Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny, wlasnie skasalam sniadanko - buleczka z serkiem topionym i pomidorkiem, mniam, nadrobuilam zaleglosci forumowe.
jesli chodzi o sex to ja osobiscie mam bardzo wielka blokade, na ostatniej wizycie rozmiawaialm o tym z lekarzem i powiedzial ze sex w ciazy jest wyjatkowy i zeby niczym sie nie obawiac bo w moim przypadku nie ma zadnego zagrozenia. powiedzial jednak ze nie moze to byc sex mlodzienczy:laugh:
strasznie sie nie wyspalam, ogladalam mecz siatkowki - polskich zlotek przejadajac przerwy plackami ziemniaczanymi autorstwa mojego meza. pychota.
odnosnie usg to ja na kazdej wizycie mam wykonywane do tej pory dopochwowe, meza pewnie na takowe zabiore ale nie wiemy jeszcze w ktorym tygodniu,widze ze jest chetny ale jak przychodzi co do czego to w kolejce do lekarza siedze sama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka78 napisał:
no jak to Iskierka? 🙂 masz termin na 6-go marca 🙂 jak wynika z Twojego profilu 🙂 🙂to jak w końcu? 🙂

Kochanie ja mam termin na 6 kwietnia ale mam planowaną cesarkę na końcówkę marca,11 pażdziernika dopwiem się dokładnie którego marca 🙂)

buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

U nas piękna pogoda,słoneczko i błękitne niebo.Aż chce się żyć.Wczoraj dostałam kiepskie wieści z Polski,mój teść był u nas trzy miesiące na wakacjach a że kocha słonko to się opalaliśmy codziennie.Zrobił mu się mały strupek powyżej piersi,jak wrócił do kraju to była już napuchnięta oponka z czarnym czymś w środku.Poszedł do hirurga,doktor to wyciął i poszło do badania,wczoraj dostał wynik i niestety wykryto komórki raka złośliwego 😞 Dzisiaj siedzą już z teściową na onkologi w Krakowie.Bardzo się martwie,brzuch mnie pobolewa z nerwów.Niemoge przestać o tym myśleć.Kilkanaście lat temu moja mam miała raka złośliwego,odjęli jej pierś ale na szczęśćie żyje i ma się dobrze,pracuje i wogóle.Ale jak sobie przypomne co przeszła ile bólu,cierpienia,załamania psychiczne.Chciałabym móc cofnąć czas...

Sorry że was obarczam moimi problemami ale niechce bardziej dobijać męża.Prosze was trzymajcie kciuki zam teścia,naprawde dobry z niego człowiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki.

Wszystkie już po śniadanku i tylko ja się obijam?
Musiałam chłopa do pracy wyprawić, trochę choruję biedaczek. Muszę go na nogi postawić.

Energia się we mnie wzbiera. Dolegliowści przechodzą.

Witaj Trymesrtrze II, bardzo Cię lubimy 🙂

Julka jesteśmy tu razem na dobre i złe. Nie martw się, trzeba myslec pozytywnie a na pewno wszystko będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki.

A mnie dopadło choróbsko. Mam zapalenie oskrzeli, dostałam L4 i musze leżeć. Tak więc będę tu teraz częściej zaglądać. No i pobyczę się w domu 🙂.

Julka26 - też się denerwuję i też mnie pobolewa w podbrzuszu. To chyba nerwy i stres.Mi lekarz zalecił No-Spę i melisę.

Będę trzymać kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Brzuchatki 🙂

Julcia trzymam kciuki by wszystko było dobrze...

Klapoucha to jak robisz sobie śniadanko to ja też poproszę 🙂

Ale mi się głupoty śniły,też macie takie sny w ciąży głupie??Przedtem też miewałam ale nie jakieś wojny i ludzi co w mikrofalówce siedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na stronie http://www.zapytajpolozna.pl/ciaza/sex/obawy_przed_wspolzyciem.php
znalazłam taki tekst:
"- niepokój, że orgazm może stać się przyczyną poronienia lub przedwczesnego porodu;
Nic w tej sytuacji nie może spowodować żadnej złej rzeczy. Ponadto badania wykazują, że u par, które utrzymują aktywność seksualną w czasie ciąży rzadziej zdarzają się przypadki poronień, czy przedwczesnego porodu. Zdaniem lekarzy bliskość fizyczna jest ściśle powiązana z bliskością emocjonalną, uczuciem, które pozytywnie wpływa na kobietę i w ten sposób chroni ją przed niepożądanymi wypadkami w czasie ciąży."
także dziewczynki do dzieła! 😁

Iwonko fajnie Ci, że lecisz sobie na urlopik, odpocznij porządnie 🙂

Julko trzymam kciuki, żeby wszystko było ok! grunt to się nie poddawać czarnym myślom! one szkodzą najbardziej. my tu wszystkie jesteśmy z Tobą i teściem myślami!

marudo zdrowiej szybciutko! i nie denerwować się! bo brzuszki to czują 🙂

a ja zaraz po wstaniu z łóżeczka odpaliłam forum i zrobiłam sobie słodką chwilę 🙂 mniam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asienka już wolę kupy i gołębie niż takie nie wiadomo co 🙂

A jak gołębie naprawdę Ci siadają na oknie to jest na nie jeden sposób,nakleić albo przystawić dużego czarnego ptaka do szyby to szybko odlecą bo będą myślały że to myszołów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to przez to że teraz śnimy za dwoje 🙂 Ja już przed snem nie oglądam nic...w ogóle nie oglądam filmów gdzie mogliby się strzelać lub jakieś kryminalne,pije kakao i wyciszam się w łóżku i nic...jak sny głupie były tak są 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytam sobie to forum i widzę, że sobie dziewczyny podjadacie albo macie smaki na różne rzeczy. A mi niccccc nie smakuje! Wszystko jest be i niedobre. Tylko ja tak mam?

Ilonab - ja też mam gupie sny.

Ostatnio powtarza sen, że jestem w szkole i mam pisać sprawdzian, na który nic nie umiem. I Ci nauczyciele kiwający głowami. Zgroza. I budzę się w nocy zestresowana. Ale całe szczęście to tylko sen.

Dzięki za wsparcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda ja tak miałam z tym jedzenie dopóki nie odkryłam że moje nudności to sprawka witamin które zażywam,miałam je jeść do obiadu,jak tylko zjadłam stało mi wszystko w gardle i oczywiście nie obyło się bez wymiotów.Teraz witaminy biorę na noc,popijam wodą i do łóżeczka a że szybko zasypiam to nic mnie nie męczy oprócz tego że wstaje siusiu ale już wyrobiłam nawyk że wstaje i śpię 🙂 więc czasem nie pamiętam ile razy chodziłam do kibelka 🙂

A mdłości powodowała zbyt duża dawka żelaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam przeróżne historie senne, mnóstwo tematów się przewija od porodów do wojny z kosmitami, ale to musi byc związane z hormonami i z jedzeniem, prawda jest taka że przed ciążą omijałam kolację i zachcianki miałam na krótszej wodzy niz teraz.

A co do sexu, niby mi się chce ale jakoś tak się zebrać nie mogę, to chyba jakieś lęki o dzidzie.
Ale pomału pomału w ten weekend muszę to już na stałe przełamać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mój Mąż wczoraj namawiał,szczuł i wogóle ale ja jakoś chęci nie mam 😞 szkoda mi go bo się obraził i mówi że już mi nie jest potrzebny.Przed ciąża to jak króliczki skikaliśmy po łożku a teraz ja się przełamać nie mogę,wogóle nie mam ochoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona jeszcze ze dwa tygodnie i Ci przejdzie 🙂 też tak miałam, że mi się strasznie nie chciało i bałam się o dzidzię, ale to powoli mija. a w 2 trymestrze, kiedy zagrożenie poronieniem praktycznie znika mam zamiar rozwinąć skrzydła 😉

Sztunia to Ty już II trymestr powitałaś 😁 no no no! wybacz, dopiero to zauważyłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...