razu idę lulać a później to zwykłe obowiązki domowe a za 2 dni wyprawa do szkoły i dojdzie jeszcze odrabianie lekcji.
Mam nadzieję że już niedługo przejdą nam wszelkie mdłości nudności i zaczniemy się cieszyć naszym stanem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też dołączam do grona mamus kwietniowych- moj termin to 3.04.2010
mdłosci, wymioty a nawet biegunki- to niestety moje codzienne towarzystwo...pocieszam sie ze to minie...tylko kiedy?
jestem uz po 2 wiztyach u gina, w ty jedna z bijącym sercem maleństwa
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem własnie, ale to raczej mało prawdopodobne, żeby tez miał (minus), bo tylko 15% ludzi taka ma.
Mój ginekolog mówił, że jeżeli sie okaże że kobieta ma minusową grupę krwi, to nie wazne jaka grupe krwi ma ojciec. Dla bezpieczeństwa kazdej takiej kobiecie cos podawają, ale nie bardzo pamietam co, czy tabletki, czy zastrzyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakieś immunoglobuliny czy jakkolwiek się to nazywa, nie martw się, już nie średniowiecze i opieka lekarska jest aż za dobra jak na ciązę, bo w końcu to natura jest i sama sobie zazwyczaj radzi, czeka Cie tylko pewnie jakiś dośc duży szpital z dobrym sprzętem i na pewno będzie dobrze
ja będę mocno trzymać kciuki za Ciebie i dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...