Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hmmm jeden dzien to malo jak na okres...Moze Ty juz dalej jestes niz myslisz?
No wiesz jesli mialas takie okresy poprzednio to ok jesli nie zdarzalo Ci sie to to moze lepiej idz i zrob usg to bedziesz pewna 🙂 poza tym kazda kobieta jest inna zazwyczaj kaza czekac 2-3tygodnie od dnia spoznienia sie okresu bo wtedy ten pecherzyk juz widac ale w Twoim przypadku mozesz juz byc w ciazy od sierpnia a nie wrzesnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, ale się tu narobiło postów 🙂 i ile nam ciężarówek przybyło - witajcie wszystkie 😁

my wróciliśmy ze sklepu, gdzie kupiłam taką długą poduszkę specjalnie dla ciężarnych, która podtrzymuje generalnie całe ciało. bardzo fajna. i z rosołku robię pomidorówkę hihihi a czytam, że to u nas popularna zupka 😉

co do pracy to już od jakiegoś czasu nie mogłam znaleźć 😞, a teraz planuję iść na studia tutaj, bo formalnie mam tylko licencjat. zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu 🙂

kupujecie jakieś gazety? poradniki? czy tylko w necie czytacie o dzidziusiach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja mam ksiazke o ciazy no i artykuly ze szpitala 🙂 a do tego szwagra brat jest lekarzem wiec zawsze prosze o rade jak czegos nie wiem 🙂 zapraszam rowniez na luty2010 lub na pogaduchy tam rowniez mozecie sie czegos dowiedziec jak to jest po drodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje m jak mama i mam książkę ciężarówką przez 9 miesięcy 🙂 ubaw po pachy z ta książką polecam ogromnie 🙂

A do tego wszystkiego mam nadgorliwą teściową gratis której porady mnie irytują i jeszcze trochę wybuchnę wrrr... myśli że pozjadała wszystkie rozumy i chyba jej się wydaje że to ona jest w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teściowe to temat na osobny wątek hihihi

a "ciężarówkę" teraz mam i ja, rzeczywiście niezły ubaw 🙂co do reszty poradników i gazet to dostęp mam ograniczony, z racji miejsca zamieszkania...ale może to i lepiej? tak sobie czasami myślę, że co za dużo to nie zdrowo i może nawet dotyczyć to informacji...

opowiecie mi, co było w rozmowach w toku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Ami 🙂 dawno do Nas nie zagladalas :P
A my tam milion zdjec po drodze wklejalysmy hehe 😞
co do gazet to niestesty w Irlandii nie ma zadnych polskich przynajmniej w polskim sklepie nie bylo bo szukalam a w irlandzkim nieco inne rady sa :P
Ale w sumie ksiazka daje rade 🙂
Zycze Wam Mamusie milego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszkow, ciuszkow 🙂 🙂 🙂 🙂 ale troche tych stron jest to nie wiem czy sie tam odnajdziesz w tym Naszym balagnie hehe 🙂
uciekam na zakupy bo jakies owocki i lody 🤪
Do napisanka Mamusie i zycze wszystkiego naj naj naj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dziewczynki wczoraj spotkałam w sklepie taką masę co po godzinie nie używania ładnie zasycha 🙂 i kupie ja jak już będę miała brzuszek odbije w niej i na pamiątkę zostawię bo się go doczekać nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...