Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam dziewczyny juz po wizycie wszystko dobrze tylko fasola za bardzo nie chciala zeby jej pan doktor zmierzył fałd karkowy ciagle na plecach lezała ale jak sie polozyłam na boku to z lekka pokazała fałd i wyszedl 0,66 mm czyli dobrze, z usg wychodzi termin porodu na 10 kwietnia wiec tylko 2 dni róznicy w porównaniu z ostatnia miesiaczka. malenstwo mierzy 6,64 cm czyli juz wielkolud 🙂 troche sie uspokoiłam ze wszystko jest ok i serducho mocno bije nastepna wizyta 2 listopada wiec moze wtedy poznam plec... pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh wiecie co dziewczyny?? Spojrzałam przed chwilą na tego bociana w rogu strony i tak sobie uświadomiłam, że mam wobec niego dług wdzięczności 🙂 Jest przecież przesąd, że jak się zobaczy boćka to zajdzie się w ciążę, no i nad moją wioską latały sobie bociany- jeden czarny, jeden czarno-biały. Raz jeden wylądował nawet naprzeciwko okna mojego i okna mieszkania ojca fasolki 🙂 Zawsze namiętnie się w nie wpatrywałam, ale w duchu przeklinałam je, kiedy mimo to dostawałam okres (jakby to rzeczywiście od nich zależało 😉). No aż w końcu przyniósł mi bociek moją kruszynkę, heheh... No, może rzeczywiście coś jest w tych przesądach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny 🙂 ja mam następn wizytę dopiero 30 listopada i mam nadzieje ze juz bedzie wiadomo czy córcia czy synuś. ale i tak w piatek pojde sobie na usg prywatnie,u nas w kielcach kosztuje 60 zł. i jest jeszcze fajna opcja ze mozna nagrac zapis na płtke dvd za dopłata 20 zł.strasznie nie moge sie doczekac kiedy znów zobacze to maleństwo no i jak ono teraz wygląda 🙂 a tak wogóle to mam do was pytanie, czy wam mamom w 12 tyg tez taaak bardzo chce sie spac. ja teraz to mogłabym spoac caly dzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Kochane mamusie i maluszki 🙂

Ale dzisiaj pogoda 😞 brrr...zimno

Wczoraj byłam u fryzjera i....nowa fryzurka 🙂 w końcu Mężuś się przełamał i zgodził na krótkie włosy 🙂 mam fryzurkę podobną do Pauliny z brzyduli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elo Wiosenne Mamy!

Przed kominek bardzo chętnie.
Co dzisiaj na śniadanko jemy. Może kanapki z pasztetem i pomidorkiem?

Wczoraj cały dzień była wizytacja mamy i babci(moja babcia ma juz jednego 16 letniego wnuka!! teaz będzie drugi 🙂)

Ja odbieram wyniki krwi i moczu ok 12 i może odrazu do lekarza się w kręce bo w przeciwnym wypadku dopiero jutro!

Pytanie nie dyskretne.Macie zaparcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...